Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pod Laskiem

Pokaż wątki Pokaż posty

Pod Laskiem

monia 12:22, 04 gru 2014


Dołączył: 15 gru 2012
Posty: 753
i tutaj wietrzne lato przy pergoli i dywan z nasturcji które same co roku wysiewają się na włókninie pokrytej korą

jeszcze tu wczesne lato i róże późnym latem przy murku doszły miniaturowe różyczki które udało mi się uratować były w bardzo złym stanie prawie bez liści w przecenie za 1zł ale to zaraz

ta sama pergola późną jesienią i różyczki już zmarniałe po pierwszym przymrozku ale dalej z kwiatami


i późna jesień w pełni

____________________
Monika Pod Laskiem Ogród Japoński- SIRUWIA
monia 08:58, 05 gru 2014


Dołączył: 15 gru 2012
Posty: 753
czy ktoś wie co to za gatunek iglaczka co tak ładnie się przebarwia ?
____________________
Monika Pod Laskiem Ogród Japoński- SIRUWIA
Gosiniak 12:08, 07 gru 2014


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Monia po raz kolejny powiem, taki "chaos" bardzo mi się podoba, wiosna i lato zachwycające z taką ilością kwitnących roślin, podziwiam Cię bo przy takiej wielkiej działce naprawdę jest co robić a Ty masz wszystko tak pięknie utrzymane.
I te widoki i przestrzeń oj....pozazdrościć tylko
Będę obserwować poczynania na wiosnę i czekam na jeszcze więcej zdjęć
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
anka_ 19:03, 09 gru 2014


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Moniu ten przebarwiający się iglaczek to może być Thuja occidentalis 'Rheingold'.
Jak się sprawdza wędzarnia z kamienia?
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Joku 19:08, 09 gru 2014


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12054
Monia, mało piszesz (5 stron w ciągu 2 lat), ale dużo robisz . Dom wygląda na odnowiony, rabaty wypiękniały, wypatrzyłam dużo róż. Cały teren zadbany, podoba mi się.
O tym żółtym krzaczku pomyślałam tak samo jak anka_.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
monia 20:12, 11 gru 2014


Dołączył: 15 gru 2012
Posty: 753
anka_ napisał(a)
Moniu ten przebarwiający się iglaczek to może być Thuja occidentalis 'Rheingold'.
Jak się sprawdza wędzarnia z kamienia?


Aniu dzięki za podpowiedź bardzo mi się podobają te iglaczki. Co do wędzarni to dzieło taty jeszcze nie ukończone, będziemy troszeczkę przerabiać aby wędzarnia nie wyglądała na "iglo" z kamienia ( nie robiłam przodu, który tak wygląda) pozdrawiam serdecznie, muszę podejrzeć twój ogródeczek
____________________
Monika Pod Laskiem Ogród Japoński- SIRUWIA
monia 13:36, 05 sty 2015


Dołączył: 15 gru 2012
Posty: 753
Nadrabiam zaległości zdjęcia z 2007

____________________
Monika Pod Laskiem Ogród Japoński- SIRUWIA
monia 15:01, 05 sty 2015


Dołączył: 15 gru 2012
Posty: 753
Wiosna i lato 2014


na tym poniżej zdjęciu zarośnięta altana
____________________
Monika Pod Laskiem Ogród Japoński- SIRUWIA
monia 15:03, 05 sty 2015


Dołączył: 15 gru 2012
Posty: 753
mam prośbe pomóżcie w zaplanowaniu tej rabaty dalej pod murkiem rosną róże miniaturowe

w kółeczku róża chopin
brama wiazdowa została już przeniesiona w inne miejsce, Winobluszcz został usunięty wiec jest teraz odkryta studnia którą chciałabym jakoś zasłonić czy na obwódkę studni nada się róża bonica ? czy lepiej poprostu surfinie w donicach i zostawić tak jak jest studnia obsypana żwirem na pergoli róża Veilchenblau
____________________
Monika Pod Laskiem Ogród Japoński- SIRUWIA
Tess 15:23, 05 sty 2015


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Pieknie, Monia!
Lubię takie klimaty.
A to co? Bo w jakimś nieznanym mi narzeczu
monia napisał(a)
n kk jkjknl
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies