Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

W ogródku Iwony 22:00, 07 lip 2016


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Do góry
Obiecane fotki dla Ewy. Prawda że skromnie? Dobrze że w ogóle zakwitła po kilku latach próżnowania.


Wizytówka - wiejskie klimaty 22:00, 07 lip 2016

Dołączył: 07 lip 2016
Posty: 5
Do góry
Anna i Ogród 21:58, 07 lip 2016


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3931
Do góry
Makao_J napisał(a)
Zakupiłam 3 szt


Napisałam u Ewy na temat tej róży ale się powtórzę ślicznie pachnie i ma śliczne kwiaty
Wizytówka - wiejskie klimaty 21:55, 07 lip 2016

Dołączył: 07 lip 2016
Posty: 5
Do góry
Blaski i cienie nowego życia 21:54, 07 lip 2016


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Wczoraj potworną różę przerzedziłam, a dziś wykopałam wszystkimi możliwymi narzędziami ogrodowymi

Nawierzchnie z odzysku 21:51, 07 lip 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Pomyślałam, że pokażę nasz samodzielnie wykonany placyk pod huśtawkę. Także z pozbieranych kamieni.

Jak więcej błędów nie popełnić...... 21:46, 07 lip 2016


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Do góry
Kwiatowy ogródek Monteverde 21:46, 07 lip 2016


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
bogumila napisał(a)
Aniu...nacieszyłam oczy kolorowymi obrazkami.Wszystkie rośliny pięknie rosną...wiedziały jak odwdzięczyć się za troskę...

A jaka troska Bogusiu w tym roku mam dla nich bardzo mało czasu ale rosną ladnie jakby rozumiały, że każdy wolny czas im poświęcam
Błękitny Anioł a z nim Ville de Lyon, tu widać jeden kwiatek ale jest ich o wiele więcej taka wyszła fotka Zakwita już porcelanka

Nawierzchnie z odzysku 21:46, 07 lip 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
miskka napisał(a)
I jeszcze powstała taka ścieżka, którą mam nadzieję kiedyś będzie otaczała gęsta roślinność. Moja córcia mówi, że w tym miejscu ma być "tajemnicze przejście"



Nie wiem czy podobają Wam się takie rozwiązania.

Prześlicznie, uwielbiam takie rozwiązania .
Gożdzikowa - wiejski ogród 21:42, 07 lip 2016


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Do góry
gobasia napisał(a)



Prawdopodobnie to jest powojnik wŁoski POLISH SPIRIT





Mógłby być, bo takiego posadziłam w tym roku i chciałabym, żeby był tak piękny
Jak więcej błędów nie popełnić...... 21:42, 07 lip 2016


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Do góry
część czochów ocalała i choć nie ma ich wiele cieszą bardzo

Nawierzchnie z odzysku 21:42, 07 lip 2016


Dołączył: 12 lut 2015
Posty: 621
Do góry
I jeszcze powstała taka ścieżka, którą mam nadzieję kiedyś będzie otaczała gęsta roślinność. Moja córcia mówi, że w tym miejscu ma być "tajemnicze przejście"



Nie wiem czy podobają Wam się takie rozwiązania.
W moim małym ogródeczku - Dorota 21:40, 07 lip 2016


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Imienniczka napisał(a)
Piękne liliowce


Skoro się podobają no to wrzucę jeszcze kilka ujęć. Myślę, że w przyszłym roku fajnie będzie wyglądało to połączenie jeżówek z burgundowym liliowcem, tylko muszą się troszkę roślinki rozrosnąć.

Kwiatowy ogródek Monteverde 21:40, 07 lip 2016


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
bozga napisał(a)
Wszystkie rośliny masz naprawdę bardzo dorodne

Dziękuję w imieniu roślinek
powojnik Błękitny Anioł

Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon 2016 21:39, 07 lip 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Kwiatowy ogródek Monteverde 21:38, 07 lip 2016


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Joku napisał(a)
Piękna ta Invincibelle. Myślę nad nią kolejny sezon. Podoba mi się.
Avant garde rzeczywiście awangardowy. Cudo.

To kupuj go Jolu
Nawierzchnie z odzysku 21:37, 07 lip 2016


Dołączył: 12 lut 2015
Posty: 621
Do góry
Chciałabym dołożyć coś ode mnie. Może materiał nie do końca z odzysku bo kamień polny (aczkolwiek u mnie na pewno z odzysku po zakładaniu ogrodu). Wykorzystałam go na takie niby rustykalne obrzeża

Kwiatowy ogródek Monteverde 21:35, 07 lip 2016


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Anda napisał(a)
Aniu, wypatrzyłam że masz The Shepherdess. Jaka jest? Zdrowa, jak pachnie?
Piekne rośliny. Bardzo lubię tu do Ciebie zaglądać. Zawsze wypatrzę coś ciekawego Lista mi się wydłuża.
Tyle róż, 84 to dużo. Wow. Ile masz tych metrów kwadratowych?

Jest śliczna w tamtym roku miala pierwsze tłoczenie i nie była taka ladna a w tym pokazuje swoje piękno, pachnie owocowo z domieszką cytryny kwiaty ma w kształcie filiżanki jestem z niej bardzo zadowolona, bo jest odporna na choroby
Co i jak? Nowicjuszka 21:31, 07 lip 2016


Dołączył: 13 mar 2015
Posty: 1919
Do góry
Aniu to buksy za nimi róże, lawenda, stipa potem małe sadzonki limonek hortensji i drzewo jabłoń
Jak więcej błędów nie popełnić...... 21:30, 07 lip 2016


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Do góry
Alo wstyd się przyznać ale jeszcze je męczę w donicach. Wena mnie zupełnie opuściła chyba potrzebny mi porządny kop wiadomo w co
Zastanawiam się czy sadzić je na rabacie z umbrami czy zupełnie zdemolować inną rabatę za domem. No i generalnie na tym zastanawianiu się zakończyło a w sumie nie bo dalej nic nie wiem.
Ostatnio próbuję zamówić trawy i mam wrażenie że nie mogę się ich u sprzedawców doprosić normalnie nerwa mam

I żeby nie było że zupełnie nic nie robię ostatnio kanty przy kostce dłubię



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies