Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:)
20:31, 14 kwi 2016
Gosia, Renia mi obiecala kupic seslerie. Jeszcze nie mam, nie pytsj gdzie wcisne
My w planie mamy Transylwanie glownie, i Braszow. Tylko piec dni. Damy rade
Dzisiaj zrobilam kanciki w przedogrodku. I czesciowo rozgarnelam kopczyki rozom. Byly z kompostu, wiec jest czarno... Wujek przywiezie w niedziele kore. Bede miala zapas. Super, bo mnie chwasty zjadaja...
Milego wieczoru!

My w planie mamy Transylwanie glownie, i Braszow. Tylko piec dni. Damy rade
Dzisiaj zrobilam kanciki w przedogrodku. I czesciowo rozgarnelam kopczyki rozom. Byly z kompostu, wiec jest czarno... Wujek przywiezie w niedziele kore. Bede miala zapas. Super, bo mnie chwasty zjadaja...
Milego wieczoru!
