Znowu na wsi
18:42, 16 gru 2012
Witam dziewczęta przedświątecznie.
Aniu Monte, dziękuję za kartkę świąteczną. Pięknie zatańczyłaś. Dzięki forum nabrałam ochoty na świąteczne dekoracje. Zgromadziłam na razie niezbędne rzeczy i kombinuję gdzie co powiesić, przyczepić, postawić
.
Dzidko, właśnie dzisiaj przejrzałam twój wątek z kalinami. Jedna już u mnie rośnie(kalina angielska), ale do twoich jeszcze jej daleko. Widziałam na gałązkach pączki, ciekawa jestem czy zakwitnie na wiosnę.
Aniu Monte, dziękuję za kartkę świąteczną. Pięknie zatańczyłaś. Dzięki forum nabrałam ochoty na świąteczne dekoracje. Zgromadziłam na razie niezbędne rzeczy i kombinuję gdzie co powiesić, przyczepić, postawić
Dzidko, właśnie dzisiaj przejrzałam twój wątek z kalinami. Jedna już u mnie rośnie(kalina angielska), ale do twoich jeszcze jej daleko. Widziałam na gałązkach pączki, ciekawa jestem czy zakwitnie na wiosnę.