Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji

Pokaż wątki Pokaż posty

Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji

BKosimkArt 21:22, 13 lip 2016


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Sylvana napisał(a)
To ja zapytam o zdjęcie nr 2...co to za fajne bordowe języczki?
Róże piękne


Tojeść atropurpurea wymarzona moja i wreszcie ją mam dzięki nasionkom Joasi której jeszcze raz dziękuję
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
zoja 21:28, 13 lip 2016


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
piekny stawik
A tak na serio to ladnie sie rosliny trzymaja
Cudne jezowki! I hortensje kwitna
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
BKosimkArt 21:32, 13 lip 2016


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
zoja 21:35, 13 lip 2016


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
BKosimkArt napisał(a)


co to za kwiatek?
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
BKosimkArt 21:42, 13 lip 2016


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
zoja napisał(a)


co to za kwiatek?


Lantana, zakochałam się w niej świetna do donic... i na rabaty zresztą też. A co najlepsze, da się ją przechować w domu...
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Makusia 22:07, 13 lip 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Basiu wpadłam do Ciebie przez przypadek,i zapisuję się od razu na podglądanie- cudownie u Cibie i niesamowita metamorfoza! Wykształcenie przekłada się w pełni na praktykę!
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
BKosimkArt 22:15, 13 lip 2016


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Makusia napisał(a)
Basiu wpadłam do Ciebie przez przypadek,i zapisuję się od razu na podglądanie- cudownie u Cibie i niesamowita metamorfoza! Wykształcenie przekłada się w pełni na praktykę!


oj daleko mi do tego... ale dziękuję że zajrzałaś i zapraszam
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Zana 23:11, 13 lip 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Basiu, ależ miałaś potop! Dobrze, że bez wielkich strat się obyło! Ogród w pełni rozkwitu u Ciebie. A tojeść cały czas kwitnie? Niesamowita jest, szkoda że tak trudna co do zimowania. Dmuszek też mi się bardzo podoba i też niestety jednoroczny. Szkoda.
Bardzo podoba mi się podoba to zdjęcie czosnków na tle traw i tą srebrną roślinką na dole. I super jest ostatnie zdjęcie: hortensje, werbena i rozchodniki. Werbena świetnie odbija od jasnej ściany, a całe zestawienie kapitalnie dobrane. Praktycznie do końca jesieni będzie ozdobą.

I jeszcze jeżówki zachwalę, szczególnie ta w koralowym kolorze mi się bardzo podoba
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
zoja 07:54, 14 lip 2016


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
BKosimkArt napisał(a)


Lantana, zakochałam się w niej świetna do donic... i na rabaty zresztą też. A co najlepsze, da się ją przechować w domu...


zapisałam sobie nazwę- bardzo mi się podoba

Basiu mam pytanie o mikołajka - czy on nieprzyjemnie pachnie??? bo mój wczoraj zakupiony cuchnie mam nadzieję, że przypadkiem może po podlaniu jakąś gnojówką - ale okropnie
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
BKosimkArt 12:58, 14 lip 2016


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
zoja napisał(a)


zapisałam sobie nazwę- bardzo mi się podoba

Basiu mam pytanie o mikołajka - czy on nieprzyjemnie pachnie??? bo mój wczoraj zakupiony cuchnie mam nadzieję, że przypadkiem może po podlaniu jakąś gnojówką - ale okropnie


W sumie to nie zauważyłam żadnego zapachu... A co najlepsze kupiłam go jako przegorzan... wkurza mnie tylko bo strasznie się wywala... Z jednej kępy dużej wyłamałam wszystkie gałęzie jak chciałam go naprostować
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies