Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród KasiWB - część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród KasiWB - część II

KasiaWB 17:00, 12 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
dajana napisał(a)
I ja przybiegłam na nowy wątek Wszyscy lubimy zdjęcia porównawcze z różnych okresów .W takich momentach zawsze wpadam w za dumę ,nostalgię .Nie mogę czasami uwierzyć w to co widzę bo pamiętam początki w których wszystkie mamy cień zwątpienia ,czy aby nam się uda odmienić to miejsce . Wszystkim się udaje, mnie tez się uda mam taką nadzieję .Stworzyłaś piękne miejsce do życia .Biały koszyczek z różami taki romantyczny zamieniłam bym tylko te żółte róże na porcelanowy róż . Jakoś żółtych kwiatów nie lubię, ale trawy owszem. Na szczęście każdemu podoba się cos innego co pozwala tworzyć różne ogrody ,kolory. Jesteś na etapie dopieszczania i możesz napisać śmiało MAM OGRÓD! To musi być cudowne uczucie Kiedyś i ja je poznam Dobrego dnia Kasiu


Witaj Dajanko dziękuję
widzę, że wszyscy tak mamy Tobie już się udało chociaż jeszcze różne prace przed Tobą to masz pięknie no i masz ogród Przede mną też jeszcze dużo prac, bo połowy ogrodu jeszcze nie ma, więc nie tylko dopieszczanie mnie czeka ale się nie stresuję i choć trochę na wyrost to mogę powiedzieć, że mam ogród a że w budowie, to nic
Biały koszyczek niestety nie mój - tylko skopiowałam sobie zdjęcie Joanny z tego wątku http://www.ogrodowisko.pl/watek/7029-swieto-roz-konskowola?page=2
W koszyku na zdjęciu są też delikatnie różowe róże ale też lekko pomarańczowe to też dobre połączenie, ale zdziwisz się, bo mi właśnie chodzi o te żółte róże bo mam żółtą austinkę The Pilgrim - piękna i chcę jej dać towarzystwo
Dobrego sezonu Dajanko Pozdrawiam


____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 17:02, 12 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Roszponka napisał(a)
Kasiu, witam się i ja, trochę późno ale lepiej późno niż wcale. Piękny masz ogród, fajnie pokazałaś jakie zmiany zaszły w ciągu tworzenia ogrodu.
Piękne to zestawienie róż żółtych z fioletowymi.


Witaj u mnie
nigdy nie jest późno
Dziękuję za miłe słowa no troszkę się zmieniło
Myślisz, że będzie to dobra róża dla Pilgrim'a? rośnie podobno do 80 cm?
Tylko może być mały zonk bo obok niego jeszcze rośnie Gertruda, a ona ma mocno różowy kolor. Będą się gryźć?

____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 17:08, 12 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
W maju br., po przesadzeniu róża The Pilgrim nie była zachwycająca (środkowa) - resztę proszę omijać wzrokiem, bo to miejsce w budowie


ale teraz nie do poznania kwitnie już drugi raz i bardzo intensywnie chyba jednak podoba jej się to miejsce docelowe
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 17:13, 12 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Czy do tego duetu będzie pasować Minerva? z tym, że dałabym ją przed tą źółtą?
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
jazzy 17:22, 12 lip 2016


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Kasia, ten ceglany mur tworzy rewelacyjne tło dla Twoich roślin! Za każdym razem się zachwycam!
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
KasiaWB 17:24, 12 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Na murze jest jeszcze powojnik "Violet Elizabeth" przy Louise O. Też przesadzony w tym roku. Pokazał tylko jeden pączek kwiatowy, ale żyje, w 2011 r. miał takie kwiaty (po prawej i na dole)



____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 17:31, 12 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
jazzy napisał(a)
Kasia, ten ceglany mur tworzy rewelacyjne tło dla Twoich roślin! Za każdym razem się zachwycam!


Dzięki Jazzy, czyli dobrze, że go wzniosłam strasznie chciałam mieć kwitnącą ścianę z cegły )) kosztowna zachcianka ale zobaczymy efekt za rok lub dwa jak wszystko się rozrośnie jeszcze wszystko przed murem i różami do zagospodarowania będę Was męczyć co posadzić i jak żebyście mieli czym się zachwycać )
Buziaki!
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
tulucy 17:35, 12 lip 2016


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
W starym byłam po cichu, a w nowym już się ujawnię i przywitam

Twoja różana ściana jest rewelacyjna, kolor cegły na dodatek...
Uspokoił mnie też Twój zestaw żółtego z różem, że to się obroni bo wsadziłam The Pilgrim i do niego dosadziłam różowości i purpury, a potem mnie wątpliwości ogarnęły. Zostawiam jak jest
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
KasiaWB 17:36, 12 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Liliowce


i ten mój ulubiony bladawiec )


____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Makao_J 17:38, 12 lip 2016


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Do niedawna bym powiedziała że fiolet i żółty to nie bardzo ale teraz myślę że ta Minerwa może być z tą żółtą. Masz tam jeszcze różową to powinno fajnie wyglądać.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies