Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Moja bajka 14:27, 12 kwi 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Katkak napisał(a)
A ja dziś ułożyłam obwódkę z kostki i jestem z siebie dumna . Strasznie dużo pracy włożyłam w ogród przez ostatnie kilka lat. Wszystko robię sama, ogród się zmienia na lepsze, więc powody do dumy mam




Kasiu, wspaniałe zmiany, no taki kawał roboty sama odwaliłaś, podziwiam i jestem dumna z ciebie
Przymiarki do ogrodu na długiej i wąskiej działeczce. 14:26, 12 kwi 2016


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 15
Do góry
Budowa domu została przesunięta na ten rok, a w związku z tym także zakładanie ogrodu ze względu na narodziny naszej córeczki odkopałam wątek i wrzucam moje wypociny w wersji pierwszej, bo chyba nie do końca mi się podoba ten układ z tyłu.

Z Pszenicznej ... 14:24, 12 kwi 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7803
Do góry
Anda napisał(a)


Masz jakies fotki tych roz?
Wycięłam je na "pniu" bo miały czarne gałązki, poodgarniałam coby zobaczyć moze coś zielonego ale ni hu hu





Mój mały ogródeczek :) 14:23, 12 kwi 2016


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 11953
Do góry
agnieszka_malysa napisał(a)
I mój rozchodnik nie wiem co mu się stało ze nie rośnie



wykop, i dobrze przeszukaj ,bardzo możliwe że ma larwy opuchlaka.
Moja bajka 14:20, 12 kwi 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
anka_ napisał(a)
No, mnie do magnolii nie ciągnie ale taką to nawet ja bym kupiła.


Aniu, no nie wierzę! Poza kwitnieniem, są też piękne
Gożdzikowa - wiejski ogród 14:15, 12 kwi 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
gobasia napisał(a)
Pogoda marna ,chociaż żeby deszcz popadał

Konik wyszedł na spacer mimo brzydkiej pogody



kury też


Jakie sielskie widoki, az serducho rośnie.
Deszcz dotarł, zakupy nowe są, teraz kwiecia coraz więcej będzie
Szałwie czy lawendy? 14:14, 12 kwi 2016


Dołączył: 13 cze 2014
Posty: 1268
Do góry
Małymi kroczkami do celu... 14:13, 12 kwi 2016


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Do góry
MirellaB napisał(a)
Paula proszę oto zdjęcie inspiracji budlei z białym rozchodnikiem
To jest to zdjęcie o które u Ani pytałaś





Mirellka jesteś moim aniołem, dziękuję
Ogród w Puszczykowie 14:12, 12 kwi 2016


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
Do góry
trawnik oddycha teraz zdążyłam rozrzucić nawóz, a w wyłysiałych miejscach dosypać nasion i cienko na to kompostu. dziś jak na zawołanie pada od rana

wyczesany trawnik


dosiewki


Ogród z łezką II 14:08, 12 kwi 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Kindzia napisał(a)
Mój żółtek jeszcze...ale piwonia drzewiasta będzie miała dwa kwiaty





Kupiliśmy jeszcze bagatelki do łezki i Orange Rocket między kulki buksikowe. Ale mi zdjęcia nie wchodzą...może później...


Czyli kolejne zakupy...o ilości buksów czytam i mało nie padłam!
Co to za magnolia, ta żółta?? I jaka piwonia ma być??
Szałwie czy lawendy? 14:07, 12 kwi 2016


Dołączył: 13 cze 2014
Posty: 1268
Do góry
Ogród z łezką II 14:07, 12 kwi 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Kindzia napisał(a)
Po odwiedzinach u Małej Mi upadłam na głowę...zakochałam się w malutkiej magnolii Satisfaction, M mnie nakręcił, zadzwoniłam do Kapiasa i są!!! Szybciorem się zebraliśmy i mam!!! Mimo paskudnej pogody ludzi u nich masa...






Nic nie upadłaś!!!
Super i piękna i juz na szybciora masz 2 więcej i Kasia też ogarnęło nas szaleństwo magnoliowe tym razem
Liliowo i kolorowo:) 14:06, 12 kwi 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
danuta_szwajcer napisał(a)


odpowiadam, ze to szafirki "Fantasty Creation"

Bardzo oryginalne, ale kolor chyba bledszy od tych zwykłych?
Forum tak muli, że szok.
Liliowo i kolorowo:) 14:05, 12 kwi 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
danuta_szwajcer napisał(a)


Piękna wiosna. Doczytałam o sprzęcie, to takie ważne, aby był nam pomocny. A wiewiórki, to chyba od Kropki większe Co to za magnolia, bo wielkie pąki i ten pełny żonkil jest niesamowity. Buziaki
Malutki pod lasem 13:51, 12 kwi 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Do góry
Paulina, no mam nadzieję, że będzie żył, bo to te Star Dust właśnie...
Nie mogę teraz znaleźć zdjęcia tej budlei i rozchodnika, to jakoś na jesień zeszłego roku musiało być.

Proszę dla przypomnienia Ja sobie zapisałam gdzie masz to zdjęcie hi hi hi Jestem niesamowita prawda
Pauli też wkleiłam



Opuchlaki 13:48, 12 kwi 2016


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14770
Do góry
katel napisał(a)
Czy to są jaja opuchlaków?



Katelku, smiem twierdzic ze sa to grzyby ale napewno nie jaja opuchlaka.
Przegladnij sobie ten watek i artykul na temat opuchlakow, mamy sporo fotek wszystkich faz rozwoju opuchlaka
Małymi kroczkami do celu... 13:48, 12 kwi 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Do góry
Paula proszę oto zdjęcie inspiracji budlei z białym rozchodnikiem
To jest to zdjęcie o które u Ani pytałaś



Czasem słońce czasem deszcz 13:44, 12 kwi 2016


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4636
Do góry
Kuba napisał(a)


Kubusiu piękna wiosna u Ciebie Bardzo fajne zabezpieczenia po roślinki Masz w ogródeczku - gdzie takie kupiłaś?
Kamienny ogród patykiem malowany 13:41, 12 kwi 2016


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Do góry
Sylvana napisał(a)
Pierwszy raz w życiu....nie wiem jak dam sobie rad z glazurą...płytki 10x10
No wiesz... to poprostu takie trochę większe puzzle... A poważnie to szacun kobieto, niesamowita jesteś.
Moje ukochane miejsce na ziemi 13:41, 12 kwi 2016


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
Melduję, ze mam słoneczko !!!
Tulipanki nareszcie




Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies