Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z łezką II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z łezką II

Kindzia 19:31, 20 gru 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Kasiu a może znajdziecie chwilkę aby wpaść do nas?. Też chętnie bym ich wyściskała Buziaczki

Gosiu, nie było szans żeby do Was zajrzeli, za mało czasu było. I tak spaliśmy bardzo mało przez te dni, ja jeszcze do pracy musiałam latać na część dnia przynajmniej...a we wtorek już odjeżdżali Na pewno jeszcze nie raz przyjadą, do Pszczyny też, będzie bliżej do Ciebie.

Ściskam
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 19:34, 20 gru 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
agnieszka_podpora napisał(a)
witam się milutko pięknie u ciebie,myślę że i ja się kiedyś takiego ogrodu doczekam pozdrawiam

Witam Cię serdecznie!
Jeszcze nie wiem jak tam u Ciebie wygląda (zaraz zajrzę), ale ogród jako taki zrobiony jest u nas po trzech latach, nie tak bardzo długo trzeba czekać

____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 19:34, 20 gru 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
grazyna napisał(a)
Kasiu serdeczności zostawiam

Grażynko, dziękuję i wzajemnie
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 19:35, 20 gru 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
boguslawa_madejska napisał(a)
Zaglądam żeby wianki od Kasi zobaczyć,a tu cisza.....chwal się

Zaraz pokażę Słabo z czasem jakoś...
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 19:45, 20 gru 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Mam oświetlony ogród, dom, choinka w Pszczynie ubrana i wszystkie trzy wianki, które dostaliśmy od Kasi i Grzesia już na swoim miejscu. Jutro ubiorę choinkę w Zabrzu, bo tylko poniedziałek jeszcze został, we wtorek prosto z pracy znowu do Pszczyny wracamy, tym razem na dłużej
O domu w Zabrzu przemilczę...

Niby zima, a czasu wcale nie więcej...po Nowym Roku jeszcze ze 3-4 tygodnie luźniej będzie (nie w pracy oczywiście, bo zaczynam gorący okres), potem wielkie wydarzenie nas zaprzątnie, urodzi się wnusia Czyli zima mi szybko przeleci Tylko luty i w marcu już krokusy

Wianki Kasia już częściowo pokazywała, ale mus się pochwalić

Zielono-złoty wisi w Zabrzu, brązowo-złoty w Pszczynie i czerwono-złoty na drzwiach, też w Pszczynie. Piękne!!! Sami zobaczcie






____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 19:48, 20 gru 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Jeszcze pszczyńska choinka i oświetlenie



Miłego wieczoru
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
malgorzata_s... 20:51, 20 gru 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33737
Kasiu wianki przecudnej urody Choinka boska a ze światełkami w Pszczynie to daliście czadu w tym roku Cudna iluminacja
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Kasik 00:14, 21 gru 2014


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
pięknie to wszystko "wisi"

u mnie jutro. jak wiać przestanie. Choineczka już na tarasie.

No i może lampki przyjdą.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Urszulla 08:33, 21 gru 2014


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21735
Kasiu, wianki pooglądałam są piękne i oświetlenie na drzewkach teraz trochę śniegu dla zimowego klimaciku
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Kindzia 11:41, 21 gru 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Kasiu wianki przecudnej urody Choinka boska a ze światełkami w Pszczynie to daliście czadu w tym roku Cudna iluminacja

Wianki podziwiam nieustająco, ma talent Kobita!

Cieszę się z tych światełek na zewnątrz, zupełnie widno w nocy jest...dobrze by było takie oświetlenie na stałe mieć
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies