Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Madżenie ogrodnika cz. aktualna 19:35, 08 kwi 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
I narcyzy z jajecznicą Konweniują ze startującą mahonią . Dla tych którzy z lupa ogladają , tak w tle choinka bożonarodzeniowa.... nie uprzątnięta przez M Po wycięciu miskantów w całej okaząłości.


Madżenie ogrodnika cz. aktualna 19:34, 08 kwi 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Juzia napisał(a)
Madżen problema mam....
Spojrz do mnie na 890 str. w wolnej chwili. Plisss!


Juzia juz biegnę tylko fotki ! Fotki o zmroku bez lampy, trzęsącymi się rękami

Nie pokazywałam chyba Carex morowi variegata po cięciu, buchani po cieciu, trzmieliny po cięciu


Gwiaździsta dzisiaj

i narcyzy Brodal Crown zaczynają
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 19:31, 08 kwi 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
2015 - kwitła dopiero ok 19.04


i dzisiaj wieczorem - jutro chyba nie bedzie dobrych fotek, ma lać...


Madżenie ogrodnika cz. aktualna 19:27, 08 kwi 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Agania napisał(a)

Na tulipany też czekam,

Jaką piękna ta różowa magnolia, jaka to odmiana, piękna korona i bujnie kwitnąca
Ortus mam w pogotowiu
Miłego...Marzenko


Aganiu to bezodmianowa Soulanginea. Nie kwitła tak obficie, to nawożenie i podlewanie czyni cuda i dobra wiosna bez przymrozków w fazie pękania pąków

Rośnie już u mnie od listopada 2010 roku.

2011


2012

2013


2014

Ogrodowe dylematy Kasi ... pomożecie? 19:25, 08 kwi 2016


Dołączył: 13 kwi 2013
Posty: 421
Do góry
Witajcie! Długo mnie tutaj nie było, ale wracam Mam nadzieję, że na dłużej!
Splot różnych zdarzeń spowodował, że musiałam odłożyć swoje plany ogrodowe na później. Szkoda, bo trzy lata to kawał czasu i przez ten czas moje roślinki ładnie by podrosły. Ale nie ma co narzekać. Mam nadzieję, że teraz już nic mi nie przeszkodzi w realizacji moich małych planów i będę sukcesywnie zagospodarowywać mój ogródeczek.
Przez ten czas Wasze ogrody dojrzały, powstało wiele nowych, pięknych miejsc (przyznam się, że do Was zaglądałam po cichutku)troszkę. Troszkę i u mnie się zmieniło. Zaraz Wam pokażę. Nie ukrywam, że liczę na Wasze wsparcie



Widok z okna na rekreacyjną część ogrodu - od strony tarasu.



Widok od części gospodarczej, po prawej stronie ogródek, po lewej wejście do kotłowni.
Początki mojego ogródka. 19:17, 08 kwi 2016


Dołączył: 30 lis 2012
Posty: 732
Do góry
Wilczomlecz
Nowocześnie u Kasji...kiedyś będzie:-) 19:12, 08 kwi 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Do góry
kasja83 napisał(a)
Ale...fotka się wgrała-graby posadzone, kwadraty wytyczone i w tle tworzy się chodniczek z obrzeży.

Musze rozejrzeć się za tanimi mini-sadzonkami bukszpanu do kwadratów.


Jeżu Kaśka ale czad. Pendolino jesteś normalnie. Nie było mnie chwilę, wracam a tu takie bajery
W Kruklandii 19:06, 08 kwi 2016


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry
Napisałam do Danusi:

Danusiu po co się szczepi brzozę Doorenbos???
Czy to prawiodłowo żeby szczepić 5,10 lub 15 cm nad ziemią?
Przyjechały dzisiaj do mnie takie Doorenbosy i się załamałam, bo chciałam trzy w jeden dołek posadzić a one wyglądają jakby miały przewodnik ucięty i odbiły bokiem. Takie kikuty sterczą im....
Odesłać?

A to one





Okropne
Czemu ja mam ostatnio takiego pecha przy zakupach internetowych?
A brałam już z tej szkółki....bukszpany i tuje....
Ech

Mój mały ogródeczek :) 19:04, 08 kwi 2016


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6022
Do góry
Podzieliłam dzisiaj zakupioną kiedyś trawkę. Wyszło 8. Trzy powedrowały do mamy
Mój mały ogródeczek :) 19:02, 08 kwi 2016


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6022
Do góry
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 19:02, 08 kwi 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Madzenka napisał(a)
Tulipany tuż tuż



I magnolie dzisiaj



Na tulipany też czekam,

Jaką piękna ta różowa magnolia, jaka to odmiana, piękna korona i bujnie kwitnąca
Ortus mam w pogotowiu
Miłego...Marzenko
Mój mały ogródeczek :) 18:58, 08 kwi 2016


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6022
Do góry
Ale napstrykalam dziś zdjęć
Bratek samosiejka
Działeczka, moje małe miejsce na ziemi 18:54, 08 kwi 2016


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5081
Do góry
ok,bede szukać albo wymodzimy cos z okien widzialaś Haniu tulipany ile ich jest ? i dlaczego tak gleboko siedzą ?
posadzilam 2 tyg temu brukselke dzis wyglada tak,czy to dobrze czy nie bardzo sadze pierwszy raz wiec nie mam pojecia jak powinna wygladać w tym stadium rozwoju wyjelam doniczki z pojemnika bo plesnieja mi
Mój mały ogródeczek :) 18:53, 08 kwi 2016


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6022
Do góry
Podwórkowa rehabilitacja 18:40, 08 kwi 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
I na dobry wieczór zdjęcia oczekiwanej przeze mnie szachownicy kostkowatej.

I takie tam dzwoneczki

i stale kwitnące begonie stale kwitnące

Macham i lecę zobaczyć co u Was
Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 18:31, 08 kwi 2016


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Do góry
Gardenarium napisał(a)


Danuś jaki to carex ?
Podwórkowa rehabilitacja 18:24, 08 kwi 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
Narcyzy z dnia na dzień coraz większe.

Czosnki różne różniaste. Obok nich tawułki o pięknym kolorze bordowo-fioletowym wychodzą i hosty o jasnych listkach.
Ogród potrzebujący zmian 18:20, 08 kwi 2016


Dołączył: 15 lut 2016
Posty: 76
Do góry
Zakwitła magnolia

Pod Biało-Niebieską Chmurką ogród Basilikum 18:15, 08 kwi 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
u mnie dzis na obiad nalesnik z piekarnika


Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 18:13, 08 kwi 2016


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 1764
Do góry




Czy te narcyze są nowe, czy już kilkuletnie? Miałam ich posadzonych bardzo dużo w ogrodzie i w tym roku żaden nie wyrósł Wszystkie inne odmiany narcyzów wzeszły jak co roku, a te nie, choć rosły w różnych miejscach ogrodu.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies