Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Miłkowo - sezon 2016-2022 12:46, 04 lip 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Bogdzia napisał(a)
Propozycja Sebka przypadła mi do gustu , zreszta ja z koniecznosci tak robię. Brak nowych zdjęc u Irenki???dziwne.


I ja podobnie, jak Ty
dziś są nowe foty, męczę od 288 str
Ogród tworzony z pasją 12:45, 04 lip 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
Karol99 napisał(a)
A tak wygląda moja obwódka po cięciu

Karol rewelacja!
rzadko do Ciebie zagladam bo nie ogarniam i żałuję bardzo..takie widoki!
instrukcja super, ja jestem fanką rozmnażania wolę wrzucać do skarbonki na buty niż pakować w hurtowe zakupy roślin
podziwiam Twoja obwódkę i wydmuchrzyce.genialna, pamietasz kiedys planowałam ją mieć? piękna jest
Miłkowo - sezon 2016-2022 12:40, 04 lip 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Basilikum napisał(a)
a ja dzis troche poplewilam ale czas mi ucieka i ciagle mam hektar do obrobienia

macham lapka wieczornie

Bo Ty masz hektary wiem, że nie jest ci lekko, 4 takie Izy by się przydałymacham z rana...nie, to już południe

na pergoli, jak zawsze..pranko

Miłkowo - sezon 2016-2022 12:35, 04 lip 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
JulkAd napisał(a)


Czyli jednak symetria górą

Irenko należy chwasty wyrywać tylko z przodu rabaty, o ile pogoda i humor sprzyja w środku masz taki busz roślin, że chwasty szans nie mają
Ja lenia mam na ogród, bo mnie drewno n zimę wykończyło. W upale i słońcu trzy godziny walczyliśmy.


O rany, toś umordowana!
No stale coś tam skubnę w plewieniu, ale teraz muszę koniecznie z różami porządek zrobić, bo nie będzie 2 tłoczenia i z cięciem, to priorytety.
No i jutro przywożą ziemię na nową rabatę, tam gdzie widziałaś ten bajzel
będzie wożenie, równanie, zabezpieczanie muru i sadzenie w pierwszej kolejności tej cedrówki chińskiej Flamingo i reszty
rabata ma 49 metrów, spora
Miłkowo - sezon 2016-2022 12:27, 04 lip 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
boguslawa_madejska napisał(a)
Irenko za nasiona łubinów dziękuję,przepraszam że dopiero teraz odpisuję.


Nic nie szkodzi, niech się sieją


szersze kadry
prawa strona ogrodu
Miłkowo - sezon 2016-2022 12:22, 04 lip 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
kasja83 napisał(a)

No dziewczyny-złota rada Sebka jest świetnaJa czekam na deszcze-łatwiej chwaściory wychodzą z ziemi

U mnie polało solidnie, ciut z doskoku wyrwałam

mam pełno liliowców,kiedy się to uzbierało, nie wiem

do przesadzenia
rozplenice je zarosły
U Agi - czyli słońce i piach 12:21, 04 lip 2016


Dołączył: 07 sie 2014
Posty: 3579
Do góry
A coś takiego mam na porzeczce....

Miłkowo - sezon 2016-2022 12:19, 04 lip 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Urszulla napisał(a)
Irenko, pokaż jakieś fotki Ty masz ogród który cały rok jest ładny

Ula, dziś daję pokaz
wprawdzie do niektórych miejsc nie dotarłam, ale i tak sporo dziś będzie

molinie, które uwielbiam
dosadziłam je zamiast małych rozplenic

jeżówki wyżej, jak Nostalgia, zarosły ją
U Agi - czyli słońce i piach 12:14, 04 lip 2016


Dołączył: 07 sie 2014
Posty: 3579
Do góry
Koperkowo

A niżej:


Miłkowo - sezon 2016-2022 12:13, 04 lip 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Gardenarium napisał(a)
A ja właśnie weny pracusiowej dostałam, ale wczoraj popracowałam, do nocy.
Pozdrowienia zostawiam.


Jak masz taką wenę, to byś mi się do pomocy przydała
dzięki za odwiedzinki
U Agi - czyli słońce i piach 12:12, 04 lip 2016


Dołączył: 07 sie 2014
Posty: 3579
Do góry



U Agi - czyli słońce i piach 12:11, 04 lip 2016


Dołączył: 07 sie 2014
Posty: 3579
Do góry

Miłkowo - sezon 2016-2022 12:08, 04 lip 2016


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Do góry
Milka napisał(a)


Też mi się podoba
ale nie ogarniam już
i mam w robocie nową rabatę
rośliny przenoszę, utykam, potem na nowo je będę sadzić
róża mi chyba padła wykopana, może odżyje
oprócz rabaty garaż do roboty i mur do liftingu, aby osłonic syfy sąsiada
potem okienka i zakup ławki
potem na jesień kolejne przeróbki

Irenko jest pięknie ale to miejsce jest bardzo romantyczne wygląda bajecznie widać, że hortensje dają radę wśród drzew
Mirkowy ogród (początki) 12:05, 04 lip 2016


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
frezja napisał(a)


Moje z nasion Mireczkowych, nie dbam o nie jakoś specjalnie i pędzą. Podpędź jakimś nawozem i podlewaj.
Najlepiej, jak właścicielka wątku się wypowie...Ona tam ma sekretne mikstury
Sekretnych mikstur nie mam no chyba że gnojowkę z pokrzy można tak nazwac Te trawki szybko zawitają jak mają słonkou mnie są na patelni cały dzień.Tu mam w donicy słonko do 12 i jeszcze nie kwitną.
Miłkowo - sezon 2016-2022 12:04, 04 lip 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Kindzia napisał(a)
Irciu, nie stresuj się Moja skarpa plewiona dwa tygodnie temu, już chwaściory ma, a ja ją mam...nie powiem gdzie Wczoraj taki upał, trochę pościnałam przekwitłych i dałam spokój, siedziałam w basenie, dzisiaj znowu wyglądam jak ApaczAle do jutra zbrązowieję całkiem i będę mogła się w robocie pokazać jakoś
Na 99% będę miała trzecią donicę, taką samą jak ta niższą od Was prezentowa
Różę próbowałam rozszyfrować, u mnie.


Kasia, aż tak szybko urosły??
Ważne, że na spotkaniu było dopieszczone
Świetny pomysł z donicą, pięknie z nimi
oblecę u siebie i potem wpadam do was
Ogród i co dalej 11:59, 04 lip 2016


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
Do góry
Monka napisał(a)
noi przycięłam też sosnę od dołu , nie mam zupełnie koncepcji co z nią dalej zrobić , muszę popatrzeć w internecie może najdzie mnie wena twórcza, odnośnie lizaka to chyba wywalę tego iglaka bo coś mi nie leży , albo i wszystko



Powiem co ja bym zrobił, wyciął jałowca,
wyciął dwie boczne gałęzie te przy samej ziemi,
bardzo powoli naginał od środka w przeciwną stronę,
potem obserwacja i formowanie przez następne kilka lat a finał okaże się za wiele wiele lat.
pozdrawiam.
Miłkowo - sezon 2016-2022 11:58, 04 lip 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
aga_pe napisał(a)
To ja znowu dostałam powera ogrodowego. Prawie połowa ogrodu odchwaszczona i przycięta. I tu robi się problem....za dużo miejsca pustego. Mus do Ciebie po nadwyżki przyjechać . Tylko niech się trochę ochłodzi.
I biję się z myślami, czy do Wojsławic nie jechać. Może jakieś nowości bym przywlekła . Jak na razie mam zaplanowane w przyszłym tygodniu zakupy w szkółce lawendowej

O masz, to super!
Daj znać kiedy wpadacie?
Ja nie jadę, mam tyle tego, że na razie nic nie chcę więcej; jesienią kupię tylko lilie pachnące i czosnki Krzysztofa i żonkile.
U Agi - czyli słońce i piach 11:56, 04 lip 2016


Dołączył: 07 sie 2014
Posty: 3579
Do góry




Kwiatowy ogródek Monteverde 11:56, 04 lip 2016


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Bogdzia napisał(a)
Aniu ale Ty masz tych róz Liczyłas ile gatunków? Cudnie Ci kwitną i niektóre przedziwne jak np Baron Giord.

Bogdziu tylko 84 gatunki Baron Girod de I'ain poświęciłam Marianowi rośnie przy ławeczce i pięknie pachnie Ruffles też są przedziwne ale aparat nieraz nie oddaje koloru

idę trochę pofocić póki deszcz nie pada, w nocy padało
Miłkowo - sezon 2016-2022 11:54, 04 lip 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
malkul napisał(a)
Irenko u mnie tez chwasty daja do wiwatu ale jakoś mój gigantyczny LEŃ nie daje za wygraną. a więc leżę na leżaku a chwasty dalej rosną: Łączę się zatem w bólu z Tobą


Gosiu nie wierzę
twój ogród stale zadbany
a na leżaku trzeba poleżeć, ostatnio moje odłogiem leżą

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies