Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Pszczelarnia 20:51, 20 lis 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
Rozpaczliwie i notorycznie myślę o otoczeniu tego kościoła, drewnianej perełce.
jednej z 4 zachowanych na Ziemi Kłodzkiej. Remont fasady dobiega końca.

Spacerujemy po okolicy w poszukiwaniu natchnienia:




Zwiedzamy z Finką zamknięte o tej porze roku Wojsławice, jest piękna zima -5 st.:

Kwitną i pachną oczary:


Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej:






Ogrodnik Mimo Woli cd 20:49, 20 lis 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
bleebla napisał(a)
Właśnie oglądnęłam Twój odcinek z Mają. Mam niedosyt Powinni co najmniej 3 odcinki zrobić o Twoim ogrodzie.
Podobało mi się jak mówisz o ogrodzie. Widać wielką pasję i w mowie i w oczach
Pozdrawiam


Ja tę pasję wykrzyczałam Kurs dykcji też się prosi

Niedosyt też miałam.. ale co zrobić jak program taki krótki.. za to wątek dłuuuugi
W ogrodzie już nie ma co pokazywać. Propaguję tojeść orszelinowatą.. jaka pięknie wybarwiona.....

I Miłce pokazuje moje maki.. przesadziłam.. z pąkiem są



Ogród przydomowy - Hosty 20:47, 20 lis 2014


Dołączył: 24 wrz 2012
Posty: 1762
Do góry
Witaj Gosiu
Postawiłem wiosną pieco-kominek akumulacyjny, a nie chce palić mokrym drewnem dlatego zdecydowałem się postawić drewutnie, podobno dąb schnie 2 lata więc trochę tego drewna trzeba mieć aby co roku palić suchym
Nasz mały raj na ziemi :) 20:47, 20 lis 2014


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1549
Do góry
Pierwszy raz zakwitły nam zebrinusy







Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu 20:43, 20 lis 2014


Dołączył: 13 sty 2014
Posty: 2987
Do góry
Pies pomocnik był cały dzień ze mną w ogrodzie i był czarny i trzeba było kąpać ale nawet po kąpieli oczy mu wybieliło hehe

Podwórkowa rehabilitacja 20:42, 20 lis 2014


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
Co nieco w cieple kwitnie


Moja bajka 20:40, 20 lis 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Wszędzie szaro-buro, a żurawki na przekór wszystkiemu wciąż piękne

Klon już prawie łysiutki

i tu kolorki już takie bledziutkie

krety wciąż szaleją
Ogród ogrodniczki 20:40, 20 lis 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Do góry

Najbardziej podoba mi się to zestawienie Basiu:

Najlepszą opcją będą wiosną czosnki z kulkami i czosnkami

Potem przytniesz czosnki i będzie kwitła szałwia (koniecznie niska w tej wersji) i jeżówki


Pszczelarnia 20:25, 20 lis 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
Sadzimy graby (koło 9 stycznia):

Potem ścisnął mróz:


Ale zima nam nie straszna:

Odnawiam leżaki tarasowe:

Działka prawie w Borach Tucholskich 20:23, 20 lis 2014


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
jeszcze raz sławetna drabinka na Orlej Perci moim zdaniem wcale nie jest trudna, najwięcej kłopotu sprawia postawienie nogi "gdzieś w nieznanym " ma się wrażenie że lada moment lecimy w przepaść



po drabince (w górnej części zdjęcia)są łańcuchy wcale nie łatwiejsze


ale później jakie widoki




Ogród pełen złudzeń i niespodzianek 20:19, 20 lis 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Wow, Kasiu, podziwiam twoją fotorelację i 4 pory roku na wybranych rabatach..... i nie tylko w twoim wątku, widać jak dojrzały i doskonały masz ogród, cudowne urządzony.
Jesteś mistrzynią kompozycji, nie umiem powiedzieć, która pora roku ładniejsza, ale wybieram rabatę na oczkiem, bo rośnie tam piękny egzemplarz wawrzynka, że aż poproszę Cię o zbliżenie tego krzaczka

Mój malutki mam go dzięki Tobie, pamiętasz, gdzie go kupiłam?

Żałuję, że nie mogę zacząć jesiennego tańca liści, bom chora

Piękną masz pięknotkę i mam nadzieję, że się dobrze przyjmie w nowym miejscu, jak błyszczą fioletem jej owocki, aż chciałoby się skosztować....chociaż nie mam apetytu, to nabrałam smaku......na jagody


Buziaki
Moje ukochane miejsce na ziemi 20:18, 20 lis 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
w sadzie tylko porzeczki do związania ...
no i kilka liści z jabłoni do zgrabania

Moje ukochane miejsce na ziemi 20:15, 20 lis 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
zapowiedź wiosny...
na rodkach widać towarzystwo opuchlaków
magnolia będzie miała dużo kwiatów...
czosnki też już na wierzchu...



Pszczelarnia 20:14, 20 lis 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
12 miesięcy w domu i w ogrodzie.

Styczeń.
Dom jeszcze świątecznie przystrojony:


Kolędujemy:

Przygotowane świeżutkie klosze (jeszcze nie wiedziałam, że będą "występować" w Akademii Ogrodnika).

Kwitną ciemierniki.


Rododendronowy ogród II. 20:12, 20 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
bogumila_bienko napisał(a)
Zawsze oglądam Twoje fotki z ogromnym zainteresowaniem...zaskoczyła mnie goryczka...ale z niej pięknotka.Kupuję corocznie nową sadzonkę,zakwita jednym kwiatkiem i nic dalej...chyba nie taka odmiana.Dogadzam ,naczytałam się o jej wymaganiach...chyba mnie nie lubi...


Bogusiu ja tylko wiosna podsypuję ją dolomitem i to wszystko. Jeśli sie bardzo zagęsci to mniej kwitnie wtedy podwazam korzonki ze sciśnietych miejsc i przesadzam gdzies indziej.Pozdrówka.
Moje ukochane miejsce na ziemi 20:10, 20 lis 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
pierwiosnki w pełnym rozkwicie...


Moje ukochane miejsce na ziemi 20:10, 20 lis 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
Rododendronowy ogród II. 20:09, 20 lis 2014


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Zawsze oglądam Twoje fotki z ogromnym zainteresowaniem...zaskoczyła mnie goryczka...ale z niej pięknotka.Kupuję corocznie nową sadzonkę,zakwita jednym kwiatkiem i nic dalej...chyba nie taka odmiana.Dogadzam ,naczytałam się o jej wymaganiach...chyba mnie nie lubi...
Moje ukochane miejsce na ziemi 20:09, 20 lis 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry


Ogród z Czerwonym mostkiem 20:07, 20 lis 2014

Dołączył: 12 kwi 2014
Posty: 49
Do góry
Kaisia napisał(a)








Hej Kasia,
Pod brzozami oprócz paproci i host to co tam masz jeszcze?
To czerwone takie pod samym drzewem?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies