Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Trawy i turzyce na wilgotne stanowiska 19:06, 21 lis 2014


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Do góry
Mariusz napisał(a)
Ponikło igłowate Eleocharis acicularis nadaje się na wilgotne stanowiska, podmokłe miejsca, może też rosnąć pod wodą, ...

Mariuszu bardzo dziękuję bo chyba właśnie zidentyfikowałam trawkę, która była u mnie bezimienna. https://www.ogrodowisko.pl/watek/58-identyfikacja-traw?page=25
Połowa działki - czyli mam powoli dość 19:04, 21 lis 2014


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14259
Do góry
To moje zawilce
Ogród z perspektywą na przyszłość 18:55, 21 lis 2014


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Do góry
W zeszłym roku było szaro-srebrno.


Będę te wianki jeszcze reanimowała,ale w tym roku mam ochote na troche miedzi tak modnej w tym sezonie i na prosty naturalny wianek.Narazie pierwszy został reanimowany wianek z hortensji. Potraktowałam go delikatnie złotym sprayem i wyszło naprawdę fajnie.


Postaram się zrobic jeszcze zdjęcie z bliska.
Połowa działki - czyli mam powoli dość 18:35, 21 lis 2014


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14259
Do góry
Oto co dostałam od Soni z Ogrodowiska ,ale się cieszę , robota będzie w lutym Dzięki Soniu
Połowa działki - czyli mam powoli dość 18:27, 21 lis 2014


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14259
Do góry
Humorek sobie poprawiłam Pozdrawiam zaglądających
Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 18:19, 21 lis 2014


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 4225
Do góry
JoannA napisał(a)

Agnieszko,
rano śnieg z deszczem troszkę postraszył, ale taką porę roku mamy, że wszystkiego można się spodziewać. Tak na wszelki wypadek opony już zimowe i łopaty do odśnieżania w gotowości.
A ja mimo wszystko lubię zimę
Wspomnienie zimy, luty 2014

O mamiuniu, wystraszyłam się, że już przyszła ... zima zła
Ogród z perspektywą na przyszłość 18:12, 21 lis 2014


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Do góry
Cieszę się, że idzie zima. Niech juz pada śnieg!!! Bedzie magicznie, klimatycznieJestem gotowaCzas pomyśleć o wianku

Mój 4 arowy azyl... 17:47, 21 lis 2014


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
Przygotowania do świąt czas zacząć. O sprzątaniu na razie nie myślę, ale ciasto na świąteczny piernik dojrzewający zrobione.Mam nadzieję, że wybrałam świetny przepis.
Do połowy grudnia dojrzewać będzie w lodówce A potem pieczenie i zdobienie.





Mój mały skrawek ziemi 17:41, 21 lis 2014


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Do góry
Ogródek Anity 16:43, 21 lis 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Anita1978 napisał(a)
U mnie zamieszkała dopiero zeszłej jesieni, miałam ją więc pierwszy sezon....na razie wrażenia ogólne dobre!

Piękna i zdrowa
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 16:40, 21 lis 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Anita1978 napisał(a)
Aj, piękne fotki! Trudno wybrać najładniejszą! Ja tez lubie twój ogród za różnorodność i podzielam zdanie Pszczółki


Anitko dzięki ja lubię formalne ogrody, ale z nutką bałaganu, czasami nazywają to romantyzmem szkoda, że więcej mam bałaganu
Idę do was poczytać, bo ostatnio to nie wyrabiam zupełnie, a jeszcze urwałam drzwi od zamrażarki i nie mogę znaleźć
czekam, jak za rok ten biały dzwonek Poszarskiego będzie kwitł, zapomniałam sfocić, teraz to złota, ładna kulka
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 16:37, 21 lis 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Pszczelarnia napisał(a)
Gołodupiec - czy on lubi wędrować? Bo może mu się u nas spodobało?
Świetne zdjęcia - namawiam Cię do ograniczenia gatunków a potem stukam się w głowę, bo podziwiam odmiany.
Taki miskant 'Flamingo' jest urodziwy.
Jak żyć bez tego urodzaju w ogrodzie?


Ha, ha....i to jak, gdzie już nie był! ale tu został zaklinowany porządnie i nie wiem, jak go wyciągniemy no nic, zimą i wiosną będziemy na niego patrzeć
no nie da się aż tak ograniczyć, no jak żyć...latem bez wachlarza barw, struktur i zapachów chyba powinnaś wziąć ode mnie róże Lancaster na żywopłot, masz gdzie wcisnąć pachnie i kwitnietylko niesamowicie rośnie, może to plus?
a tu Symphatia
Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu 16:23, 21 lis 2014


Dołączył: 13 sty 2014
Posty: 2987
Do góry
Agania napisał(a)
Jeju u ciebie już prawie zima.

Piotr jak i czym umacniałeś, jakim spoiwem kamienne płyty i czy żwir ci się nie obsuwa, pęknie ukryłeś folię, a ja ja mam z tym cały czas problem?


Płyty kamienne nie są niczym mocowane są tyko układane na sucho i tyle,
A żwir się nie obsuwa nigdzie


Metamorfozy ogrodowe 16:15, 21 lis 2014


Dołączył: 13 sty 2014
Posty: 2987
Do góry
Rabata była przerabiana 3x i teraz jest to co chciałem uzyskać

Przed :



Potem :




I teraz :



I po wysypaniu keramzytem

Do raju daleko - u Ewy 16:11, 21 lis 2014


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20295
Do góry
To drzewko przez długi czas rosło w donicy. Zdjęcie z 2008r.



A teraz rośnie tu (zdjęcie z 2014)




Do raju daleko - u Ewy 16:02, 21 lis 2014


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20295
Do góry
Zgodnie z trendem na O. ja również wrzucę porównanie.

Tak jałowiec wyglądał w 2008r.



A w 2014 tak



Ogródek Anity 15:48, 21 lis 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Anita1978 napisał(a)
A teraz wakacyjnie!
Sardynia zaklepana!
Czekają na mnie takie widoki



Anita piękne wakacje sobie zafundowaliście, pogoda i przygoda Was czeka, zaplanujcie dokładnie... My byliśmy na Korsyce, wypad promem to jest niezapomniane przeżycie, a wypady na dzikie plaże i widoki to bajka

pozdro
W cieniu - zacieniona 15:42, 21 lis 2014


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Limkowa alejka...dosadzę jeszcze 2 krzaczki,mam już ukorzenione...będzie razem 7...
...sierpień,wrzesień,październik


Ogród cioci czyli ciociogród :) 15:37, 21 lis 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
malgorzata_szewczyk napisał(a)


W metamorfozach powinnaś siostra wkleić, super efekt i duża zmiana

Buziole
W Gąszczu u Tess 15:24, 21 lis 2014


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12483
Do góry
Ewo, nawóz rozpuszczalny w wodzie. Koniecznie rozpuszczalny, nie granulowany, bo on się trudno rozpuszcza.
O taki.

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies