Dzień dobry, Haniu ☺
Poradzisz mi co robić z takimi siewkami ślazownika malwowego? Pikować do doniczek, na rabatę, czy zostawia się pod rośliną mateczną?
Udało Ci się kupić Pierwiosnek kandelabrowy?
Gratuluję wnukowi sukcesu, kiedy kolejny etap?
Pozdrawiam z mojego zimnego, mokrego w tej chwili ogrodu, czekam na słońce i ocieplenie.
O rany, bratnia dusza...
Ja też mam w tym roku takie tyły w ogrodzie jak nigdy....a jak mam czas i możliwości to....pada....właśnie dziś tak jest....coż nie przeskoczę tego.
Twoje tulipki śliczne. Moje exotic emperior też kwitną, tylko jakieś drobniejsze, ale to skutek niewykopywania ich 2 sezon...
Pozdrawiam. I życzmy sobie czasu dla ogrodowych przyjemności
Ja Cie nie moge ! ale ty masz cierpliwość ,ja sie chyba nie nadaje do tych wysiewów ,u mnie sama pleśń na groszku pachnącym z reszta na hortkach tez -załamka!