Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Doświadczalnia bylinowo-różana 23:29, 07 lip 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89770
Do góry
monteverde napisał(a)
Moja ożanka w tym roku jeszcze nie kwitnie, a w tamtym tak wyglądała o róży napisałam

Świetna ta ożanka, ale w realu jeszcze chyba nie widziałam żadnej
Kwiatowy ogródek Monteverde 23:28, 07 lip 2016


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
KasiaWB napisał(a)
dziękuję Aniu
Ściskam serdecznie i lecę spać

Buziole Kasiu
Mój ogród pod górkę... 23:28, 07 lip 2016


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Do góry
leon60 napisał(a)
cudne masz jeżówki wszystkie bez wyjątku
moja secret affair nie ma tak bardzo ciemnych łodyg jak Twoje




Dzięki Olu Bardzo bym chciała wiedzieć, co mam, bo chciałam dokupić. No nic, będę focić w różnych fazach, może ktoś rozpozna. Ma fantastyczny kolor, takiego ciemnego, brudnego różu i duży kwiat. A jak nie, to zostaje dzielenie.
Ogród z koniczynką 23:27, 07 lip 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89770
Do góry
Rumianka napisał(a)
Ostatnio deszcze solidnie podlały ogród, ale z reguły mocuję się z wężem...Przydałoby się nawodnienie... bo latanie z wężem nie jest fajne, tym bardziej, że pękł mi w jednym miejscu i w czasie podlewania daje mi zimną wodą po piętach...Brr... Ale póki co, lato trwa...

Też tak miałam , a jak przekręciłam wężem to i prysznic był w ofercie, tej wiosny lało już jak ze strażackiego węża, więc skróciłam o 2 metry (za dziurę)i się darmowe kąpiele skończyły, bo żadne zalepianie nic nie dawało
Żywopłotki cisowe. 23:25, 07 lip 2016


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Do góry
cd.



Między bukami zaczyna się środek.

Nie chcą uśmiechać się do mnie, rozrastają się do cisów.


Jeden krzak po ulewie wyłamał się, uważałam, wszystkie powiązałam dokładnie, a jednak leżą
Mirkowy ogród (początki) 23:24, 07 lip 2016


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
Na dobranoc mój warzywnik Reszta fotek jutro
Na Łowieckiej 23:22, 07 lip 2016


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Do góry
polinka napisał(a)
A zapomniałam...Ilonko jeśli możesz pokaż swojego psiaka, mam podejrzenia, że mamy bardzo podobne do siebie zwierzaki.

To jest Luna:

Tutaj Abi: (Niestety od zeszłego tygodnia pilnuje już nas z góry... )
Malutki pod lasem 23:21, 07 lip 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12226
Do góry
A no i druga rzecz
Mam pod oknem w kuchni takie coś w chodniku, o wymiarach 150 cm na 40 cm. Małe...
Rosło tam wszystko, jakieś cebulowe, niezapominajki, orliki, dużo chwastów. Chcę coś z tym zrobić, tylko co?

Tu kompletnie nie mam pomysłu. Grzeje tam ciągle, to wystawa południowa. Jedyne co wiem co tam będzie jako ściółkowanie, to kamyki, bo jak jest ulewa, to woda z rynien zalewa tą "dziurę" i kora by wypłynęła. No i do tego, że praży, to jeszcze czasem zalewa. Kompletna pustka.
W cieniu - zacieniona 23:21, 07 lip 2016


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2470
Do góry
bogumila napisał(a)
Tylko Arabelka powyłamywała się...była doczepiona do pnia.To są wiszące,wirujące kółeczka...

Błękitny Anioł i Warszawska Nike...w deszczu


To już dla mnie Bogusiu jakiś niezrozumiały tekst :
Pozdawiam.ewa
Doświadczalnia bylinowo-różana 23:21, 07 lip 2016


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Do góry
monteverde napisał(a)

Witaj Aniu , przeczytałam u Ewy, że szukasz kwiatów róż ja mam Goethego pokazuję Ci kwiatki z lipca jest piękna

Śliczny kolor ma. Myślę że nie będę żałowała tego zakupu. Dzięki za tą fotkę.
Ogród z rzeźbą 23:20, 07 lip 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
I czosnki radośniej:





Ogród z rzeźbą 23:18, 07 lip 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
Czosnki mrocznie:



Kocimiętka syberyjska kupiona w Pęchcinie kwitnąca 11-go czerwca cały czas kwitnie. Chyba się będziemy baaardzo lubić.


Między pasjami 23:17, 07 lip 2016


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Do góry
W moim wiejskim ogródku:

na pierwszym planie piołun

malownicze nasturcje

kochane rudbekie

moje słoneczka.....mam ich dużo

maruna

sama się zasiałam więc sama sobie rosnę

Kwiatowy ogródek Monteverde 23:16, 07 lip 2016


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
KasiaWB napisał(a)
7 lat? tia... on na początku tak stoi w miejscu? bo mam wrażenie, że nic się nie dzieje...
U mnie nie będzie na ścianie będzie na daszku

Mandżurski też miałam na oku, ale wybrałam Summer S.

Kasiu musi się zaaklimatyzować cierpliwości u mnie idzie teraz jak burza, nawet teraz ułamuję gałązki bo zrobił się z niego potwór zasłania mi różę Veichenblau, włazi na pigwę mam już nawet tam tunel na ścieżce na wiosnę mocno przycięłam i jak zarósłu mnie rośnie na siatce

Malutki pod lasem 23:16, 07 lip 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12226
Do góry
Muszę przerobić tą rabatę
M mnie zabije, że znowu będę coś przekopywać i przesadzać

Przede wszystkim wylatują liliowce. Są wczesne, żółte. Już po kwitnieniu.
Nie wiem czy nie zabrać jaśminowca (tu między liatrami) i nie dosadzić cały rząd tujek. Przed tujami chciałabym dwie lub trzy limki lub vanilki, przed nimi w nogi hamelny, bo rośnie tam już pas rozchodników i myślę, że fajnie by to wyglądało. A jako wypełniacz dać te liatry między limki.
Żywopłotki cisowe. 23:14, 07 lip 2016


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Do góry
W samym rogu są anabelki


miedzy świerkami niebieskimi wzdłuż działki sadziłam hortki, myślałam o łanie zrobił się, ale między żywopłotem cisowym a niebieskimi świerkami. z miejsca trawnika ledwo widoczne.
Pokażę cały ale w mniejszych ujęciach.
widok od Daglezji.



Ścielę skoszoną trawą przed chwastami, z trawnika nie jest widoczna.
Mirkowy ogród (początki) 23:14, 07 lip 2016


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
Karol99 napisał(a)
Mirko ze stipa mam tak samo, bardziej żółta jest niż zielona, zeschniete końcówki. Masakra, a w domu tak ładnie rosła.
Wiesz co wydaje mi sie że ma za mokro ostatno u mnie dużo pada.W zeszłm roku była taka.

Anna i Ogród 23:11, 07 lip 2016


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Witaj Aniu pokazuję Ci kwiaty Goethe bo ją mam

powodzenia w pielęgnacji
Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon 2016 23:11, 07 lip 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Roma, myślę,że trend już jest! Młodzi ludzie zaczęli doceniać wartość ogrodowych roślin, nie tylko kwiatowych! A smak własnoręcznie wyhodowanego pomidorka czy rzodkiewki nie do porównania z tym marketowym.

Ogród z koniczynką 23:08, 07 lip 2016


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 11309
Do góry
Biedronkowa róża pnąca żółta w pąku...

a rozkwitła na różowo, zastanawiające jest czy to pnąca, skoro urosła na 20cm...

też biedronkowa róża pnąca różowa...

no i ma już więcej kwiatów...ale jest znaczne wyższa od tej nibyżółtej...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies