Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Do raju daleko - u Ewy 23:08, 07 lip 2016


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Do góry
Ewa777 napisał(a)
Piękna jest "Ta mała"
Ewuś, Twój kipiący kwieciem i kolorami przedogródek mnie zachwycił! Tak zaaranżowane rabaty to już wyższa szkoła jazdy.
Ambrowce piękne!
Doświadczalnia bylinowo-różana 23:08, 07 lip 2016


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Makao_J napisał(a)
Ewa dokupiłam 4 róże : Biedermeire, Aphrodite, History i J.W.Goethe Rose. Masz którąś?

Witaj Aniu , przeczytałam u Ewy, że szukasz kwiatów róż ja mam Goethego pokazuję Ci kwiatki z lipca jest piękna
Mirkowy ogród (początki) 23:07, 07 lip 2016


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry


Roslinki takie wysiały się w truskawkach
Rzucona na głęboką wodę... zakładam swoją zieloną odskocznię 23:03, 07 lip 2016


Dołączył: 07 cze 2013
Posty: 1736
Do góry




z drugiej części ogrodu wrzucę jutro bo już zasypiam przy tym laptopie
Mirkowy ogród (początki) 23:02, 07 lip 2016


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
Nie wiem co z moją stipą się dzieje ale bardzo słabo mi rośnie nie wiem czy zakwitnie i będę miała nasionka.

Rozplenica Hameln po zeszłorocznym dzieleniu na cztery zimę przetrwały dwie.Jakieś liściory w.nich wyrosły może ktoś wie co one za jedne
Do raju daleko - u Ewy 22:56, 07 lip 2016


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20285
Do góry
Zaczyna też hortensja, która mi wygląda na Bavarię, a niektórzy mówią, że to Zorro

Ogród z rzeźbą 22:55, 07 lip 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
Wieczorem. Kwitną jeszcze pojedyncze kukliki:






Doświadczalnia bylinowo-różana 22:55, 07 lip 2016


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Moja ożanka w tym roku jeszcze nie kwitnie, a w tamtym tak wyglądała o róży napisałam
Pieris japoński - Pieris japonica 22:53, 07 lip 2016


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3807
Do góry
Na moim pierisie pojawiły się czerwono-brązowe plamy. Czy to jakaś plamistość?
Zauważyłam po zakwaszaniu podłoża. Może mieć z tym jakiś związek?
Mam dwa prerisy, rosnące 3 metry od siebie w identycznych warunkach i traktowałam je tak samo. Na drugim egzemplarzu nie ma takich objawów.
Plamy są na tegorocznych przyrostach.
Mirkowy ogród (początki) 22:53, 07 lip 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Do góry
Mirka napisał(a)
Liatra różowa kiedyś wysiana dziś jest co dzielić.
Biała tuż tuż.Tawuła nie znam odmiany.
sko.pl/u[img size=360x480]https://www.ogrodowisko.pl


Pole liatry
Moja bajka 22:52, 07 lip 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
BASIA8 napisał(a)
widzicie ptaszka?


Kochana superaśne zakupy poczyniłaś - cieszą oczęta Ptaszka widzimy Buziaki zostawiam.

Buziole Basiu
Ogród Ani :) 22:52, 07 lip 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Do góry
anbu napisał(a)
Czy jest na sali Toszka?




Dobra, jak wszyscy mają głos, to się cichutko wypowiem, chociaż ja muszę zobaczyć gotowca najpierw ale pierwsze moje skojarzenie było, że kulka z prawej na widłach sio, bo ich tam jest za dużo, ale teraz myślę, że może zostać tylko żeby była wyższa tak jak Toszka prawi. I oczywiście popieram pomysł Toszki o podsadzeniu kulek hakone, zieloną z tyłu i żółtą niższą z przodu. Buczek pasuje.
Ja mam takie inspiracje, może coś Ci się spodoba:
https://pl.pinterest.com/pin/465348573980062145/
https://pl.pinterest.com/pin/465348573980329763/
https://pl.pinterest.com/pin/465348573980070036/
A na wiosnę czosnków wyłaniających się z bukszpanów i hakone przypadkiem nie chcesz?
https://pl.pinterest.com/pin/465348573980048317/
Ogródek z futrzakami i kamieniami 22:51, 07 lip 2016


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Do góry
Jeszcze troche czerwcowych panienek jest w zanadrzu
Po ostatnich anomaliach pogodowych mnóstwo traw i bylin nadaje sie do wyciecia, leżą połamane, wyłamało mi kilka długich pędów od róż i pnączy , wytargało ostro nam ogród.
Natomiast jeśli pamiętacie świerkową zmiana znaczna i wcale nie chciana przez nas , ale nie było wyjścia , granica działki nam sie przesunęła, powstał pełen płot i narazie tak sie prezentuje , zmiany napewno będą .
Mirkowy ogród (początki) 22:49, 07 lip 2016


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
Liatra różowa kiedyś wysiana dziś jest co dzielić.
Biała tuż tuż.Tawuła nie znam odmiany.

Rzucona na głęboką wodę... zakładam swoją zieloną odskocznię 22:49, 07 lip 2016


Dołączył: 07 cze 2013
Posty: 1736
Do góry
Ogród z rzeźbą 22:49, 07 lip 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
W słońcu dnia:





Moja bajka 22:48, 07 lip 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
ZbigniewG napisał(a)
Kasia ładniutki, sekatorkiem możesz na początek te dwie, im szybciej tym lepiej dla formy i przyjęcia (ewentualnie jeszcze ta obok)


Ok Zbysiu, dzięki
Ogród Nebel 22:46, 07 lip 2016


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2470
Do góry
Kwiatowy ogródek Monteverde 22:46, 07 lip 2016


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
KasiaWB napisał(a)


miło zobaczyć takie zdjęcie, bo sobie takiego w tym roku kupiłam, ale kwiatków nie widać może za rok. Ale Twój jest piękny i jaki wielki ile trzeba na taki efekt czekać?...

Kasiu on jest na calutką ścianę aż do kompostownika istny potwór ma jakieś 7 lat, także do osłaniania nie chcianych powierzchni idealny a tu mandżurski rosnie z Rapshody in Blue jest drobniutki

a ten wlazł na gruszę to Alba Luxurians bialo zielone ma kwiatki
Ogród z rzeźbą 22:45, 07 lip 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
Kilka kadrów z cały czas powstającej rabaty przed buczkiem, gdzie ostróżki cały czas chcą kwitnąć, liatry stopniowo się rozwijają a jeżówki całe w blokach startowych.

O poranku:



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies