Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród z pergolą 12:33, 03 lip 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
Pashmina...poprostu ją uwielbiam

Hanne

Artemis, piękny ma kwiat ale jej śmiecenie w moich oczach ją dyskwalifikuje. więcej takich róż nie chcę..powoli chodzi mi po głowie rabata biało-niebiesko-szara i wrzuce ją tam gdzieś na tyły zeby nie było widać bałaganu

Ogród z pergolą 12:30, 03 lip 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
krajobraz po burzy
Munstead Wood leży, Baronessa też..

Louis Odier jakby trochę odżył po oprysku chemią ale to i tak najmniej kwitnące moje róże.

Maria Teresa

Luteczka znów wymyśla - czyli Joga Ogrodowa 12:05, 03 lip 2016


Dołączył: 02 mar 2016
Posty: 1244
Do góry
Luteczka znów wymyśla - czyli Joga Ogrodowa 12:05, 03 lip 2016


Dołączył: 02 mar 2016
Posty: 1244
Do góry
Jeżówki zakwitają


Luteczka znów wymyśla - czyli Joga Ogrodowa 12:04, 03 lip 2016


Dołączył: 02 mar 2016
Posty: 1244
Do góry
Luteczka znów wymyśla - czyli Joga Ogrodowa 12:03, 03 lip 2016


Dołączył: 02 mar 2016
Posty: 1244
Do góry
Moja stipa z własnego siewu - w przyszłym roku też muszę wysiać

Ogród dla moich synków 12:00, 03 lip 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Do góry
Przydało by sie jakieś zdjęcie wkleić, ale nic nie mam aktualnego
Tylko takie po wyplewieniu irgi " strzeliłam". Brakuje najwyższego piętra (z tyłu), bo jeszcze derenie Elegantissima są malutkie.


Mój mały ogródeczek :) 11:59, 03 lip 2016


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6022
Do góry
frezja napisał(a)
O, i dalie jakie udane. Chyba też skuszę się na siew


Ja już dawno ich nie sialam i tak mnie pokusiło w tym roku i pięknie się odwdzieczaja
Ogród pod sosnami 11:55, 03 lip 2016


Dołączył: 02 kwi 2013
Posty: 423
Do góry
Toszka wysłałam PW
Mam 5 cisów takich, zerknij proszę może nadadzą się na stożki?



Mogę podsadzić je małymi które zostały z zywoplotu (Na pierwszym zdjęciu widać jeden z prawej strony mam ich około 15-20szt)

Tu kilka w przechowalniku:


Przepraszam za te chwaściory na rabatach
Moja bajka 11:53, 03 lip 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry

nie ma to jak uciekanie tatusiowi
Kwiatowy ogródek Monteverde 11:52, 03 lip 2016


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
zbigniew_gazda napisał(a)
Jestem Aniu w Twoim ogrodzie botanicznym i podziwiam. Masz takie piękne i zdrowe okazy. U nas od godziny pada spokojny deszczyk. Niech podlewa po tych upałach.

Zbyszku a u mnie lał od 21.00 do 10.00 rano a niebo nadal zaciągnięte mam już dość tego deszczu mogło by popadać spokojnie jak u Ciebie kwiaty tylko obrywają w upał był w ogrodzie szał różany a po deszczu dużo po opadalo aż mi szkoda tych kwiatów, a jaki był zapach Ruffleska Sparkling przed wieczorną ulewą
Moja bajka 11:49, 03 lip 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry

czajnik obsadzony
Kwiatowy ogródek Monteverde 11:47, 03 lip 2016


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
ewa_k napisał(a)
Róże przepiękne!.
Chyba zrezygnuję z prób ich uprawy na moich mazowieckich piaskach. Nawet kompost tu nie pomaga.
Pozostanę przy płożących, bo te jeszcze dają radę.
Nawet dwie "super" odporne pnące przy wejściu padły.
Szkoda. Będę podziwiać u Ciebie.

Dziękuję w imieniu róż Czemu masz od razu rezygnować? zainwestuj w mikoryzę do róż, koński obornik przerobiony, ziemię uniwersalną i swój mazowiecki piasek, zrób dobre doły pod róże z tym wszystkim i podlewaj raz na tydzień pod krzakiem ale porządnie jak oczywiście nie pada i róże będą rosły
James Galwey
Moja bajka 11:43, 03 lip 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Paproteczki posadzone. Żeby ta tu wlazła musiałam zrobić małe przemeblowanko i rodka miniaturowego przesadzić. Ale strasznie mi tu ta paprotka pasuje
Księżycowy... 11:43, 03 lip 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7803
Do góry
Wendy79 napisał(a)
Pierwsze kwitnienie Lavender



ma intrygujący kolor, zestawiłaś z czymś ją?
Działka prawie w Borach Tucholskich 11:41, 03 lip 2016


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
ZbigniewG napisał(a)
prawie identyczne ale tylko jeden z nich to Canadian Border Patrol


Ten pierwszy nim jest a jak tam w Borach grzyby ? pozdrówka
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 11:38, 03 lip 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
MirellaB napisał(a)

Madżenko to jest piękne zdjęcie
Czy długo róże z jeżówkami tak będą kwitły czy róże ustąpią miejsca jeżówką?
Miłej niedzieli


To zalezy od teminu kwitnienia róz. William jak typowa Austinka juz u mnie przekiwta a ata bladorózowa NN niedawno zaczela. Zatem jezowki będa z NN. Potem wszystkie roze przekwitna i będa same jezówki co tez pieknie wyglada. Ale pamietaj ze przez rózami mam seslerie jesienna, ktora ten misz masz nasadzeniowe tonuje
Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 11:26, 03 lip 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Gardenarium napisał(a)






Juz jedne takie popsułam. Mysle o zakupie elektrycznych nożyc Boscha lub Gardeny na trzonku, aby sie nie schylać. Kancikowanie takim sprzętem całkiem skuteczne jest ale nie zamierzam na kolanach pracować dlatego poszukam takich z trzonkiem. Co o tym sądzisz? Warto?
Ogród z uśmiechem 11:11, 03 lip 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16509
Do góry
Ogród z uśmiechem 11:10, 03 lip 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16509
Do góry
Byłam w odwiedzinach u koleżanki, ktora kocha róże, ale nie zna ich nazw, kupuje, sadzi i ....podziwia
To są zdjęcia z jej ogrodu, róże NN

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies