Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Luki 21:40, 12 lip 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Mogę w końcu pokazać efekty zasłaniania 'kanarka' sąsiada jeszcze dwa lata i chyba zniknie całkowicie, w końcu 3 Nigry, 2 metrowy żywopłot grabowy, 3 graby u siostry i jarząb muszą się na coś przydać




Mam jeszcze liliowce i więcej portretów lili i jeżówek, ale to następnym razem.
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Luki 21:57, 12 lip 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Paweł nie ukrywam, że jestem z tego miejsca zadowolony, kilka drobnych zmian będzie, ale to już tylko kosmetyka

Marta no nie musisz przecież wszystkiego znać w moim ogrodzie Tak to wierzba mandżurska cięta co roku wiosną bardzo mocno, nie wiem czy zostanie tam na zawsze, ale na razie dobrze się ma i służy jej woda z dachu, pasowałaby mi tam brzoza, ale to za duże drzewo na to miejsce, a sąsiad by mnie chyba udusił
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Nallar 21:58, 12 lip 2016


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Luki napisał(a)



Znawco piękna, że się tak zwrócę..... Podpowiedz proszę jakie wybrać towarzystwo dla lilii. Liliowce (podpatrzone u Ciebie)i co jeszcze? Nie chciałabym aby po przekwitnięciu lilii było pusto

Ten skrawek trawnika chyba bym zlikwidowała.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
bozga 22:05, 12 lip 2016


Dołączył: 05 kwi 2015
Posty: 3390
Luki napisał(a)
Mogę w końcu pokazać efekty zasłaniania 'kanarka' sąsiada jeszcze dwa lata i chyba zniknie całkowicie, w końcu 3 Nigry, 2 metrowy żywopłot grabowy, 3 graby u siostry i jarząb muszą się na coś przydać


Idealnie
____________________
Hortensjada Wizytówka-hortensjada
leon60 22:12, 12 lip 2016


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Front i bylinowa zachwyca mnie nieustannie
co to za różowiasta jeżówka na bylinówce ?
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Pawlus 22:15, 12 lip 2016


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 3007
Wszystko piękne ale bylinówka jak z żurnala
____________________
Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem
Luki 22:23, 12 lip 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Ewo
U mnie liliowce kwitną jeszcze w sierpniu, ale przy tylu odmianach zawsze jakieś późniejsze się trafią, ja dosadziłem do liliowców troszkę jeżówek by były na później, ale nie wiem jak się to sprawdzi, trzeba by jakieś byliny sierpniowe wybrać, może jakięs ładne dzielżany o ile kolorystyka by pasowała, świecznice kwitną później, ale te jednak półcień wolą, dosadzać będę jeszcze kwitnące miskanty między lilie, ale wiadomo to koloru nie doda zbyt wiele.

Bożenko już za jakiś czas będzie jeszcze lepiej

Olu ta różowiasta z motylkiem to Southern Belle, przepiękna jest i wysoka, ale troszkę się kłaść lubi, ale ja przed kwitnieniem wiąże i jest spokój
Na bylinówce ogólnie mam 7 odmian różowych jeżówek

Paweł szkoda, że stipa w tym roku będzie marna, ale za to chyba szałwia na jesieni powtórzy, coś za coś niestety.




Zapomniałem napisać, że róże jak na razie mają u mnie nie jedną, nie dwie, a 3 czerwone kartki, są beznadziejne i tylko Ascot z Bonicą jakoś się broni. chyba czas szpadlem pogrozić.
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
nawigatorka 22:30, 12 lip 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Lukaszy Twoje trzmieliny i bukszpany ciete jak w Wersalu az eMowi pokazywalam i przynala raje ze zylety
A mieszkancy kanatka maja coraz ladniejsze widoki
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Pawlus 22:33, 12 lip 2016


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 3007
Moja szałwia już szykuje się do kolejnego tłoczenia po ścięciu do zera.
____________________
Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem
TeresaSz 22:39, 12 lip 2016


Dołączył: 06 sty 2013
Posty: 356
Luki napisał(a)
Mam zaległe zdjęcia z niedzieli to zapodam

Tradycyjnie od początku.


Cudnie, powiedz proszę jak długo czekałeś na bukszpany takiej wielkości i jak duże je sadziłeś.
____________________
Ogród ze skarpą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies