Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Kwitnące skarpy 22:23, 12 lip 2016


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Do góry
pawel_snopek napisał(a)

Fargesia murielae

Ach!
Ambrowiec amerykański - Liquidambar 22:22, 12 lip 2016


Dołączył: 06 sty 2013
Posty: 356
Do góry
Dół, w którym rósł ambrowiec.
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 22:19, 12 lip 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
danuta_szwajcer napisał(a)
Piękny ogród stworzyłaś, takie magiczne miejsce, super spotkanie

Dominika11 napisał(a)
jakie fantastyczne spotkanie
wiąz z głowami mnie powalił

lindsay80 napisał(a)
Ależ Cię ekipa odwiedziła, widać na fotkach, że fajnie się bawiliście, zdjęcie z głowami w zieleni wiąza bezcenne

...wiąz się spisał

Juki


Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu 22:19, 12 lip 2016


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
Do góry


A tu jeszcze moje małe bukszpany. Zdjęcie dla Ani, Szału z wielkością nie ma, ale...
(łopatka ma jakieś 30 cm)


Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 22:17, 12 lip 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
AgnieszkaW napisał(a)
Aganiu, Twó ogród ukazany innymi oczyma jest równie piękny, jak Twoje fotki, a przy okazji pokazuje nowe zakątki Super spotkanie mieliście


Dzięki Agnieszko, szkoda, że zabrakło Ciebie...ogród za bardzo zagęszczony, ale nie ma kto regularnie u mnie kosić, muszą być rabaty

tak bardzo je lubię, bodziszki, polny w końcu do mnie przyszedł, zostawiłam...kupowałam, żaden się nie utrzymał...
Ambrowiec amerykański - Liquidambar 22:17, 12 lip 2016


Dołączył: 06 sty 2013
Posty: 356
Do góry
W końcu udało mi się wykopać uschniętego ambrowca i tak jak obiecałam dodaję zdjęcia. Wydaje mi się, że przyczyną był słaby korzeń a właściwie jego brak, choć z drugiej strony nie wiem dokładnie jak powinien wyglądać zdrowy okaz. Tu jeszcze z ziemią.

I bez ziemi.
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 22:15, 12 lip 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Do góry
Agania napisał(a)


Molinie u mnie rosną tak jak wrzosy
Variegata z C. Everillo



No piękna ta trawka, uwielbiam ten kolor!
Byłoby świetnie gdyby zimowała.

U mnie po porannej burzy teraz kolejna, jutro chyba wszystko będzie pływać.
Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa 22:15, 12 lip 2016


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Do góry
Floksy szaleją
Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa 22:14, 12 lip 2016


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Do góry
A tu takie coś, na "skalniaku"

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 22:14, 12 lip 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Milka napisał(a)
Super spotkanie mieliście!
Piękne otoczenie, spojrzenie innych osób, odsłania wiele nowych zakątków. A Ty Aganiu fantastycznie wyglądasz, wiem, że coś ćwiczyłaś i dietę zmieniałaś, no 20 lat ci ubyło, młódka
I powiem, że naturalnośc twojego ogrodu, zachwyca mnie

Irenko, dziękuję za komplementa, dużo pomógł mi lekarz endokrynonolog, naturalnie w ogrodzie, bo chwasty rosną i wszędzie wyłażą...na zdjęciach nie widać, focę w ulubionej perspektywie

zawilce już
Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa 22:13, 12 lip 2016


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Do góry
Ostróżka rusza drugi raz miło z jej strony
Przerwa na kawę... 22:13, 12 lip 2016


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15211
Do góry
Hosta Rainforest Sunrise


Hosta Dance with me


Glediczja Sunburst
W moim małym ogródeczku - Dorota 22:12, 12 lip 2016


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Dorotka napisała:



To fajnie bo do mnie wcale nie musisz do Krakowa dojechać



Jakby co to myślę, że dam radę.

Jeszcze wyjazdowe fotki.


Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu 22:10, 12 lip 2016


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
Do góry
reszta nabytków bez fotek

Poniżej kilka migawek z Wojsławic




Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 22:09, 12 lip 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Katkak napisał(a)
Agatko ta nasza miska już zwiedziła trochę OGrodowiskowych ludków . Oprócz serduszki masz kocimiętkę (zaplusuję u kociaków ) i kłosowca. I chyba tyle, nie?


Och dziękuję Kasiu, posadziłam i podlewam, chociaż dzisiaj deszczk trochę mnię wyręczył

Dzisiejsze kropelki

Makowo na Kociewiu 22:07, 12 lip 2016


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7892
Do góry
Na wszystko pada deszcz





Moje ukochane miejsce na ziemi 22:06, 12 lip 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
agata19762 napisał(a)


Wąż na każdej fotce
Codziennie podlewam godzinami więc nie chowam nawet.


Trawnik się sam podlewa z automatu, a resztę szlag trafia.. ale nie mam czasu na nic.. tak ma być .. przetrwa najsilniejsze.. biała szałwia padła
Ogrodowa przygoda Łukasza :) 22:05, 12 lip 2016


Dołączył: 05 kwi 2015
Posty: 3390
Do góry
Luki napisał(a)
Mogę w końcu pokazać efekty zasłaniania 'kanarka' sąsiada jeszcze dwa lata i chyba zniknie całkowicie, w końcu 3 Nigry, 2 metrowy żywopłot grabowy, 3 graby u siostry i jarząb muszą się na coś przydać


Idealnie
Przerwa na kawę... 22:04, 12 lip 2016


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15211
Do góry
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 22:02, 12 lip 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Katkak napisał(a)
ogród masz taki jakie kocham - nie od sznurka, tylko ma w sobie taką kontrolowaną dzikość. I takie cudne smaczki w nim: tu latarenka, tam poidełko, dzwoneczki. Coś pięknego. Stworzyłaś przecudowne miejsce . Dziękuję, że mogłam być w tym zaczarowanym ogrodzie

Katka dziękuję za fotki, za odwiedzinki i za tak miłe słowa, pieszczące słowa o ogrodzie
buziak
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Jak miło wracać do takich chwil

Gosia, cofam się cały czas
a w ogrodzie liliowce

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies