Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Moje próby "wtapiania w naturę" ; ) 16:22, 16 lis 2014

Dołączył: 16 lis 2014
Posty: 11
Do góry
Tak p. Danusiu, już miałem okazję się o tym przekonać. W tym roku pewna jeżyca postanowiła urodzić akurat u nas ; ) - jeden z tych maluchów na zdjęciu wpadł do stawu i właśnie po gałęzi sobie z niego wyszedł ; )
Moje próby "wtapiania w naturę" ; ) 16:12, 16 lis 2014

Dołączył: 16 lis 2014
Posty: 11
Do góry
Od kilku lat próbuję tworzyć powolutku ogród jak najbardziej wtapiający się w naturę. Chciałbym żeby mimo, że ogród zawsze to niejako twór obcy, stworzony przez człowieka, mój ogród wyglądał jak stworzony siłami natury. Zapraszam - wrzucam kilka zdjęć na chybił-trafił - mam nadzieję, że chociaż trochę przypomina to matkę naturę, mimo że ogród znajduje się w ....... środku miasta ; )
Do raju daleko - u Ewy 16:09, 16 lis 2014


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20295
Do góry
Glicynie zrzucają liście...



Hortensje zbrązowiały



Owocniki sumaka



Zbrązowiały buk

Ciasny, ale własny 16:08, 16 lis 2014

Dołączył: 11 paź 2014
Posty: 337
Do góry
Doszłam do wniosku, że rabaty w kształcie zbyt dużych fal jak na tak mały ogródek mogą wyglądać niekorzystnie. Zaplanowałam więc nową wersję, co o niej sądzicie?
Do raju daleko - u Ewy 16:04, 16 lis 2014


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20295
Do góry
Hortensje ogrodowe przebarwiają się - każda inaczej











Moja bajka 15:47, 16 lis 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry

widoczek za płotem
Winobluszcz zrzucił liście i pokazały się rzeźby
Ogrodowy spektakl trwa ... 15:43, 16 lis 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
mira napisał(a)
Dzisiaj był piękny dzień ogrodowej aury, szukałam co kwitnie i co ciekawie wygląda i tyle







Wspaniały! to buk?
Działka prawie w Borach Tucholskich 15:37, 16 lis 2014


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
Kasia bez przesadyzmu zobacz tylko odrobinę przestraszony









a to TATRY właśnie

gdy mogę podzielić się takimi widokami wspomnienia i emocje wracają
bo w ogrodzie na dłuższą metę trochę nudno....
i tu się naraziłem ale parafrazując stare powiedzonko - przy jednej pasji to i kot zdycha (z nudów)
Ogród cioci czyli ciociogród :) 15:32, 16 lis 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10548
Do góry
Katkak napisał(a)

Ewcia ja Ci powiem - Gosia ma 2000 cebul . Naprawdę . Też nie mogłam uwierzyć .

Działka prawie w Borach Tucholskich 15:26, 16 lis 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
ZbigniewG napisał(a)
Mirella róża to chyba poczciwa Sympatia
spojrzenie spod Chłopka może faktycznie obudzić anioły i demony
i żeby nie było to tamto to jest właśnie Chłopek

a to Mięguszowiecka Przełęcz pod Chłopkiem


Iwona jak żyć bez takich widoków

Halinka popatrzeć, posmakować i relaks

No ładnie, bez pampersa bym się nie wypuściła . Pozdrawiam Zbyszku
4 pory roku w ogrodzie 15:18, 16 lis 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Zima





4 pory roku w ogrodzie 15:18, 16 lis 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Jesień





4 pory roku w ogrodzie 15:17, 16 lis 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Lato






Ogród cioci czyli ciociogród :) 15:15, 16 lis 2014


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20295
Do góry
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Rok rabaty berberysowej
Marzec

Maj

Czerwiec

Lipiec


Z tej historii, to chciałabym wiedzieć, czy coś dosadzałaś w ciągu roku, czy to wszystko rosło z poprzednich lat?
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany 15:13, 16 lis 2014


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3755
Do góry
Tej rabaty hortensjowej już nie ma ,zastąpiłam ją różami .W taki sposób mam ciąg róż wokół jadalni .Hortensje są w przed ogródku lepiej to wygląda



Wiecie jak kocham konie ,nie mam dla nich ostatnio czasu więc przyszły pod moją furtkę w odwiedziny



Kochane koniki

4 pory roku w ogrodzie 15:09, 16 lis 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Wiosna







Życie w wiejskim ogrodzie 15:07, 16 lis 2014


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20295
Do góry
Gardener27 napisał(a)


Chorowałem na te hortensje od kiedy pojawiły się u mnie na dziale ogród Udało mi się trochę zebrać kasy i wreszcie zakupiłem Chyba to ostatnie zakupy w tym sezonie przed zimą Mam posadzony u siebie cały rząd vanilek i jestem z nich mega zadowolony A pomyśleć że rok temu nawet bym na nie nie spojrzał




Te kompozycje są cudowne Masz je na słońcu? Vanilki lubią słońce?

Czarodziejskie miejsce na ogród dajany 15:03, 16 lis 2014


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3755
Do góry
Druga strona dosadzę jeszcze lawedę przy samym brzegu bo nic więcej się już nie zmieśći.



Czarodziejskie miejsce na ogród dajany 15:00, 16 lis 2014


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3755
Do góry
A z ziemi posyłam wam moje śliczne trawki ,troszkę przebudowane rabaty i odrobinę zagospodarowanego miejsca przy tarasie







To moje nowe dzieło choć to tylko tymczasowe koryta przed obudowaniem kamieniem to i tak napracowałam się przy nich ogromnie.Nie wszystko jeszcze obsadzone .Przy gównym tarasie wsadziłam 10 róż, kto zgadnie jakie? to puste koryto planowałam obsadzić lawendą ,czy to dobry pomysł?

Rozpoznawanie chorób i szkodników 14:58, 16 lis 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Mateo192 napisał(a)
Witam,
Od 2 tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem pewnego wiecznie zielonego drzewka cytrusowego. Regularnie ją podlewam, ostatnio nawet nawoziłem. Teoretycznie wszystko wygląda zacnie. Jednak pewne ślady na liściach wyglądają niepokojąco. Prosił bym o diagnozę kogoś bardziej doświadczonego w temacie.

Czy objawy na liściach świadczą o tym, iż roślinka została zaatakowana przez przędziorka chmielowca?


Poniżej zdjęcia:







Pozdrawiam i miłego dnia życzę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies