Doświadczalnia bylinowo-różana
20:53, 04 kwi 2016
Aparat aparatem, ale Ty jesteś mistrzem fotografii
Pięknie u Ciebie. I jaka duża kocimiętka
Nie przy samej ziemi, bo są już masywne łodygi, ale te długie łodygi, które zostawiłaś będą się pokładały jak kwiaty nabiorą ciężaru.
Bo wyczyściłam ok 10m w sadzie i prawie taczka zielska wyszła.