Drzewulcowo
22:56, 31 gru 2014
W Drzewulcowie biało i zimno, chociaż teraz termometr pokazuje 2 na plusie. Rano o 6:30 jak jecha łam z mojej prowincji do pracy było minus 9 
Nie napiszę co mi zmarzło...
Nastusiowa choinka z Kordusa- wiosną wyląduje w ogrodzie

i..."maaamo dlaczego ten cukierek jest w środku pusty?"
Nie napiszę co mi zmarzło...
Nastusiowa choinka z Kordusa- wiosną wyląduje w ogrodzie

i..."maaamo dlaczego ten cukierek jest w środku pusty?"
