Paulina, no mam nadzieję, że będzie żył, bo to te Star Dust właśnie...
Nie mogę teraz znaleźć zdjęcia tej budlei i rozchodnika, to jakoś na jesień zeszłego roku musiało być.
Proszę dla przypomnienia

Ja sobie zapisałam gdzie masz to zdjęcie hi hi hi

Jestem niesamowita prawda

Pauli też wkleiłam