Doświadczalnia bylinowo-różana
20:39, 12 lip 2016
Jakie cudowne zdjęcia, podziwiam kunszt, ta mała osa prawie wylazła mi przez monitor i czuję zapach kwiatów.
Rzeczywiście różnice niewielkie i jako ciekawostkę dodam, że ja mam Scabiosa Caucasica Alba i ona będzie jeszcze troszeczkę inna.
Właśnie to mnie zastanowiło i skłoniło do poproszenia o zdjęcia
Teraz najważniejsze: jak długo kwitną, czy mają odpowiedni pokrój i czy przezimują. Warto mieć wszystkie, bo piękne i nie przytłaczające.
Będę śledzić losy Twoich z myślą o przyszłym roku
Dziękuję
Pomocy ! Mam wiąza szczepionego na pniu , posadzony w tym rok. Wysyłam fotkę i bardzo proszę o radę jak mu pomóc, nie mam pojęcia co dzieje się z liśćmi.