Moje próby "wtapiania w naturę" ; )
16:22, 16 lis 2014
Tak p. Danusiu, już miałem okazję się o tym przekonać. W tym roku pewna jeżyca postanowiła urodzić akurat u nas ; ) - jeden z tych maluchów na zdjęciu wpadł do stawu i właśnie po gałęzi sobie z niego wyszedł ; )

