Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Drzewulcowo 22:56, 31 gru 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 519
Do góry
W Drzewulcowie biało i zimno, chociaż teraz termometr pokazuje 2 na plusie. Rano o 6:30 jak jecha łam z mojej prowincji do pracy było minus 9
Nie napiszę co mi zmarzło...

Nastusiowa choinka z Kordusa- wiosną wyląduje w ogrodzie


i..."maaamo dlaczego ten cukierek jest w środku pusty?"
Co się stało kwiatom ... 22:30, 31 gru 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Do góry
Gardenarium napisał(a)
Uwielbiam Cie za te przepiękne róże, uwielbiam..

Danusia........wzruszyłam się.......dla Ciebie.


Rododendronowy ogród II. 21:32, 31 gru 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
Agnieszko , Kasiu dzięki za zyczenia.Również wszelkiej pomyslności życzę w Nowym Roku.

Dla Wszystkich zaglądających zyczenia spełnienia marzeń , zdrówka i wielu ogrodowiskowych spotkań.

Życzenia na Boże Narodzenie i Nowy Rok 2014 / 2015 21:31, 31 gru 2014


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Do góry
Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 21:17, 31 gru 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12608
Do góry
Gardenarium napisał(a)
Pamiętne czasy, Witek ze złamaniem trójkostkowym i wylewanie fundamentów w tym czasie Gdyby nie Marek-sąsiad - koniec kropka by było. To dowód, że na sąsiada można liczyć.


Oparcie solidne i wszechstronnego zastosowania, super zdjecie
Działka wkoło Lubczyka :) 21:05, 31 gru 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Do góry
Dla Wszystkich, którzy zawsze są ze mną

Najlepszego, Kochani, w Nowym Roku :*
Życzenia na Boże Narodzenie i Nowy Rok 2014 / 2015 21:04, 31 gru 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Do góry
Dla wszystkich z mojego ulubionego ogrodowego forum
Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 20:58, 31 gru 2014


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Mili goście życzę udanej zabawy Sylwestrowej

szampańskich humorów

a w Nowym Roku wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń


Życzenia na Boże Narodzenie i Nowy Rok 2014 / 2015 20:52, 31 gru 2014


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Wszystkiego najlepszego w NOWYM 2015 ROKU
Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 20:40, 31 gru 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Pamiętne czasy, Witek ze złamaniem trójkostkowym i wylewanie fundamentów w tym czasie Gdyby nie Marek-sąsiad - koniec kropka by było. To dowód, że na sąsiada można liczyć.





Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 20:28, 31 gru 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry


Lawendowy zawrót głowy 20:26, 31 gru 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
lojalna_ napisał(a)
Uuuuu klimaty Sylwestrowe♥♥♥♥♥♥♡♡♡♡♡♥♥♥♥♥♡♡♡♡♡♡♡♡♡♥♥♥♥♥♡♡♡♡♡♡♡♥♥♥♥♥♡♡♡
Dzieki Gosiu za pomysl ogniskowej zabawy




Jolunia jak super Moje ognisko odwołane Chłopcy od siostry chorzy Realizuje plan awaryjny, kominek
Wszystkiego cudownego w Nowym Roku
Ogródek Iwony 20:25, 31 gru 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
Iwonko wszystkiego najlepszego w Nowym Roku , a jesli tak lubisz ptaki to dołozę zdjęcie kwiczoła.

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 20:23, 31 gru 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Nieotynkowany dom, ale trawnik doskonały






Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej 20:22, 31 gru 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
agniecha973 napisał(a)
Ptaszkowo

na jabłonce, z której nie pozbieraliśmy części jabłek, bo cierpkie, stołówka. Urzęduje tam ok. 5-7 kosów i chyba samiczki brązowe (czy to kosy czy kwiczoły?). Sikorki też przylatują.




To jest samica kosa. Choinka bardzo mi sie podoba.


Agnieszko wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, samych uśmiechnietych dni.
Rododendronowy ogród II. 20:09, 31 gru 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
kasiek napisał(a)
U mnie stale ptaki się zlatują bo w oczku mam pompe by woda nie zamarzła a i do karmnika ciągle sypię. Ptaki to radość w ogrodzie dla oczu i uszu, im częściej goszczą tym bardziej człowiek je kocha...


Ogród w zimie szczególnie gdy nie ma pieknego puszystego sniegu ani szrony=u wygląda na smutny , nawet martwy i jeśli są w nim ptaki to widac jednak zycie . Ptaszki zimą to wspaniałe obserwacje i zycie dla ogrodu , dlatego warto o nie zadbac. Ja dzis kupiłam dla rudzika robale mrozona ochotkę i suszone rozwielitki , od jutra bedzie je dostawał , ciekawe jak mu sie spodobają. Zbyszku tez mam robale w zamrazarce


Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 20:09, 31 gru 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
1999 r fundamenty




Ogród cioci czyli ciociogród :) 19:57, 31 gru 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
Kochan odpowiem zbiorowo bom przy garach
Miało być góralskie ognisko , śpiewy i kiełbaski i co? Kocha.Wy nie przyjedziecie a młodsza część ekspedycji powalona wirusem Był płacz i przekonywania że oni mogą i nic im nie ma ale termometr nieubłagany Musiałam solennie obiecać że ognisko w ferie będzie i drzewa nie spalę i bez nich się nigdzie nie ruszę Kiełbaski w piekarniku zrobione i chłopcy w łóżkach. Będzie plan awaryjny i dlatego pichcę

Życzę Wam miłych chwil dzisiaj i jutro bez względu na to jak i gdzie świętujecie
Niech Nowy Rok będzie lepszy od starego i niech się Wam spełnią wszystkie plany i marzenia
Buziaki
Moja bajka 19:44, 31 gru 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry

i jak nie kochać traw...
Moja bajka 19:38, 31 gru 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies