Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród od nasionka... z widokiem na Lanckoronę 13:31, 07 lip 2016


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Do góry
Pszczelarnia napisał(a)




Piękne połączenie główkowatych z Bonicą i lawendą.
I ja się zastanawiam, na co mi ścieżka w warzywniku z cegły skoro jej nie ma, bo zakryta przez cukinię.

Ha! no własnie, to chociaż zimą ładnie będą wyglądać
Bonica jest tam tylko jedna, reszta to różyczki ukorzenione przeze mnie.
Ewuś, ożanka ładnie przyrasta. A czosnki to wszędzie ładnie wyglądają. Nawet z koperkiem
Ogród od nasionka... z widokiem na Lanckoronę 13:25, 07 lip 2016


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Mówiłam, że masz co pokazywać

Sylwia, czasami mam

Kardy w tym roku nie na grządce, a na rabacie Osłonięte od wiatrów mają sie tam bardzo dobrze.
Wysiewane wiosną szałwie zaczynają kwitnąć. Gaura też za chwilę.
Moja bajka 13:25, 07 lip 2016


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Do góry
Katkak napisał(a)

posadzona za Białobokiem. Teraz kiepsko ją widać, ale za rok...



Niesamowita, obserwuj ją bo być może pierwsza taka na świecie
Kolorowy ogród do kapitalnego remontu 13:18, 07 lip 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7803
Do góry
Gocha napisał(a)
W tym roku na wiosnę zakupiłam sporo cebul lilii i jestem nimi zachwycona, będę więcej cebul kupować


No Gosia zakup konkretny tych lilii był
Jakby nie było piękne są i warto posadzić, ja chciałabym dalie jeszcze i mieczyki ale te pierwsze kłopotliwe w przechowywaniu a drugie się pokładają po deszczu
Zielonym do góry... :) 13:18, 07 lip 2016


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5625
Do góry
margaretka3 napisał(a)
Pytałaś u Reni o jeżówki odmianowe w Jaworniku, mają tylko Magnus.
W Krzywaczce dawno nie byłam.


mnie zachwycają Magnusy- w zeszłym roku były rocznymi siewkami i wywalały się. Ale w tym- wielkie kępy, sztywne i niezbyt wysokie- cudne są bo bardzo obfite. Polecam je tym którzy chcą mieć szybko efekt jeżówkowy, albo chca je mieć tanio ( bo Magnusy sieja się i dziela pięknie)albo którym odmianowe kapryszą.
tu ruszają- dziś juz kwitną

Liliowiec - Hemerocallis 13:02, 07 lip 2016


Dołączył: 08 lut 2015
Posty: 832
Do góry
Moje liliowce (2016)
/pozostałe w profilu /




Double River Wye



Midnight Mantis



Magic dancer


Always Afternoon




Podwórkowa rehabilitacja 12:47, 07 lip 2016


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Do góry
ryska napisał(a)
Przy okazji przetacznik kłosowy red fox z bliska

Kurcze, jaki on ładny. A był w szkółce, ale jeszcze nie kwitł. Chorobcia, teraz to już go może nie być. Ale ładny kolor.
Ja mam maczki patriotyczne. Biały z obwódką czerwoną
Podwórkowa rehabilitacja 12:41, 07 lip 2016


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Do góry
ryska napisał(a)

Fajne, dzięki.
Kostrzewy jednak mi się zestarzały i u nasady są takie kopki siana.
Ale na zdjęciach tego nie widać
Z pewnością obejrzę Twojego przetacznika, bo często u Ciebie jestem
Werbena patagońska




Reniu ,to samo mam z kostrzewą ,część wiosną odnawiałam ,wykopywałam dzieliłam ,obrywałam suche ,teraz ładna jest ,jesienią muszę dokończyć zabieg na reszcie .
Ogród pełen złudzeń i niespodzianek 12:40, 07 lip 2016
Do góry
kasiek napisał(a)
Ta brama skojarzyła mi się Jurajskim


mnie też,super widoczki wakacyjne i ogrodowe -tubylcze
Czym wyłożyć taras i balkon? 12:33, 07 lip 2016

Dołączył: 07 lip 2016
Posty: 3
Do góry
Lukasz2013 napisał(a)
A oto mój taras w pracy. Mój oprojek i wykonanie. Sztuczna trawa, kamyk i trochę donic. Efekt końcowy zadawalający :


Więcej u mnie w wątku. Pozdrawiam


Ale super wyszło! gratuluję pomysłu!
Ogrodowy powrót do dzieciństwa. 12:30, 07 lip 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
polinka napisał(a)
Dla wszystkich niedowiarków,że Gracilimus w rzeczywistości jest wielki i nie używam żadnego programu do obróbki zdjęć ani nie doklejam zdziebeł

Aga Pe z moim potfforem Aga wielkie dzięki za zgodę na pozowanie



I sam Gracilimus.



Ale super! ogromniasty
a tak nawiasem kolosalne zmiany, widać twój indywidualny styl, bardzo mi się podoba, tylko co chcesz znowu na trawiastej zmieniać??
Co i jak? Nowicjuszka 12:25, 07 lip 2016


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15211
Do góry
Mira twoja przy mojej to potwór. U mnie słownie 3 listki. Żeby ci humor poprawić tu wklejam, potem usunę. Jak drzewo u mnie zobaczysz to sukces )) tylko dobrze musisz się przyjrzeć

Mały ogród Kasi 12:24, 07 lip 2016


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Do góry
zasłonić się minimalnie, ale wystarczająco
tutaj jest Eden rose. Mogę ją ciut przesunąć w lewo

Na dziś ta opcja mi się podoba





Ogród Małej Mi - sezon 2016 12:13, 07 lip 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Irenka, Ola, Pszczółka - nie będę ściółkować, bo zbankrutuję na korę. Jakby za płotem nie było dzikich chwastów to miałoby sens.. a tak wszytko i tak mi się posieje w korę. I z kory pielenie jest do d..y Miałam rzucić samą matę, ale i tak w tym porosną wszystkie siewki zielska.

Kupić korę to potrzeba minimum 200 worków ( innej opcji kupna u nas nie ma).. nawet okazyjnie po 10 zł to 2000zł!!!!!!!!!! Odpada...... pół z tego też odpada .. i 1/4 tez..

Tym argumentem dyskusję zamykam.

Z upalnego lata przenoszę się do jesieni.... tak mam jesiennie.. smętnie...




Tonący w bieli 12:08, 07 lip 2016

Dołączył: 16 wrz 2014
Posty: 29
Do góry
aniasmyk napisał(a)
Jałowce zostały eksmitowane od mojej mamy i dostały nowy dom na naszej skarpie





Witam!
jaka to odmiana jałowca? czy mocno brzydnie zimą?
pozdrawiam
Ogród z uśmiechem 12:07, 07 lip 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16509
Do góry
To dla Toszki ale możecie sie przyłączyć


Miejsce z platanem jest widoczne z tarasu. Problemem jest to, że po prawej stronie jest co prawda las, ale ludziki tam łażą i zaglądaja mi Z lewej strony tego rogu jest zaniedbana działka, gdzie tylko dzikie drzewa coraz większe i coraz bardziej zaniedbane. Pomyslałam więc, że chyba dobrze by bylo jednak coś posadzić - moze od strony lasu choiny a od drugiej serby -tak jest z drugiej strony. Chciałabym moc tam sobie posiedzieć, poczytać, poleniuchować może na hustawce albo leżaku.
Tak, chce podosadzać tam i drzewa i krzaki, posadziłam za platanem derenie ale one mogą sie przenieść. Lubię kwiaty i na pewno będę je sadzić. Myślę, że las i jego widok za plecami to przepiękny widok i nie chcialabym zasłaniac go - raczej spowodować abym czuła sie w tym miejscu swobodnie. Czy geometria? Niekoniecznie, raczej romantycznie Ten grujecznik i jego zmieniające sie kolory, a jednocześnie delikatne poruszające sie na wietrze listki, to jest to.

Tak to wyglądało wiosną - tu gdzie gałęzie obok brzozy z prawej strony ma być kiedys altana

Tak wygląda ogólny plan działki kiedyś narysowany

Widok od strony platana


Widok od tarasu
Liliowiec - Hemerocallis 12:01, 07 lip 2016


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry




Co i jak? Nowicjuszka 11:59, 07 lip 2016


Dołączył: 13 mar 2015
Posty: 1919
Do góry
Inka moja jabłoń royal

wydaje mi się, że Ty masz gęściejszą więc nie marudź
Co i jak? Nowicjuszka 11:57, 07 lip 2016


Dołączył: 13 mar 2015
Posty: 1919
Do góry
trzmielina

klonik

i moje śliczności - bobo kwiaty większe niż dłoń.
Żurawka - Heuchera 11:57, 07 lip 2016


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies