Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Bajkowy ogród Weroniki 22:44, 14 lis 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
weronika77 napisał(a)



[img


A co to na tym drzewie wisi???

Wracam dalej na wirtualny spacer po Kapadocji Tak jest tyle miejsc które chciałoby sie na własne oczy obejrzeć.... wiec fajnie obejrzeć wirtualnie
Ranczo Edy 22:32, 14 lis 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Do góry
eda napisał(a)
A to moje lawendowo ta francuska przy końcu nie wiem czy widać





Widac intensywniejszy ma kolor lawendy u Ciebie sporo
Ranczo Edy 22:31, 14 lis 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Do góry
eda napisał(a)
mam francuską Lepsze i gorsze foty






Francuska miałam w donicach z surfinia ale tam mi szybko przekwitła i juz nic z niej nie było sliczna miałas
Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to! 22:28, 14 lis 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Do góry
Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to! 22:26, 14 lis 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Do góry
Starowiankowo dzisiaj, tyle ile udało się odkopać
Ogródek Iwony 22:20, 14 lis 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Do góry
Tess napisał(a)

Tak zrób koniecznie, bo popełniłam w tym roku tę samą nieroztropność. Odległości wydawały mi się odpowiednie, a to tylko roślinki były małe.
Lawenda wyłożyła się na buksiki. W samą porę zauważyłam, że coś się zaczyna dziać z obwódką bukszpanową.

W takim razie wiosną musowe przemeblowanie rabaty.
Ale żeby nie popełniać błędów:
Przy płocie trawy, potem perovska, potem róże, potem lawenda, potem obwódka? Czy jeszcze inaczej?
Ranczo Edy 22:18, 14 lis 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
A to moje lawendowo ta francuska przy końcu nie wiem czy widać



Ranczo Edy 22:17, 14 lis 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
mam francuską Lepsze i gorsze foty



Ogrodowe skarby 22:12, 14 lis 2014


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3481
Do góry
I na dobranoc jeszcze trochę jesiennych fotek


a tutaj jak się przyjrzycie to zauważycie małe naparstnice na wiosnę pewnie wyeksmitują gdzieś nad strumyk

Ogródek Iwony 21:54, 14 lis 2014


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Do góry
Iwk4 napisał(a)
Ma na imię Tola (takie imię już miała, jak ją braliśmy). W zeszłym roku miała młode - mój syn powiedział, że następnej porodówki nie przeżyje - 6 szczeniaków u niego oszczeniła w nocy w pokoju 5 czarnych podpalanych i jeden po innym ojcu chyba, biały z czarną łatką na oku. Śliczne psiaki były, moja mama wtedy umierała, a japo tym wszystkim miałam zajęcie i pomagało mi to wyjść z depresji. Ale teraz szczepimy ją co pół roku, bo mi żal psiaków i zmartwienia, czy następne małe znalazłyby dobry dom




Iwonko, co to znaczy, że szczepicie ją co pół roku?
Ogródek Iwony 21:53, 14 lis 2014


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Do góry
Iwk4 napisał(a)
W czerwcu sadziłam moją pierwszą lawendę za bukszpanami. We wrześniu doszły 3 krzaczki Perovski i ML. Z tyłu róże.:





Lawenda zbyt blisko buksów - rozrośnie się, wyłoży na buksach i te będą chorować od ciasnoty. Buksy jednak lubią przewiew, a nie lubią tłoku.
Perowska jeśli klasyczna to za gęsto - to krzaczor rośnie... i dość szybko.
Gracki mają fochy (wnioski wyciągnęłam z forum - wiele osób narzeka, że wolno rosną). Sadź ML - ja je lubię - kiedy inne miskanty już suche ten jeden jest cały czas zielony i trzyma pion do końca - co ważne nie wykłada się.
Ogródek Iwony 21:51, 14 lis 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Do góry
Ma na imię Tola (takie imię już miała, jak ją braliśmy). W zeszłym roku miała młode - mój syn powiedział, że następnej porodówki nie przeżyje - 6 szczeniaków u niego oszczeniła w nocy w pokoju 5 czarnych podpalanych i jeden po innym ojcu chyba, biały z czarną łatką na oku. Śliczne psiaki były, moja mama wtedy umierała, a japo tym wszystkim miałam zajęcie i pomagało mi to wyjść z depresji. Ale teraz szczepimy ją co pół roku, bo mi żal psiaków i zmartwienia, czy następne małe znalazłyby dobry dom


Moja bajka 21:38, 14 lis 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Pomysł na ogród 21:37, 14 lis 2014


Dołączył: 01 mar 2013
Posty: 3482
Do góry
a tutaj opisywana wcześniej hedera i odsłonięty po wycięciu wiciokrzewu płot
teraz bluszcz może się w pełni rozwijać



a tu odsłonięte - poprzez wycięcie rosnących do samej ziemi gałęzi - miejsce
na razie nic tam nie rośnie , nawet trawy nie wysiałem - bo już za późno żeby coś wykiełkowało
ale ogólnie jest dużo lepiej i porządniej




a na wiosnę może wreszcie nas i mnie natchnie na dokończenie wgłębnika





Ogródek Hanusi - kolejny sezon 21:35, 14 lis 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
Hanuś ja też tnę do domu bo myślę że koniec a one jeszcze się starają Cieszę się że spacerek udany i ogród wypieszczony to pani spokojniejsza Spokojnej nocki i miłego na weekend

Pomysł na ogród 21:33, 14 lis 2014


Dołączył: 01 mar 2013
Posty: 3482
Do góry
Rysiek za to szczęśliwy
raz że jeszcze nie jest zimno a dwa że może już wychodzić na dwór i w pełni docenia to niesamowite doznanie ( ciężko go złapać obiektywem - tak się wścieka )



Lawendowy zawrót głowy 21:32, 14 lis 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Do góry
siakowa napisał(a)
gratuluje :-*



Kasiu dzieki hihihi ale ten sen Twój na długo zapamietam
Pomysł na ogród 21:31, 14 lis 2014


Dołączył: 01 mar 2013
Posty: 3482
Do góry
po posprzątanym trawniku nie widać , ale grabiłem go w tym sezonie chyba z 50 razy - tyle było liści , ale to już naprawdę końcówka





i tylko sprzety tarasowe , jakieś takie...opuszczone?

Lawendowy zawrót głowy 21:30, 14 lis 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Do góry
Ewkakonewka napisał(a)
Jolciaaaaaaaaaaa dwa mrugnięcia i 200 Gratuluję cudowna Kobieto
Lawenda dla Ciebie





Dzieki jaka dorodna
Lawendowy zawrót głowy 21:29, 14 lis 2014


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Do góry
gratuluje :-*
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies