To są dwa miejsca, nad którymi ostatnio intensywnie myślę.
Pierwsze przedstawia koniec wjazdu. Miała tam stanąć kiedyś wiata, ale jakoś oboje stwierdziliśmy, ze chyba jednak jej nie potrzebujemy. Czy drewutnia dobrze by tam wyglądała?
Tutaj już sobie powoli obmyślam plan. Krzewy te znikną na jesień, bo będziemy sadzić żywopłot z grabu, przed nim chciałabym hortensje bukietowe i hakonechloa + kule (chyba tuja Danica).