Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród cioci czyli ciociogród :) 20:39, 20 gru 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry

I takie tam jeszcze...
Ogród cioci czyli ciociogród :) 20:37, 20 gru 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
Pokażę wam jeszcze salon w dzień I parę bombek które mnie zauroczyły

Ogródek Hanusi - kolejny sezon 20:35, 20 gru 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Kochani, dziś ostatni wypad na szmatkę, i już odpoczywam.
Mam nadzieję, że Wy też.
Miłego niedzielnego świętowania.


Do raju daleko - u Ewy 20:34, 20 gru 2014


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20288
Do góry
Zapraszam do Gdańska na przejażdżkę takim tramwajem (zdjęcia robione z samochodu, więc jakość marna)



W moim małym ogródeczku - Dorota 20:32, 20 gru 2014


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Kacha -mówisz i masz
Stroik ten zrobiłam dla rodziców.

Rododendronowy ogród II. 20:27, 20 gru 2014

Dołączył: 12 kwi 2014
Posty: 156
Do góry
Witam Bożenko.Jestem na bieżąco.Serdeczne pozdrowienia od M.Muszę się pochwalić fragmentem choinki wykonanej przez M.Jakoś żal mi było w tym roku ścinać w lesie.
Ogrodowe przygody 20:16, 20 gru 2014


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Do góry
U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :) 20:00, 20 gru 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
W tym roku wykorzystuję mech w hurtowej ilości







Wstążki na krzesłach na specjalne zamówienie Babci



Dekoracji jest więcej, ale już pewnie niedobrze się Wam od nich robi, więc tyle Na dziś Macham do zaglądających - i przy okazji sebuśkam
Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to! 19:57, 20 gru 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
oj biedna ty kochana i rodzinka Twoja dużo zdrówka przesyłamy Lenka też kaszle ale odrywająco na szczęście spokojnej nocki życzę u nas wieje mocno i pada grad w dzień nawet był może zima przyjdzie normalnie buziaki paaa ;D

U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :) 19:54, 20 gru 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry


I trochę dekoracji z domu



U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :) 19:52, 20 gru 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
Trochę zdjęć - żeby nie było, że zapomniałem, że to forum ogrodnicze mam zdjęcia z ogrodu


Trawnik





Ogród z łezką II 19:48, 20 gru 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
Jeszcze pszczyńska choinka i oświetlenie



Miłego wieczoru
Ogród z łezką II 19:45, 20 gru 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
Mam oświetlony ogród, dom, choinka w Pszczynie ubrana i wszystkie trzy wianki, które dostaliśmy od Kasi i Grzesia już na swoim miejscu. Jutro ubiorę choinkę w Zabrzu, bo tylko poniedziałek jeszcze został, we wtorek prosto z pracy znowu do Pszczyny wracamy, tym razem na dłużej
O domu w Zabrzu przemilczę...

Niby zima, a czasu wcale nie więcej...po Nowym Roku jeszcze ze 3-4 tygodnie luźniej będzie (nie w pracy oczywiście, bo zaczynam gorący okres), potem wielkie wydarzenie nas zaprzątnie, urodzi się wnusia Czyli zima mi szybko przeleci Tylko luty i w marcu już krokusy

Wianki Kasia już częściowo pokazywała, ale mus się pochwalić

Zielono-złoty wisi w Zabrzu, brązowo-złoty w Pszczynie i czerwono-złoty na drzwiach, też w Pszczynie. Piękne!!! Sami zobaczcie






Mój mały skrawek ziemi 19:32, 20 gru 2014


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Do góry
Madziarzeszow napisał(a)[img size=314x480
https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/75/757419/original.jpg[/img]


u mnie też takie kutaski wylazły
Ogród w skali mikro cz.II 19:16, 20 gru 2014


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Do góry
Enya73 napisał(a)
To tylko u Eli wypada pokazać taką ogrodową bądź co bądź osobliwość Jak ktoś nie dowidzi, to są to marchewki. U mnie nie mam śmiałości.






no tak kto tu może świntuszyć tak wyuzdanie jak nie nasza Anitka
Co z tym ogródeczkiem począć 19:15, 20 gru 2014


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Do góry
ewa004 napisał(a)
No dobra żeby mi nie było ...

Poczęty w bólach i kłamstwie



Teraz zobaczyłam na zdjeciu jaka mą dupę kanciastą ....o nie ...bombonierki dla stolarza nie będzie !!!!


Normalnie szok! świetnie Ci wyszedł ten renifer! nie ma co ja też w przyszłym roku sie porwe na renifera! A co! BRAWOOOO
Wilcza Góra 18:58, 20 gru 2014


Dołączył: 31 lip 2012
Posty: 5530
Do góry
i wcześniej obiecane, ukończone dziś "świąteczne rękodzieło z rurek PCV" ....

Wianki, dekoracje wyłącznie na Boże Narodzenie 18:53, 20 gru 2014


Dołączył: 03 maj 2013
Posty: 1349
Do góry
I jeszcze kilka własnoręcznie wykonanych
Ogród w Tarnowie 18:50, 20 gru 2014


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351
Do góry
Dzisiaj był kolejny ciepły i słoneczny dzień a widoki prawie wiosenne...









Kiedyś będzie tu ogród 18:39, 20 gru 2014


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Do góry
Magdo witaj u mnie. Moi goście jedni mile widziani, drudzy mniej (no może później za siatką jak już będzie ogrodzenie).
Co do świąt, to u mnie wcale nie świątecznie. Jadę jutro po choinkę i tak zastanawiam się czy do ogrodu jej od razu nie wkopać. Dzieciaki sprzedałam, na święta wyjeżdżamy to co ją męczyć parę dni w donicy. Innych ozdób też brak. Ta pogoda do tego. U mnie kwitną bazie.
Choć ma to duże plusy. Ja cały dzień kosiłam zielicho, jeszcze parę godzin i może pług wchodzić. A na wiosnę sadzenie.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies