Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Dereń biały - Cornus alba 21:36, 13 lip 2016

Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 183
Do góry
Gzie można zakupić takie piękne sadzonki Derenia Ivory?
Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji 21:35, 13 lip 2016


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Do góry
BKosimkArt napisał(a)


co to za kwiatek?
Ogrodowa przygoda Łukasza :) 21:35, 13 lip 2016


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
Do góry
Luki napisał(a)
No i w rejon bylinowej

[img size=321x480]http://assets2.ogro
poezja,
muszę Cię zatrudnić do mojej bylinówki bo trzeci sezon rewolucji i dalej porażka wielki szacun za stworzenie tak pięknej rabaty bylinowej
To tu- to tam- łopatkę mam ! 21:32, 13 lip 2016


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
Dzisiaj trochę popadało. Na oko wydawało się, że porządnie, ale podczas popołudniowego pielenia okazało się, że pod roślinami dalej sucho.

Na dobry początek warzywnik (przed pieleniem)



Po zbiorach czosnku wysiałam zielony nawóz.




Perukowiec podolski będzie podkrzesany. Bardzo się rozrósł.



Jeżówka - Echinacea 21:32, 13 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 794
Do góry
Moja tegoroczna NN z Auchan kupiłam całkiem sporą sadzonkę z pączkami, z etykietą z fotką (zgadza się, byłam w szoku, bo spodziewałam się jakiegoś totalnego pomieszania), ale nazwy nie było nie jest to Pink Double Delight, bo tę mam i ma krótszego jeżyka. Być może to jakaś z serii Secret?




A tu marny niedawny nabytek Secret Passion. Kolor mnie zauroczył, koralowy róż:



Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji 21:32, 13 lip 2016


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5750
Do góry
Lilie - Lilium 21:31, 13 lip 2016


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Do góry
Luki napisał(a)
Lilie posadzić do gruntu powinny jeszcze zdążyć zakwitnąć, w przyszłym roku też powinny bez problemu zakwitnąć, ale ogólnie to bardzo zły termin na kupowanie cebul lilii.

Lukasz - a mnie dziś przyszło zamówienie przeszło 100 cebul, kilka odmian ma kły, pozostałe ładne, mam zamiar wszystkie je teraz posadzić ale nie liczę na kwiat w tym roku.
Zastanawiam się czy nie przeciągnąć sadzenia do sierpnia.
Jeśli to Conca dor to była sadzona bardzo późną wiosną 2015 r i nie zakwitła, w tym roku ma pierwsze kwiaty ogromne.
Tak samo pozostałe zakwitły pierwszy raz.



Mój ogród moja pasja. Kobieta szczęśliwa 21:28, 13 lip 2016


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Do góry

z innej perspektywy,przed rozplantowaniem ziemi
Pora najwyższa wziąć się za ogród, czyli krok po kroku w tym natłoku. 21:26, 13 lip 2016


Dołączył: 11 kwi 2016
Posty: 1466
Do góry
Makusia napisał(a)
...dalej quasi stożki

przed:



i po....





Piękne stożki, będę mieć podobne
Mój ogród moja pasja. Kobieta szczęśliwa 21:25, 13 lip 2016


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Do góry

fotka od strony warzywniaka w kierunku tarasu
Makowo na Kociewiu 21:23, 13 lip 2016


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7892
Do góry
Jeżówka Alba

Zaczynają bezodmianowe są bardzo wysokie

I szerzej



Ogród Małej Mi - sezon 2016 21:22, 13 lip 2016


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
Do góry
Dorota123 napisał(a)
Moje ulubione miejsce w ogrodzie Ani

miejsce boskie, boska Nostalgia w tle i ten booooski trawnik ...kiedy ja taki u siebie będę miała ??? mój cel ...to trawnik jak Twój
Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji 21:20, 13 lip 2016


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5750
Do góry
Po fatalnych ulewach, w których krajobraz był jak na mazurach...


... widać, że rośliny się trzymają jakoś...
Nasze hortensje urzekające kwiatami przez długi okres :) 21:16, 13 lip 2016


Dołączył: 05 cze 2016
Posty: 331
Do góry
Kilka moich ogrodowych z dzisiejszego poranka:

Leuchtfeuer


Sweet fantasy


Blue Heaven


Otaksa


Bodensee


No name


Sabrina
Ogród Małej Mi - sezon 2016 21:13, 13 lip 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
Dorota123 napisał(a)
Moje ulubione miejsce w ogrodzie Ani



Dorotka moje też
Makowo na Kociewiu 21:09, 13 lip 2016


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7892
Do góry
Southern belle

Prawdopodobnie Fatall Attraction





Drzewulcowo 21:08, 13 lip 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 519
Do góry
takie tam letnie obrazki

Rododendronowy ogród II. 21:03, 13 lip 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
Sebek napisał(a)


Cudna ta purpura!


Tez mi się podoba ale strasznie wolno się rozrasta.A jak Ci się ten podoba?

Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 21:01, 13 lip 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
admete napisał(a)


Wow!
Rododendronowy ogród II. 20:59, 13 lip 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
Bogdzia napisał(a)





Cudna ta purpura!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies