Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja glebo terapia

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja glebo terapia

sylwia_slomc... 16:53, 30 cze 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Witam Krajankę i mam nadzieję, że ta cisza to na chwilkę tylko Piękna piwniczka , świetnie obsadzona, cała masa różnych roślin, miłość do zwierzyńca,czego chcieć więcej Świetnie się czyta
W donico balii ( drewnianej ) zrobiłabym mini oczko i ustawiła między roślinami bo fajna W którą stronę od Krakowa jesteś? Ja na Sandomierz
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
kerii 15:36, 05 lip 2016


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Witam ponownie po prawie miesięcznym nie bycie tzn byłam ale miałam jakąś taką niemoc twórczą zwłaszcza, że w moim ogrodzie nic nowego się nie dzieje pod względem nasadzeń oczywiście. Pod względem wegetacyjnym czas mija nieubłaganie dzień za dniem i ogród się zmienia coś przekwita coś zakwita.

Sylwia miło że wpadłaś w mój ogrodowy misz masz) Twoja Szmaragdowa Dolina pięknie zagospodarowana mnóstwo ciekawych rozwiązań i pomysłów moja wiejska zagroda pozostawia jeszcze wiele do życzenia ale kiedyś może życzenia się spełnią i będzie pięknie) Moje strony za Krakowem w kierunku jak na Wadowice

Aga -Psiamama siedzę sobie cichutko i walczę z trawą) chwilowo z reorganizacjami odpuściłam jest co jest, kopać i przesadzać zacznę na jesień. Może kiedyś uda mi się tak przesadzić żebym była zadowolona dłużej niż jeden sezon))

A teraz trochę zaległych czerwcowych fotek

____________________
Jola Moja glebo terapia
kerii 15:42, 05 lip 2016


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
____________________
Jola Moja glebo terapia
07_Rene 15:44, 05 lip 2016


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Chyba jesteśmy sąsiadkami bo ja też miedzy Krakowem a Wadowicami

Co to za piękność?
kerii napisał(a)


____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
kerii 15:49, 05 lip 2016


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185

Trytoma zakwitła tylko nie wiem dlaczego tak wcześnie i takie ma krótkie te kwiatostany?

____________________
Jola Moja glebo terapia
kerii 15:55, 05 lip 2016


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Witaj Renatko no nie wykluczone, że mieszkamy rzut beretem) a róża to staruszka jak ja to mówię po dziadziusiu bladego pojęcia nie mam jak się nazywa w każdym razie kwitnie aż do przymrozków. Nie wiem jak to będzie w tym roku bo teraz przeszła sama siebie jeszcze tyle kwiatów nie miała, wczoraj zaczęłam obcinać przekwitnięte ale widzę, że zaczyna wypuszczać już nowe pąki
____________________
Jola Moja glebo terapia
kerii 16:01, 05 lip 2016


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Pęcherznica się rozrosła w tamtym roku nie przycinałam ale w sumie podoba mi się taki duży dziku krzak

A to róża na dachu)
____________________
Jola Moja glebo terapia
kerii 16:05, 05 lip 2016


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Szalony jaśmin wlazł mi nawet na balkon i zostawił po sobie śnieg w ogrodzie)

____________________
Jola Moja glebo terapia
kerii 16:12, 05 lip 2016


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185

Mam taką roślinkę i nie wiem co to jest może ktoś rozpozna
____________________
Jola Moja glebo terapia
kerii 16:17, 05 lip 2016


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185

a to już dzisiejsze fotki zakwitły lilie

____________________
Jola Moja glebo terapia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies