Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon 2016 17:07, 01 kwi 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Gęsiówka, jeszcze przed kwitnieniem, Żonkile nieliczne z pąkami, poicięte kostrzewy już się zielenią,




Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon 2016 17:02, 01 kwi 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Ogólnie w ogrodzie jeszcze pustawo, ale już gdzie nie gdzie widać, że rośliny ruszają z kopyta. Hosty już kły pokazują, ubiorek ma pąki kwiatowe, za tydzień dwa będzie w rozkwicie, szafirki już na wierzchu, ale do koloru dobry tydzień, to samo hiacynty. Czosnki tylko dobrze widać.

Buszując w zbożu i kukurydzy:) 16:56, 01 kwi 2016


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Do góry
Szukałam zdjęć dla Beni... Stęskniłam się strasznie za różami... i kolorem ogólnie...



Zostawiam zdjęcia trawy dla Beni Nie wiem co to, ale bezproblemowe i szybko się rozrasta, co u mnie jest na plus.






Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon 2016 16:55, 01 kwi 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Pierwiosnki gruzińskie nareszcie się zebrały do kwitnienia, a białe bezłodygowe im wtórują! Ząbkowane w powijakach!

Luteczka znów wymyśla - czyli Joga Ogrodowa 16:51, 01 kwi 2016


Dołączył: 02 mar 2016
Posty: 1244
Do góry
a propos zakupów, dzisiejszy nabytek



dziękuję Aniu

Nie , nie wszystkie są moje, moja jest połowa
Ogródek pachnący różami i lawendą...w budowie 16:49, 01 kwi 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
czy mozliwe ze wysialy mi sie czosnki ??



takiego szczypiorku mam mnostwo...
Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon 2016 16:49, 01 kwi 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Izabelko, dziękuję za słoneczko, i mimo zimnego wiatru, coś niecoś ogrzało!

Właśnie dotarłam do domu, piję herbatkę, oglądam Wasze wątki, ale i u siebie coś trzeba szrajbnąć!

No więc tak: Miała być, próba wody! Ale zmyłka była i tyle. Na tablicy ogłoszeń dopisano do pierwotnego ogłoszeni drugą datę. Czyli już na wstępie miałam zonka, że niepotrzebnie się wybrałam w taki ziąb!
Ale przecież nie będę wracać jak wyprawa zaplanowana. Do roboty Hanusię zmusiłam! I dobrze! Wywiozłam na wysypisko 2 wielgachne wory śmieci, i jeszcze pewnie ze dwa się uzbiera, bo cięcie borówek jeszcze przede mną. Dziś tylko róże cięłam, ale jeszcze 3 mi zostały na potem.

Krokusy już przekwitły, ranniki też, zostało kilka wielkokwiatowych na pociechę.

Tu ma być ogród :) 16:14, 01 kwi 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Do góry
Madzenka napisał(a)
Fajne donice i pięknie je obsadziłas


jeszcze nie obsadziłam, jak tylko uporam się z tym towarzystwem, to bedzie obsadzanie donic.

Zaczątek ogrodu 15:57, 01 kwi 2016


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 1126
Do góry
koleusy, stipa i begonie
Zaczątek ogrodu 15:54, 01 kwi 2016


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 1126
Do góry
moje wysiewy:
jeżówki

pelargonie

werbena patagońska

Zaczątek ogrodu 15:52, 01 kwi 2016


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 1126
Do góry
Moje zakupy: 3 różaneczniki, runianka i hortensje.

W Kruklandii 15:22, 01 kwi 2016


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry
No i jeszcze wisienkę se wzięłam....bo stała taka sama jedna
Przykro jej pewnie było

Oooo...ucięłam jej koronę na fotce.

Zapłaciłam za nią i Żon miał odebrać. Powiedziałam mu że wiśnia na niego czeka w sklepie... 180 cm.
Jaki ochrzan dostałam jak z nią przyjechał
- 180????? Toć ona ma ze trzy metry!!!!
Zapomniałam dodać, że 180cm do szczepienia i bez doniczki

W Kruklandii 15:17, 01 kwi 2016


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry
I saletrę wapniową na trawnik...bo dużo mchu.
I trawę na dosiewki.
I żelazo dla Rodków.
I rękawiczki różowe....a co!

No i bukszpaniki se dwa wzięłam
W Kruklandii 15:15, 01 kwi 2016


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry
Magnolki se kupiłam I nowe hiacynty...bo coś mało wiosennie za oknem....

Ogrodniczka i jej mały ogródeczek 15:13, 01 kwi 2016


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Do góry
No dumam sobie, ten placek trawy mi się nie podoba.....muszę tu drzewa jakieś posadzić....
Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku 15:12, 01 kwi 2016


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Do góry
Dziewczyny moje róże dojechały Na pewno jesteście ciekawe jak zostały zapakowane, no właśnie tak.


Pierwsze rozpakowałam Chopin szt 2, Gefylt i New Dawn.



oraz 10 szt okrywowych Sea Foam, wszystko to razem wygląda tak, ładne zieloniutkie. Już siedzą sobie w wiaderku z wodą.


W Kruklandii 14:55, 01 kwi 2016


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Do góry
Juzia napisał(a)
A na wyspie jeszcze w ziemi....

Wyspa z brzozami cudo......no i myślę nadal nad nimi....
W Kruklandii 14:49, 01 kwi 2016


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry
Sebek napisał(a)
Foty z wyjazdu obejrzałem - na Kasprowy wszedłem na nogach... po drodze na Czerwone Wierchy... Pamiątkę na plecach mam do dziś
Od tego śniegu wolę Twoje krokusy



Spadłeś czy jak????
Ja kiedyś też wlezę....bez młodej.... i latem raczej

Jak wolisz to masz


Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 14:45, 01 kwi 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Do góry
malkul napisał(a)
Sesleria dziś





świetna ta sesleria-już cieszę, że będę ją mieć u siebie.
Gosia mam techniczne pytanie dot. gabionu -może jest gdzieś info w gąszczu stron-ale pewnie nie znajdę. Jaką masz szerokość gabionu i czy masz fundament pod całym gabionem-czy wmurowane słupki tylko?
Ogród pod trzema dębami 14:44, 01 kwi 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Do góry
tusiawka napisał(a)

Dwa zdjęcia dzień po dniu. Dziwne, że aż tyle cebulek nie zakwitło.





Śliczna ta rzeczka krokusowa
Jak posadzilam krokusy to zaczęłam zwracać u wagę na ich wielkość Twoje piękne duże a moje takie mikrusy ... jaka to odmiana?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies