Karol rewelacja!
rzadko do Ciebie zagladam bo nie ogarniam i żałuję bardzo..takie widoki!
instrukcja super, ja jestem fanką rozmnażania wolę wrzucać do skarbonki na buty niż pakować w hurtowe zakupy roślin
podziwiam Twoja obwódkę i wydmuchrzyce.genialna, pamietasz kiedys planowałam ją mieć? piękna jest
O rany, toś umordowana!
No stale coś tam skubnę w plewieniu, ale teraz muszę koniecznie z różami porządek zrobić, bo nie będzie 2 tłoczenia i z cięciem, to priorytety.
No i jutro przywożą ziemię na nową rabatę, tam gdzie widziałaś ten bajzel
będzie wożenie, równanie, zabezpieczanie muru i sadzenie w pierwszej kolejności tej cedrówki chińskiej Flamingo i reszty
rabata ma 49 metrów, spora
Ula, dziś daję pokaz
wprawdzie do niektórych miejsc nie dotarłam, ale i tak sporo dziś będzie
molinie, które uwielbiam
dosadziłam je zamiast małych rozplenic
jeżówki wyżej, jak Nostalgia, zarosły ją
Sekretnych mikstur nie mam no chyba że gnojowkę z pokrzy można tak nazwac Te trawki szybko zawitają jak mają słonkou mnie są na patelni cały dzień.Tu mam w donicy słonko do 12 i jeszcze nie kwitną.
Powiem co ja bym zrobił, wyciął jałowca,
wyciął dwie boczne gałęzie te przy samej ziemi,
bardzo powoli naginał od środka w przeciwną stronę,
potem obserwacja i formowanie przez następne kilka lat a finał okaże się za wiele wiele lat.
pozdrawiam.
O masz, to super!
Daj znać kiedy wpadacie?
Ja nie jadę, mam tyle tego, że na razie nic nie chcę więcej; jesienią kupię tylko lilie pachnące i czosnki Krzysztofa i żonkile.
Bogdziu tylko 84 gatunki Baron Girod de I'ain poświęciłam Marianowi rośnie przy ławeczce i pięknie pachnie Ruffles też są przedziwne ale aparat nieraz nie oddaje koloru
idę trochę pofocić póki deszcz nie pada, w nocy padało