Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Doświadczalnia bylinowo-różana 20:39, 12 lip 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
Anda napisał(a)
Obiecałam Reni - Rysce wstawić fotki porównawcze driakwii i knautii

Scabiosa columbaria Pink Mist


Na ostatnim zdjęciu nad driakwią unosi się purpurowa knautia.

Jakie cudowne zdjęcia, podziwiam kunszt, ta mała osa prawie wylazła mi przez monitor i czuję zapach kwiatów.
Rzeczywiście różnice niewielkie i jako ciekawostkę dodam, że ja mam Scabiosa Caucasica Alba i ona będzie jeszcze troszeczkę inna.
Właśnie to mnie zastanowiło i skłoniło do poproszenia o zdjęcia
Teraz najważniejsze: jak długo kwitną, czy mają odpowiedni pokrój i czy przezimują. Warto mieć wszystkie, bo piękne i nie przytłaczające.
Będę śledzić losy Twoich z myślą o przyszłym roku
Dziękuję
Ogród z łezką II 20:38, 12 lip 2016


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Do góry
Kindzia napisał(a)
I dla Bogusi. Zobacz jakie ładne cynie, mają drobniejsze kwiatuszki, ale jakie ładne!!! Bardzo mi się podobają. Całą sesję zdjęciową u mnie mają






Piękne,ale jednak takie puste też się trafiły,ja to wyrywam i wyrzucam.
Ale lile masz giganty u mnie co ładniejsze zgniły
Przerwa na kawę... 20:38, 12 lip 2016


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15211
Do góry
Hortensja Limelight. Mam 3 sztuki - tylko . Jedna szczepiona na pniu kupiona w ubiegłym roku na wiosnę i 2 sztuki tegoroczne. Na pniu rośnie w pełnym słońcu i jest tu najładniejsza. Jedną przycięłam nisko i rośnie w półcieniu. Jest niska, kwiatów brak. Druga tegoroczna jest w cieniu, nie była cięta ale są kwiaty malutkie.

Pinky Winky - u mnie niewysoka. Dosyć nisko cięta. W ubiegłym roku przez upał prawie nie kwitła. W tym sporo kwiatów. U mnie chyba 4 lata.
Hortensjada 20:37, 12 lip 2016


Dołączył: 05 kwi 2015
Posty: 3390
Do góry
Wim's Red ( kwiatostan bardzo długi) i Candlelight


Grandiflora i mega zielona Little Lime


Diamantino i Bobo


i różowa " babcina "ogrodowa uproszona w zeszłym roku w pobliskiej wiosce
W moim ogrodzie, gdzie czas leniwy... 20:30, 12 lip 2016


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Do góry
Liriope wypuszcza kwiatostany, a pelasie w końcu zaczynają...

W moim ogrodzie, gdzie czas leniwy... 20:29, 12 lip 2016


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Do góry
Hortensjada 20:28, 12 lip 2016


Dołączył: 05 kwi 2015
Posty: 3390
Do góry
Kyushu i Early Sensation


Diamant Rouge


Vanille Fraise i Limelight
a na końcu obie ( wyraźnie zieleńsza Limelight) , w tle Anabelka

W moim ogrodzie, gdzie czas leniwy... 20:26, 12 lip 2016


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Do góry
Ja i mój ogródek, a może ogród 20:25, 12 lip 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Do góry
Dominika11 napisał(a)
/original.JPG[/img]


Grzecznie, bez rozpychania, jak pani przykazała niech tylko który się wychyli )))
W moim ogrodzie, gdzie czas leniwy... 20:25, 12 lip 2016


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Do góry
Z życia warzywnika...

Ja i mój ogródek, a może ogród 20:23, 12 lip 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
Hortensjada 20:22, 12 lip 2016


Dołączył: 05 kwi 2015
Posty: 3390
Do góry
Invicibelle Spirit ( nazywana różową Anabelką) z charakterystyczną budową kwiatostanu


Bella Anna niższa i intensywniej wybarwiona od poprzedniczki


Dentelle de Gorron


Phantom
W Kruklandii 20:22, 12 lip 2016


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry
Som

Przedstawiam wam....moje panie

Mary Rose
Lady Salisbury
Princess Anne
Maid Marion
Natasha Richardson


Ja i mój ogródek, a może ogród 20:17, 12 lip 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
Ja i mój ogródek, a może ogród 20:17, 12 lip 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
Ja i mój ogródek, a może ogród 20:16, 12 lip 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
Wiąz - Ulmus glabra 'Camperdownii' 20:16, 12 lip 2016

Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 2
Do góry
Pomocy ! Mam wiąza szczepionego na pniu , posadzony w tym rok. Wysyłam fotkę i bardzo proszę o radę jak mu pomóc, nie mam pojęcia co dzieje się z liśćmi.
Hortensjada 20:15, 12 lip 2016


Dołączył: 05 kwi 2015
Posty: 3390
Do góry
Zrobiłam trochę zbliżeń na kwiatostany, które już są, może to być troszkę pomocne gdy jest kłopot z identyfikacją, fotki z komórki nie są rewelacyjnej jakości, kupno aparatu jest w tej chwili na pierwszym miejscu moich zakupów
Emerald Lace


Bombshell


Polestar


Hayes Starburst
Z Pszenicznej ... 20:14, 12 lip 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7803
Do góry
No to projekt większej powierzchni Nie jest może w skali ale nie mam sił na pomiary
Ścieżki za domem jeszcze nie ma, tak jak i trejaży dla róż, ale w planach na przyszły rok są . Na wejściu do warzywnika furtka.



Spojrzenie z domu w stronę gdzie biegnie ścieżka do warzywnika, za rowerami, tam gdzie składowisko będzie główne wejście.



Na przeciw wejścia do warzywnika na ścianie domku gospodarczego jest moje miejsce, jeszcze do ogarnięcia



Tutaj widać początki różanki i jej plecy -śliwę, gruszę, hortensję.
Tam gdzie stoi kosz, będzie biegła ścieżka w stronę warzywnika.





Ja i mój ogródek, a może ogród 20:14, 12 lip 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies