Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród - Azyl Amatora 17:37, 05 lip 2016


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2110
Do góry
elka_ napisał(a)

Na dziko, to u mnie bardziej, ale postanowiłam to zmienić
Pozdrawiam

Nie wiem czy u mnie uda sie to zmienić
Ogród - Azyl Amatora 17:36, 05 lip 2016


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2110
Do góry
Milka napisał(a)
Wiesz, ona niby podobna do Nostalgii, ale wg mnie to nie ona.
Ciekawa jestem, jak pójdzie z reklamacją.
U mnie tez dzicz na ogrodzie, ale tyle innych spraw na głowie, przyjemności które kusza, ze ogród na drugim planie. O wielosił dbam

Irenko, reklamacje chcieli uznać i dosłać drugi egzemplarz z dużym rabatem. Poprosiłem o zdjęcie i niestety kwiaty wyglądały tak jak moje wiec odmówiłem. Poszukam w innym miejscu. Może Ty masz dostęp do Nostalgi?
Mały ogród Kasi 17:28, 05 lip 2016


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Do góry
Mały ogród Kasi 17:27, 05 lip 2016


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Do góry
Ogród ogrodem, ale to natura tworzy najpiękniejsze kompozycje.
Uczę się od najlepszych






Przerwa na kawę... 17:01, 05 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 2278
Do góry
inka74 napisał(a)
Niestety i ja zapadłam na chorobę ogrodowiskową zwaną róże. Dziś udało mi się dostać Munstead Wood. Widać, że już kwitła bo poobcinane kwiaty ma i pełno nowych pąków. Posadzę ją z przywrotnikiem, lawendą i anabelkami białą i różową. Nie mogę się doczekać jak zacznie kwitnąć. Kupiłam jej specjalną ziemię do róż i humus. I w końcu przerobiona rabatka będzie gotowa. ))))))

Jak już się zebrałam, żeby ją wsadzić zaczął padać deszcz. Aniu/Zana u mnie też pełno doniczek się przewala, sama nie wiem skąd. I kijki do wyprostowania katalpy drobny problem z tym mam bo ani w ziemię nie idzie go wbić ani pnia wyprostować bo już tak gruby. Chyba krzywa zastanie już taka... Jeszcz 3 buksy zostały mi do strzyżenia ;(

Piękny ogród!
Nadchodzi wiosna - czas na ogród 16:59, 05 lip 2016


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
Do góry
A tak a propo wskakujących roślinek o bagażnika, miałam dziś zmasowany atak, wypełniły cały bagażnik

Mój mały ogródeczek :) 16:57, 05 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 2278
Do góry
agnieszka_malysa napisał(a)
I moje hortensje
Rubra

Limeligh

Piękne Hortki ,u mnie jeszcze troszke potrzebują.
Moja glebo terapia 16:30, 05 lip 2016


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Do góry
Jeszcze trochę balkonu


Moja glebo terapia 16:19, 05 lip 2016


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Do góry
Moja glebo terapia 16:17, 05 lip 2016


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Do góry

a to już dzisiejsze fotki zakwitły lilie

Moja glebo terapia 16:12, 05 lip 2016


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Do góry

Mam taką roślinkę i nie wiem co to jest może ktoś rozpozna
Mój jest ten kawałek ogrodu 16:10, 05 lip 2016


Dołączył: 27 sie 2014
Posty: 2007
Do góry



Mój jest ten kawałek ogrodu 16:07, 05 lip 2016


Dołączył: 27 sie 2014
Posty: 2007
Do góry





I obrazek na tapetę
Moja glebo terapia 16:05, 05 lip 2016


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Do góry
Szalony jaśmin wlazł mi nawet na balkon i zostawił po sobie śnieg w ogrodzie)

W basiowie - kiedyś tu będzie ogród... 16:05, 05 lip 2016


Dołączył: 06 kwi 2016
Posty: 489
Do góry
Tak, tego siewnika się pozbyć muszę

Aniu, dzięki!

Nie mogę się nacieszyć różami, które zaczęły kwitnąć (ale i tak jeszcze muszę dwie dokupić) i...cukiniami. Co drugi dzień zbieram po 4-6 szt

W moim małym ogródeczku - Dorota 16:05, 05 lip 2016


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Bogdzia napisał(a)
Dzieki za lilie , wyjatkowo piękne masz i te niebieskie ozdoby z koralikiem czy to eM taki zdolny?????????????



Em też zdolny wyspawał mi podpory pod róże i pod hortensje, ale te podpórki robił mój bratanek. Pokazywałam kiedyś ogród bratowej i jego prace, które zagościły w tym ogródku. Tu jest odsyłacz do tego ogrodu.
https://www.ogrodowisko.pl/watek/4022-w-moim-malym-ogrodeczku-dorota?page=237

a tu są moje podpórki w całej okazałości

https://www.ogrodowisko.pl/watek/4022-w-moim-malym-ogrodeczku-dorota?page=260

i dalszy ciąg moich liliowców, tych, które udało mi się uratować przed suszą.

Mój jest ten kawałek ogrodu 16:02, 05 lip 2016


Dołączył: 27 sie 2014
Posty: 2007
Do góry
Aspirin

Bukiecik Artemis

Crocus

Ballerina

Moja glebo terapia 16:01, 05 lip 2016


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Do góry
Pęcherznica się rozrosła w tamtym roku nie przycinałam ale w sumie podoba mi się taki duży dziku krzak

A to róża na dachu)
W moim małym ogródeczku - Dorota 16:01, 05 lip 2016


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Ivvvona napisał(a)
Pięknie komponujesz ze sobą roślinki, lilie urocze ale zestawienie tej różowej z pysznogłówką mnie zachwyciło. Cieszę się że u Ciebie wreszcie popadało, u nas też podlało i ochłodziło się. Na kilka dni wystarczy.


Popadało i już z powrotem sucho, taki urok gleby VI klasy, ale ja z tych upartych jestem i uratuję te moje roślinki nawet wbrew ich woli
Staram się podsadzać rośliny tak, żeby jedna roślina podkreślała urok drugiej, ale nie zawsze utrafiam z tym samym czasem kwitnienia. Ot człowiek uczy się całe życie.


Mój jest ten kawałek ogrodu 15:57, 05 lip 2016


Dołączył: 27 sie 2014
Posty: 2007
Do góry
Bailando - jest cudowna




Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies