Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Podwórkowa rehabilitacja 21:30, 10 gru 2014


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
Hortensje
Ogród prawie romantyczny 21:29, 10 gru 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9106
Do góry
Przez kilka godzin nikt się nim nie interesował, ale gdy ptaki wreszcie go zauważyły, zrobiło się tłoczno Zleciały się sikorki, mazurki, nawet sójka próbowała dostać się do stołówki






Ogród niby nowoczesny ale... 21:28, 10 gru 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20088
Do góry
dobra to jeszcze rondo...



i teraz spadam poczytać książkę oczywiście

Mój mały raj na ziemi :) 21:28, 10 gru 2014


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Do góry
kule i chochoły....


te nieco "roztańczone"
Ogród prawie romantyczny 21:25, 10 gru 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9106
Do góry
Wreszcie mam internet i mogę pokazać kilka zdjęć zrobionych w weekend

Na pierwszym planie karmnik dla ptaszków zrobiony przez M.

Zależało nam na tym, by koty nie miały zbyt łatwego dostępu, dlatego postawiony na rabacie z tawułkami na prawie otwartej przestrzeni. Na tarasie zbyt duże niebezpieczeństwo ze strony kotów.



Ogród niby nowoczesny ale... 21:19, 10 gru 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20088
Do góry










Mój mały raj na ziemi :) 21:18, 10 gru 2014


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Do góry
chwilkę mnie nie było, a tu pani zima zawitała, jeszcze nieśmiało, do ogrodu.... zmroziła, zaszroniła i zmusiła mnie do wyjścia z aparatem, bo oprzeć się tym widokom, pomimo braku słońca, nie mogłam ....
zimno, ale jakże pięknie !



Dwa ogrody 21:16, 10 gru 2014


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Do góry
Sama znalazłam u Marioli, wstawiła rok temu swoje śliczne bombki:



paniprzyroda napisał(a)
Miłych snów wszystkim, wracam do klejenia serwetek:

Motyw aniołka ogólnie znany, ale chciałam pokazać dół bombki, góra jest podobnie wykończona.


Bombki w trakcie lakierowania, jeszcze nałożę krak:



Ogród niby nowoczesny ale... 21:13, 10 gru 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20088
Do góry
I troszkę ogrodowo...fotki z listopada z mojej szybkiej wizyty w NL i moje ulubione centrum ogrodnicze...ale tylko z zewnątrz









Podwórkowa rehabilitacja 21:11, 10 gru 2014


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
Dziś koło oczka Tak w temacie

Podwórkowa rehabilitacja 21:11, 10 gru 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
ryska napisał(a)


Czy z tych pączków będą jeszcze kwiaty?


Szkoda że nie da się zabrać tego do domu Cudnu byłby taki bukiet
Dzięki za życzenia
Ogród niby nowoczesny ale... 20:57, 10 gru 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20088
Do góry
moje wakacyjne fotki w końcu zawisły na ścianie



Ogród niby nowoczesny ale... 20:55, 10 gru 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20088
Do góry
A właśnie, że są fotki

kilka tak na szybciutko bo jeszcze nie skonczone - kilka elementów schnie w garażu jeszcze i jutro zawisną na miejscu...






Moja bajka 20:48, 10 gru 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Na firance przysiadły aniołki - zrobiliśmy ich 5 i dwa duże, które wiszą w oknie w kuchni

Ten w niebieskiej czapeczce chyba ma lęk wysokości
Mój 4 arowy azyl... 20:47, 10 gru 2014


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 14181
Do góry
barbara_krajewska napisał(a)
Słońce mocno operowało i szron się topił



Piękna alejka Basiu.
Podczytałam dyskusję na temat wrzośców. Ponieważ miałam kilka odmian to podzielę się moimi obserwacjami. Nazw niestety nie znam i nie pamiętam. Ale: te o białych kwiatach zakwitały najwcześniej, często zimą lub nawet jesienią. Na wiosnę straszyły łysymi kawałkami kwiatostanów. Czerwone z kolei łatwo wymarzały i na wiosnę wyglądały jeszcze gorzej niż białe. Najodporniejsze były takie o różowych, początkowo jasnych kwiatkach, z czasem kolor robił się bardziej intensywny.
Ogród w budowie - nieustającej 20:40, 10 gru 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Gabriela napisał(a)
Pozdrawiam Was serdecznie z Trewiru - teraz piękny okres Adwentu, popijam grzane wino, także za Wasze zdrowie.
Relacja o niemieckiej modzie w dekoracjach - bardzo obszerna zdjęciowo jest tutaj:
https://www.ogrodowisko.pl/watek/2529-dekoracje-na-boze-narodzenie?page=57





Pieknie! Powiem tylko, źe taki sam bucik Mikolaja mam z Kiermaszu Bożonarodzeniowego we Wrocławiu tylko napisy inne
Pszczelarnia 20:39, 10 gru 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
bdan napisał(a)
Ewa podziwiam za zapał do pracy i sposób w jaki dzielisz się z nami swoim ogrodem i postrzeganiem świata.

Pozdrawiam serdecznie


A to dla Ciebie unikat z mojego ogrodu:


Ogród w budowie - nieustającej 20:38, 10 gru 2014


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 14181
Do góry
Gabriela napisał(a)


Przed niemal każdym sklepem coś świątecznego:









Piękne dekoracje. Co do kaliny to typuję tak jak Ewa.
W kamiennym kręgu od początku 20:34, 10 gru 2014


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Aniu różowo mi i nie trzeba różowych okularów wcale Cudnie


Małgosiu, tak właśnie było, dobrze mówisz....można by powiedzieć, że ogród kolorystycznie dostosowany do lalki Barbi
Pszczelarnia 20:34, 10 gru 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
hanka_andrus napisał(a)
Kto szuka sprawiedliwości, niechaj wejrzy najpierw w swoje działania. Hanusia nie zazdrości piękna w tym ogrodzie, żeby tak było, trzeba się porządnie napracować, a nie przy komputerku dnie spędzać. Mam do siebie pretensje, ze za mało pracowałam, i za szybko ogłosiłam zamknięcie mojego ogrodu na 4 spusty. Może jeszcze trzeba było trochę pojeździć?

Nie będę rozpaczać, że czegoś nie zrobiłam, tyle ile mogłam zrobione, a wiosną, może z sił nie opadnę, to znów podziałam.
Gratuluję Ewuniu, Twoje gospodarstwo jest wzorowe i do naśladowania.
Pozdrawiam


Ogrodnik oddający się zimowym lekturom wszelkim i porządkujący dom znajduje taką książeczkę - reprint. Opisuje ona urządzenie gospodarstw rolnych wsi dolnośląskiej w XVI w.


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies