Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Moja działka na Dębowym Lesie 19:38, 13 lip 2016


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
Ewa777 napisał(a)
Śliczne te Twoje liliowce I masz ich ponad 50! Wow

No tak.Już się tyle uzbierało
Ale inne np, takie też są
jeżówki

Nachyłek zagreb i Jeżówka Milkshake

Makowo na Kociewiu 19:36, 13 lip 2016


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7892
Do góry
Zana napisał(a)
Cudownych masz chłopaczków. Aż mnie się na wspomnienia zebrało, jak mój syn w takim słodkim wieku był.
Ale przyszłam tawułki nowe zobaczyć i jakoś nie widzę.


Zana to jest mój siostrzeniec Bruno i wnuczek Franio jest między nimi miesiąc różnicy ale to wujek to jest młodszy Ale też pamiętam jak mój syn był taki słodki czas szybko leci taaa
tawułki są maleńkie i jeszcze przed fazą puchatości
Vision in red






Ogród Ani :) 19:33, 13 lip 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Do góry
Zaburzyłaś mój wewnętrzny porządek
Nic mi teraz nie gra

Nie zgadzą się odległości pomiędzy hortkami jak dwie z tyłu będą delikatnie po bokach tej z przodu System został rozbity






Ogród Ani :) 19:16, 13 lip 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Do góry




I miejscówka dla miskanta

Ogród Ani :) 19:14, 13 lip 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Do góry
Proszę nie cytować zdjęć

Toszko temat hortek

Jak ma je posadzić, wytłumacz proszę jak krowie na rowie, bo ja nie rozumiem co mam przesunąć aby spotęgować efekt kwiatów
Dla mnie to matematyka wyższa A umysłem ścisłym nie jestem

Doniczki są ustawione co 90-100 cm od siebie i od płotu co 60-70 cm.
Są ustawione pomiędzy ostatnią wiśnią a wiązem. Wyszło mi ich jakieś 11 sztuk.







CDN..




Nasze hortensje urzekające kwiatami przez długi okres :) 19:12, 13 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 794
Do góry
Ewa777 napisał(a)
Raczej liczyłam na to, że napiszecie mi co to za hortensja


Ewa, no przecież napisali, że prawdopodobnie Blaumeise. Tylko tamta ma pewnie kwaśniejszą ziemię, dlatego jest podbarwiona niebieskim. Zresztą zobacz, jeden bukiecik ma różowy.


Tymczasem moja Bobo, kupiona ok. miesiąc temu. Roślina była w dużej doniczce, jak widać spora i gęsta, cena też niemała jest bardzo ładna, pędy sztywne jak druty


Dziś dotarły do mnie małe, dwupędowe hortensje z promocji, m.in. 2 Bobo. Niestety pąki kwiatowe dopiero w rozwoju, ale cóż, cztery razy tańsze niż ta duża nawet takie młode mają sztywne pędy. Póki co stanowisko musi się najpierw przygotować, na razie więc będą przebywać w doniczkach lub miejscu tymczasowym.

Aaaa... Jakieś 2 tygodnie temu podsypałam Bobo i Little Lime trocinami od świnki morskiej i na to kora. Wczoraj delikatnie rozgrzebałam LL i widziałam, że są już małe korzonki. Będą małe LL jesienią
Ogród Ani :) 19:06, 13 lip 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Do góry
I jeszcze ...





Brakuje hakone, paprotek i kory

CDN...



Ogród Ani :) 19:04, 13 lip 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Do góry
Hmmm jaki kolor? Trudny do określenia Taki na granicy czerwonego/bordo? Coś w ten deseń Ja głupia mogłam zrobić zdjęcie komórką, chyba mnie zatkało z wrażenia



Skończyłam w końcu ramy na najniższej kaskadzie. Ostrzegam zdjęcia bardzo robocze, tylko dla ludzi o mocnych nerwach
Kij z bambusa, przy prawym cisie - tam muszę cisowi zapuścić sukienkę :/ Będzie trudno, denerwuje mnie ten maluch :/



I widok z dalsza Lewy cis i środkowy byli u bezwzględnego fryzjera


Na siłę jestem w stanie upchać jeszcze jedną kulkę po prawej stronie ale chyba nie chcę ich tam więcej Zakonczę hakone

Jak widać środkowa kaskada mocno rozgrzebana, ostał się ino merliken, którego przesadzę dopiero na jesień. Brakuje mi roślin a jak na złość nigdzie nie ma tych których szukam :/

CDN...
Do raju daleko - u Ewy 18:56, 13 lip 2016


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Do góry
Ewa777 napisał(a)
Ogrodówki już zaczęły kwitnąć
Hortensja "Bavaria"



Biała hortensja nn



Różowa



Ciemnoróżowa



Zazdro
Działka prawie w Borach Tucholskich 18:55, 13 lip 2016


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
sosna schwerina Wiethorst
Ogród z pergolą 18:54, 13 lip 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Białe mój top, staram się od wiosny zacząć..:
krokusy_Jeanne d`Arc
narcyz Thalia
tulipan likliokształtny Sapporo
Ciemierniki
Ubiorek
czosnki Mout Everest
Piwonia Shirly Temple
Wiązówka bulwkowa
Bodziszek max Frei biały
Białe serduszki
Dzwonki, naparstnice
Róża White Cover
Odętka
jeżówka Merique i biała zwykła purpurowa Alba
Tojeść orszelinowata
Floksy
Zawilce japońskie białe (koniecznie)

Astry są białe na jesień..

Do cienia i na wilgotne świecznice białe.

liliowców białych NIE MA!!!!!

A tak wyglądają nieczyszczone liliowce.. i to, że powtarzają kwitnienie to ... moim zdaniem bujda.. ja takich nie mam. Natomiast ładna i zdrowa kępa kwitnie miesiąc. Wyjątek to lilioweic Stella d`oro.. on powtarza ale już słabo.. a w zasadzie pierwsze kwitnienie solidne, a potem tak sobie, tu i tam.


Mnie te zaschłe denerwują i co jakiś czas je strzepuje lub zbieram..







Do raju daleko - u Ewy 18:51, 13 lip 2016


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20288
Do góry
Ogrodówki już zaczęły kwitnąć
Hortensja "Bavaria"



Biała hortensja nn



Różowa



Ciemnoróżowa

Ogródek pachnący różami i lawendą...w budowie 18:50, 13 lip 2016


Dołączył: 30 maj 2016
Posty: 1494
Do góry
Kasya napisał(a)
i pare fotek dla moich gosci
barwinki ktore bardzo lubie



właśnie zagościłam u Ciebie- witaj
Piękny ogród pokazujesz, kompozycje rabat, kolory, zapachy

Kasiu, powiedz, czy ścinasz barwinki po kwitnieniu?
Ogrodowy song 18:50, 13 lip 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Do góry
Iwk4 napisał(a)
Ewuniu, zdrówko przesyłam. I sił życzę.
Fotki przez okno zrób.


Dziękuję Iwonko...muszę się pozbierać, bo ogród czeka

To dla Was... Alden Biesen zatopiona w stipie

Ogródek pachnący różami i lawendą...w budowie 18:40, 13 lip 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry



Ogródek pachnący różami i lawendą...w budowie 18:37, 13 lip 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
cayenne spirit



i nn
Ogródek pachnący różami i lawendą...w budowie 18:35, 13 lip 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
kolejny si eotworzyl ale dostal plam od wody
summer wine
Chatka Baby Jagi 18:35, 13 lip 2016


Dołączył: 28 sty 2014
Posty: 646
Do góry
A tak wygląda w rozkwicie...





Ogród dla moich synków 18:32, 13 lip 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Do góry
Marga napisał(a)
Dla wytrwałych



Sądząc po zachowaniu dzieci to bardzo udana wycieczka
widoki nieziemskie, jak w górach. Mogłabym tam spacerować i ładować baterie.
Blaski i cienie nowego życia 18:23, 13 lip 2016


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
I takie tam


Przy tarasie rozbudowuje się róża Senteur R., a Osteo też się pozbierało wreszcie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies