Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Od początku 14:04, 08 lip 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
Do góry
Ogród Wioli 14:03, 08 lip 2016


Dołączył: 23 maj 2012
Posty: 408
Do góry
Uważam juz teraz

Stworzyłam cos takiego, rozrysowalam jak potrafię ale proszę Cię o poprawki i opinie


Rabata w liniach prostych, najpierw 2x2 potem 1x1m. Z tyłu miejsce coby kubłami przejechać za garaż miejsca malutko.
Ogród Bogusława 14:02, 08 lip 2016


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
Do góry
Mam problem z tym bukiem jest dziura którą muszę zalepić a nie wiem czym.

Od początku 13:59, 08 lip 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
Do góry
Kolorowo i kosmicznie

Od początku 13:54, 08 lip 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
Do góry
Ogrodowy song 13:49, 08 lip 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Do góry
makkasia napisał(a)

takie niedorobione cosik - trawa w jasnym limonkowym kolorze a kulki berberysowe

teraz przeczytałam to co u góry i na pewno nie pomogłam,
ale jestem za ograniczeniem gatunków

Kasiu, dzięki...czysto przejrzyście się zrobiło
Ty pisałaś, tworzyłaś, a ja w akcji ogrodowej już byłam wykopałam jałowca tego niebieskiego, trawki ID oraz kostrzewy poustawiałam zgodnie z linią rabaty; teraz zostało pokombinować z berberysami i jałowcem płożącym.

Już bym chciała to zakończyć..założenia obrzeży, wysypanie kory to tyle, co mnie czeka. No chyba że...
Od początku 13:48, 08 lip 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
Do góry
Jeżówki i ich główki

Co i jak? Nowicjuszka 13:40, 08 lip 2016


Dołączył: 13 mar 2015
Posty: 1919
Do góry
Tak, bo tam jest wąskie przejście na przód domu i wejście na taras. Dla zobrazowania stare zdjęcie
W przyszłości? Domek zatopiony w zieleni.... 13:36, 08 lip 2016


Dołączył: 23 sie 2014
Posty: 809
Do góry
Tusiala napisał(a)
Mój warzywnik






Mój warzywnik jest tylko ładny ale Twój jest prześliczny
Ogród do odnowy 13:29, 08 lip 2016

Dołączył: 04 lip 2016
Posty: 18
Do góry
Walka z Chwastnicą trwa, trawnik jest cały podziurawiony. W związku z tym iż chwast rośnie miejscami raz przy razie, tworzą się dołki i nierówności (czy po operacji wyrwania chwastnicy wyrównać nierówności ziemią i dosiać trawy ? Jeśli tak to czy to może być ziemia do trawników czy zwykła wykopana gdzie z pola ?)




Ręce opadają ale nie poddamy się, razem z żoną walczymy choć pozostała jeszcze dość spora część.
Mam nadzieję, że ją pokonamy

Okazało się, że na sąsiedniej niezabudowanej działce w zgliszczach wysokiej trawy są dorodne chwastnicy które domniemam puściły siew ;/
Trzymajcie kciuki Q
Ogród Fliniowy - zapraszam ! 13:27, 08 lip 2016

Dołączył: 04 lip 2016
Posty: 18
Do góry
Walka z Chwastnicą trwa, trawnik jest cały podziurawiony. W związku z tym iż chwast rośnie miejscami raz przy razie, tworzą się dołki i nierówności (czy po operacji wyrwania chwastnicy wyrównać nierówności ziemią i dosiać trawy ? Jeśli tak to czy to może być ziemia do trawników czy zwykła wykopana gdzie z pola ?)




Ręce opadają ale nie poddamy się, razem z żoną walczymy choć pozostała jeszcze dość spora część.
Mam nadzieję, że ją pokonamy

Okazało się, że na sąsiedniej niezabudowanej działce w zgliszczach wysokiej trawy są dorodne chwastnicy które domniemam puściły siew ;/
Trzymajcie kciuki Q
W przyszłości? Domek zatopiony w zieleni.... 13:09, 08 lip 2016


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Do góry
A maluchy biegają, kanty zarywają, żwirek rozsypują, korę przerzucają, piach z piaskownicy rozwożą, kwiatki urywają, roślinki dreptają itp. itd... Uwielbiam JE

Mój ogród pod lasem 13:05, 08 lip 2016


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5946
Do góry
Gość otworzył skrzydełka)


Już was zanudzać nie będę.Idę sadzić dzisiejsze zakupy. Kupiłam Hakone All Goldi musze znaleźć dla niej odpowiednie miejsce .

pozdrawiam zaglądających
W przyszłości? Domek zatopiony w zieleni.... 13:05, 08 lip 2016


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Do góry
Linia w trakcie zakładania (jeszcze zostało mi sporo metrów ) a domek dopiero po pierwszym nałożeniu farby.



Mój ogród pod lasem 13:01, 08 lip 2016


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5946
Do góry
A teraz cos słonecznego bo poprawiła się pogoda i zawitało kilku skrzydlatych gości
Uff, a fotki to pstrykać można całymi dniami tylko goście za szybko odlatuja


Roża i rozchodnik Matrona.Jeszcze nie kwitnie, ale już już...


Liatry tez już prawie prawie



Budleja Black Knight. Jej pierwszy kwiatek w sezonie
W przyszłości? Domek zatopiony w zieleni.... 12:59, 08 lip 2016


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Do góry
Mój warzywnik





Moja pierwsza hortensja w ogródku. 12:58, 08 lip 2016


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Do góry






Z południa Polski - ogród Marzeny 12:57, 08 lip 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17627
Do góry
Marzenaka napisał(a)
Marta, to moje gracki:


Nie chce być złym prorokiem ale za rok, dwa będziesz przesadzać gracilimusy
Moja pierwsza hortensja w ogródku. 12:55, 08 lip 2016


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Do góry
Dziękuję za miłe słowa i odwiedziny.
Pozdrawiam serdecznie i macham oczywiście z ogródka

Kilka kompozycji na rabatkach.










Skrawek raju na ziemi... działka na stepie 12:53, 08 lip 2016


Dołączył: 25 cze 2015
Posty: 618
Do góry
"Białe pióro"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies