Do raju daleko - u Ewy
23:08, 07 lip 2016
Piękna jest "Ta mała" 
Ewuś, Twój kipiący kwieciem i kolorami przedogródek mnie zachwycił! Tak zaaranżowane rabaty to już wyższa szkoła jazdy.
Ambrowce piękne!
Ewuś, Twój kipiący kwieciem i kolorami przedogródek mnie zachwycił! Tak zaaranżowane rabaty to już wyższa szkoła jazdy.
Ambrowce piękne!




