Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Mała Eleczka 13:43, 15 kwi 2016


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
Do góry
Na szybko wstawiam zdjęcia, bo wieczorem się nie uda

Posadziłam hakone i rozplenicę.
Uporządkowałam donicę(nareszcie). Brązowa trawa zamarła, na jej miejsce poszła rozplenica, wyrzuciłam wrzosy, tak więc donica jest teraz obsadzona 3 rodzajami roślin a nie misz maszem.

Hakone poszła do kulek, tu je widać


bitels się zadomowił co widać na powyższym zdjęciu i tu




Szafirki powoli przekwitają więc warto popatrzeć możliwe, że to już ostatnie ich zdjęcie
Typografia ogrodu 13:35, 15 kwi 2016


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
Do góry
nawigatorka napisał(a)
Mielismy odebrac zamowione graby na przedplocie w maju,ale mielismyvakurat chwilowo wieksze auto wiec sa juz teraz sadzenie moze w weekend

Same nogi maja 1,6m wysokosci



wow, czyli domowo ogrodowo - na maksa na każdym froncie piękne okazy
pozdrowienia zostawiam
Ukojenie 13:31, 15 kwi 2016


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Do góry
Mirella tak wyglada ta kora z bliska na rabacie. Zdjecie z tel bo w pracy siedze.


edit. specjalnie zdjęcie suchej wstawiłam.
Typografia ogrodu 13:30, 15 kwi 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Do góry
Wiecie co to? Obcinam jak radzila Marta swidosliwe od dolu.choc M powiedzial ze moge tak bardzo obciac jak uwazam ja na razie robie to stopniowo.obcinam wszystkie drobne galazki.na razie do wysokosci ok 80 cm.ale efekt juz mi sie podoba bo drzewa wygladaja bardziej jak drzewa a nie krzewy i widac bardziej ksztalt ich pni.
Jeszcze chwila i zakwitna
Lawendowy zawrót głowy 13:30, 15 kwi 2016


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
Do góry
lojalna_ napisał(a)
Evergoldy moliniaKC i haconea



piekne zakupy, internetowo prawda?! i metki oryginalne?! Jolka masz sprawdzonego dostawcę bo ja jak kupowałam to tylko ręczne naklejki z nazwą ... a wtedy nigdy nic nie wiadomo
Luteczka znów wymyśla - czyli Joga Ogrodowa 13:29, 15 kwi 2016


Dołączył: 02 mar 2016
Posty: 1244
Do góry
na razie plany pod lipami są takie



przy samym płocie budleje, pęcherznica albo jakieś zimozielone, trawy, byliny, juki, na obrzeża szałwia albo lawenda
Ukojenie 13:20, 15 kwi 2016


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Do góry
Planowany obszar pracy jutro. Ladne mam zapasy kory? /w leroy po 6.65/



Wywalam opony. Przesadzam rh i borowki. Cofam rabate o te nasadzenia.
..i sprzatam zbiorowisko 'skarbow' przeszkadzajacych w gryzieniu ziemi.
Co do gryzienia to jutro niby ciag dalszy ma sie odbyc.
Martwie sie tylko kiedy eM zacznie sadzic tuje - niedlugo sezon posiedzen ogrodkowych.
Ogród naturalny, pachnący lasem .. 13:05, 15 kwi 2016


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Do góry
I ogólne widoczki









Ogród naturalny, pachnący lasem .. 13:02, 15 kwi 2016


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Do góry
Cebulkowo.
Tulipany, narcyzy, kamasje, czosnkowy pąk.









Ogród naturalny, pachnący lasem .. 12:59, 15 kwi 2016


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Do góry
Jeżówka blada, przetaczniki, gipsówka, rutewka, orliki










Ogród naturalny, pachnący lasem .. 12:55, 15 kwi 2016


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Do góry
Bylinowo. Młode- chętne do życia.

Zawilce



Przemek-tiarelle od Ciebie chcą już kwitnąćte w cieniu bardziej się rozrosły.



Rutewka orlikolistna



Piwonie

Ogród do odnowy 12:53, 15 kwi 2016


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
Witaj Agania - widzę, że z Ciebie też czerwony listek

Z góry nie da się bo za daleko i obejmując całość nic nie widać - to znaczy trudno rozróżnić rośliny, zresztą z balkonu świerk zasłania część ogrodu.


Innocent Blush



Mazury




i Blue Explosion





żeby jeszcze tak chciały zakwitnąć i mieć dużo kwiatów


kilkuletni Fujimusume ma już wybarwione pąki
Ogród naturalny, pachnący lasem .. 12:52, 15 kwi 2016


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Do góry
Młodość berberysów, kalin, azalii, migdałka, kasztana.











Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek 12:50, 15 kwi 2016


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Do góry
Czy ktoś z Was kochani zaglądajacy podpowie mi czy to możliwe, że to siewka np. rozplenicy czy może zwykły chwast?
Ogród Anety 12:48, 15 kwi 2016


Dołączył: 11 wrz 2013
Posty: 900
Do góry

wiśnia kiku shidare
Ogród naturalny, pachnący lasem .. 12:48, 15 kwi 2016


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Do góry
Pojemnikowo







Ogród naturalny, pachnący lasem .. 12:46, 15 kwi 2016


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Do góry
Arcydzięgiel litwor, dziewanna, smardz i szklarniowe siewki suchołusek







Pole na Wichrowych Wzgórzach, które ma się stać ogrodem 12:44, 15 kwi 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 416
Do góry
Kwitnące ciemierniki i pączek Genie.
Ogród naturalny, pachnący lasem .. 12:42, 15 kwi 2016


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Do góry
Rano mgły i nadal deszczowo. A to mój "warzywnik"









Pojedyncze pytania na temat projektowania rabat 12:39, 15 kwi 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Do góry
Monka napisał(a)
Witam bardzo serdecznie
Jestem obserwatorką Ogrodowiska, a od niedawna nawet się zarejestrowałam, oczywiście podziwiam wszystkie realizacje , które są tutaj prezentowane i jestem pod ogromnym wrażeniem, nie tylko ogrodów, ale także, a może przede wszystkim dobrej energii jak tu panuje i chęci wzajemnej pomocy w tzw. "sprawach ogrodowych". Pewnie myślicie, że brzmi to pompatycznie, ale tak czuję . Ośmielona chęcią Waszej pomocy, ja także proszę o pomoc w urządzeniu mojego przedogródka. Dużo się już naczytałam na forum ale..........., niestety pustka w głowie i brak wyobraźni !!. Proszę doradźcie co mam posadzić. Dodam, że jest to miejsce bardzo nasłonecznione
Oczywiście krzaki i piaskownica do usunięcia !!!!!!!!!


Monika



bardzo ładny domek masz
ja nie jestem dobra w doradzaniu ale jak słoneczne miejsce to może poletko lawendy fajnie by wyglądało, albo różanka. Może ktoś inny jeszcze się wypowie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies