Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Różaneczniki - sadzenie i pielęgnacja 14:40, 15 kwi 2016

Dołączył: 21 lis 2015
Posty: 9
Do góry
Uj, nie kliknąłemm, sorki

Pacjent lepszy


Pacjent gorszy

Ogród z pergolą 14:37, 15 kwi 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
i jeszcze darń spod grujeczników zdjęliśmy

było tak, widac jeszcze szmate w tujach
Ranczo Edy 14:36, 15 kwi 2016


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
wycinka bergeni

Ogród Małej Mi - sezon 2016 14:32, 15 kwi 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
monteverde napisał(a)

Wtrące się co do tulipków to Tulipa saxatilis ‘Lilac Wonder’

Anuś.. kupowałam jako Eastern Star i takie są.. Lilac Wonder jest bladoróżwoy, a te moje takie intensywne w kolorze.

Może tu realniejszy kolor


Kosolkowa Pasja 14:31, 15 kwi 2016


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Do góry
Ogród z pergolą 14:30, 15 kwi 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
a takie widoki gdy podnieśliśmy kore pod serbami tu dopiero szaleją
Gożdzikowa - wiejski ogród 14:29, 15 kwi 2016


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8356
Do góry
Kosolkowa Pasja 14:28, 15 kwi 2016


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Do góry
Szkód dokonanych przez niezidentyfikowanego osobnika ciąg dalszy..
Obgryziona wierzba mandzurska i duża nora pod domem.. Pies coś czuł albo słyszał, bo rano wciąż chodził w domu pod ścianą za którą jest nora.

Tu ma być ogród :) 14:23, 15 kwi 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Do góry
lindsay80 napisał(a)
Miłorząb Mariken otwiera kapustki





Kapustki...też czekam i codziennie zaglądam )
Gożdzikowa - wiejski ogród 14:23, 15 kwi 2016


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8356
Do góry
coraz więcej kwiatów
Doświadczalnia bylinowo-różana 14:22, 15 kwi 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Anda napisał(a)

Śliczne tulipany, pamietasz nazwy?
W kamiennym kręgu od początku 14:21, 15 kwi 2016


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
Z ostatniej chwili

Mała Eleczka 14:18, 15 kwi 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Do góry
bleebla napisał(a)
tulipany też już są. Nawet się niektóre pootwierały dziś




Fajnie, że co rejon to inny czas kwitnienia...oglądać możemy za to długooo moje co niektóre już przekwitają.
Doświadczalnia bylinowo-różana 14:13, 15 kwi 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Do góry
Anda napisał(a)


fajnie w tym różu..
Ogród z pergolą 14:12, 15 kwi 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
pogoda sprzyja, mała spała 3 h wiec wyjątkowo mieliśmy naprawdę sporo czasu na ogród i nawet chwila na kawę i ciacho była
zaczęliśmy walkę z nornicami! zdjęliśmy szmatę spod tujek

następnie wygrabiłam, wyczyściłam wszystko ładnie i będziemy teraz obserwować czy pojawią sie znowu a wtedy zmasowany atak!
Typografia ogrodu 14:09, 15 kwi 2016


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 3093
Do góry
nawigatorka napisał(a)
Wiecie co to? Obcinam jak radzila Marta swidosliwe od dolu.choc M powiedzial ze moge tak bardzo obciac jak uwazam ja na razie robie to stopniowo.obcinam wszystkie drobne galazki.na razie do wysokosci ok 80 cm.ale efekt juz mi sie podoba bo drzewa wygladaja bardziej jak drzewa a nie krzewy i widac bardziej ksztalt ich pni.
Jeszcze chwila i zakwitna


Asia zapytaj się Ty wiedzących lepiej - ale mi kiedyś ktoś powiedział że trzeba obcinać gałązki ocierające pień (chodzi mi o tą co idzie poziomo -czy ona nie ocierała o ten drugi konar?
Co z tym ogródeczkiem począć 14:03, 15 kwi 2016


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12483
Do góry
ewa004 napisał(a)
Aniu a co widzisz w tym narożniku przy bramie,pod murem ceglanym? co tam posadzić?
Coś nie za szerokie by musiało być żeby nie przeszkadzało jak się autem wyjeżdża.
Ja myślałam o tui szmaragd...


Pnącze jakieś. Taki bluszcz, co się sam czepia.
Płotek super wygląda.
Pod Biało-Niebieską Chmurką ogród Basilikum 14:02, 15 kwi 2016


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8356
Do góry
Basilikum napisał(a)
Violka nie ma sie co klaniac dzielo przypadku. Poprostu mieszam w takim miejscu gdzie te ptaki sobie lataja. Chyba wiem gdzie biwakuja i wybiore sie tam z aparatem, Dzis byly calkiem blisko mnie i nie odlecialy wiec jest szansa na foty z bliska.

a tu rzeczka, ktora przeplywa Kolo domu i przez nasze laki. Po prawej owczarnia, po lewej dom.


u mnie też plynie taka rzeczka ,podobne mamy widoki
Luteczka znów wymyśla - czyli Joga Ogrodowa 13:55, 15 kwi 2016


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Do góry
Luteczka napisał(a)
Aniu, nie ma sprawy, zapraszam, tylko,że jeszcze nie ma co focić koleżanko, w sobotę dopiero ruszę na ostro ze wszystkim.

Na razie mam dylemat jak zrobić rabatę przy blaszaku
na pewno Luis Odier na kratce ale co dalej?



długość rabaty 5m, do tej pory głębokość 0,5m ale rozwaliłam eMowi obrzeże z kostki i poszerzam
doradźcie co ile posadzić LO i jak blisko kratki? bom zielona w tej kwestii

no i oczywiście myślę co tam jeszcze dołożyć

Clematis Montana Rubens
Ogród wyrozumiały 13:50, 15 kwi 2016

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
Do góry
Wiśnie Royal Burgundy

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies