Ogród w cieniu drzew
20:21, 03 sty 2015
Niestety niezbyt udane bo dom "chyli się ku upadkowi".
A to zrobione jesienią, prawie z tego samego miejsca(chyba szukałam miejsca dla miłorzęba i stąd to zdjęcie):
Gorszy aparat - słaba jakość zdjęcia
A to zrobione jesienią, prawie z tego samego miejsca(chyba szukałam miejsca dla miłorzęba i stąd to zdjęcie):
Gorszy aparat - słaba jakość zdjęcia