Ogród pod trzema dębami
15:15, 05 sty 2015
Dziękuję za życzenia
.
I wzajemnie, niech się wszystkim spełnią życzenia w 2015!
Dzisiaj sobie przeglądam zdjęcia i chciałam Wam przedstawić mieszkanki mojego ogrodu.
W pierwszym roku nie spotkałam ani jednej, za to w poprzednie wakacje było ich sporo.
Po jakimś czasie się przyzwyczaiłam, że mogę je spotkać pod krzaczkiem, ale pierwsza, która przeszła mi po nodze wywołała sporą panikę
.
Zapewne przyciąga je moja plaga ślimaków, liczę więc że w tym roku znowu będą mnie odwiedzały.
I wzajemnie, niech się wszystkim spełnią życzenia w 2015!
Dzisiaj sobie przeglądam zdjęcia i chciałam Wam przedstawić mieszkanki mojego ogrodu.
W pierwszym roku nie spotkałam ani jednej, za to w poprzednie wakacje było ich sporo.
Po jakimś czasie się przyzwyczaiłam, że mogę je spotkać pod krzaczkiem, ale pierwsza, która przeszła mi po nodze wywołała sporą panikę
Zapewne przyciąga je moja plaga ślimaków, liczę więc że w tym roku znowu będą mnie odwiedzały.

.