Ogród z pergolą
12:33, 03 lip 2016
Pashmina...poprostu ją uwielbiam 

Hanne
Artemis, piękny ma kwiat ale jej śmiecenie w moich oczach ją dyskwalifikuje. więcej takich róż nie chcę..powoli chodzi mi po głowie rabata biało-niebiesko-szara i wrzuce ją tam gdzieś na tyły zeby nie było widać bałaganu

Hanne
Artemis, piękny ma kwiat ale jej śmiecenie w moich oczach ją dyskwalifikuje. więcej takich róż nie chcę..powoli chodzi mi po głowie rabata biało-niebiesko-szara i wrzuce ją tam gdzieś na tyły zeby nie było widać bałaganu