Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 10:55, 04 lip 2016


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5625
Do góry
Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 10:51, 04 lip 2016


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5625
Do góry
Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 10:49, 04 lip 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
magnolia napisał(a)


a to fajne
Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 10:47, 04 lip 2016


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5625
Do góry
Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 10:41, 04 lip 2016


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5625
Do góry
Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 10:38, 04 lip 2016


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5625
Do góry
Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 10:35, 04 lip 2016


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5625
Do góry
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 10:34, 04 lip 2016


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4636
Do góry
Agania napisał(a)

Skrzynki już pomalowane, jeszcze nie ustawione, placyk nie przygotowany, u mnie z górki, nie ma poziomu brakuje koncepcji, zdrowie wraca, ale siły, aż tyle nie mam, jestem praktycznie wyłączona z cięższych prac, mogę tylko pokierować pracami




Kochana skrzyneczki ślicznie się prezentują Cieszę się bardzo że zdrówko powoli powraca Kierownik jak najbardziej jest potrzebny w ogródeczku musi ktoś czuwać i patrzeć fachowym wzrokiem
Buziolki zostawiam.
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka ;) 10:34, 04 lip 2016


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
Do góry
kasja83 napisał(a)

A kiedy ścianka się skończy?


pewnie tydzień czy dwa ... zależni jesteśmy od pomocy mojego taty bo mój eM nigdy nie robił sam takich rzeczy więc dziubią raz-do dwóch w tyg. a idzie tak opornie bo zrobiliśmy to z prefabrykatów betonowych żeby fundamentów nie lać i takie tam ... ale teraz żałujemy bo mogliśmy zrobić z bloczków fundamentowych i nie było by tyle zachodu o to, żeby ścianka nie popękała i pracowała jako całość ehhhhhhhhhhh
stan na dzień dzisiejszy:


Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 10:33, 04 lip 2016


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5625
Do góry
tu kiedys będzie taras, donica będzie w tarasie
Ja i mój ogródek, a może ogród 10:31, 04 lip 2016


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5946
Do góry
Podgladam rabatki a tu nagle...kot Uwielbiam koty. Ten dobrze dopasowany do doniczki A jaka słodka minkaTylko głaskać!


Dominika11 napisał(a)
Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 10:30, 04 lip 2016


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5625
Do góry
KAMILowe krok po kroku 10:28, 04 lip 2016

Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 136
Do góry
KAMILowe krok po kroku 10:27, 04 lip 2016

Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 136
Do góry
Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 10:26, 04 lip 2016


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5625
Do góry
Ogródkowe perypetie:) 10:23, 04 lip 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Do góry
abiko napisał(a)
wczoraj w końcu zrobiłam fryzury bukszpanom, aż mam odcisk na ręce..

przed


w trakcie




po



Idealna robota!
Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 10:22, 04 lip 2016


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5625
Do góry
dobra, wrzucam
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 10:17, 04 lip 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Ivvvona napisał(a)
Świetne skrzynie na warzywka, z pewnością pięknie wkomponujesz je w swoim ogrodzie. A sam ogród śliczny, jak zawsze. Pozdrówka


Dzięki Iwonka, za miłe słowa, będzie się działo, do końca roku skrzynki będą ustawione



Ogródek pachnący różami i lawendą...w budowie 10:15, 04 lip 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry





Trawnik spalony / zniszczony nawozem 10:13, 04 lip 2016

Dołączył: 04 lip 2016
Posty: 18
Do góry
Dziękuje serdecznie za szybką odpowiedź, tak jak pisałem wczoraj dziś wrzucam zdjęcia ogrodu. Prosze o ewentualne uwagi, a na pewno sie takie znajdą

Zacznę od chwastów bo na to pytanie odpowiedziałaś jako pierwsze
Poniżej zdjęcia i pytanie uzupełniające:
1. Skoro nie mam pryskać na chwasty to rozumiem, że pozostaje tylko ich mechaniczne usunięcie ?
2. Posiadam wyrywacz do chwastów firmy fiskars, będzie odpowiedni ?
3. Niektóre dziury są większe, stąd tez zapytałem czym uzupełnić lukę ?
4. Od kiedy w takim razie mogę robić oprysk na chwasty w trawie ?




Teraz przedstawie zdjęcia swojego trawnika i tego co z nim zrobiłem, zasiana trawa do Barenbrug Sport
Proszę również o ogólną ocenę i opinie stanu trawnika.




Co do nawadniania to czy godzina 4 lub 5 rano będzie odpowiednia ? Sekcje są ustawione na 14 minut już po obserwacji stanu po podlaniu tak więc uważam, że trawnik nie jest zalewany lub niedolewany.

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies