Irenko, reklamacje chcieli uznać i dosłać drugi egzemplarz z dużym rabatem. Poprosiłem o zdjęcie i niestety kwiaty wyglądały tak jak moje wiec odmówiłem. Poszukam w innym miejscu. Może Ty masz dostęp do Nostalgi?
Popadało i już z powrotem sucho, taki urok gleby VI klasy, ale ja z tych upartych jestem i uratuję te moje roślinki nawet wbrew ich woli
Staram się podsadzać rośliny tak, żeby jedna roślina podkreślała urok drugiej, ale nie zawsze utrafiam z tym samym czasem kwitnienia. Ot człowiek uczy się całe życie.