Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród pod trzema dębami 17:25, 14 lis 2014


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Do góry
tusiawka napisał(a)






Już wiem że to będzie moja ulubiona twoja rabata
Cudnie
Piaskownia na zakręcie 17:15, 14 lis 2014


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 13058
Do góry
dzisiaj przyjechały kolejne róże:
2 sztuki Pashminy
1 sztuka Eden rose 85

Oczywiście najpierw moczenie korzeni. Był czas na pracę, wszystkie róże mają już zimowe zabezpieczenie. Może to za wcześnie, ale ja potem nie będę miała czasu. W grudniu tylko drzewka kręcę i czekam na wiosnę.




W doniczkach mam siewki białego ślazownika i białej firletki od Irenki. ciekawe, czy zimę przeżyją. Chyba muszę je nakryć

Berberysy i pęcherznice trzymają liście aż miło popatrzeć, zaskoczona jestem bardzo mile zaskoczona. Pęcherznice mają ładne kolorki ( a jak wyrosły)


Proszę nie patrzeć na plewiska ( już ich nie ma ) Ta ma fajny, czekoladowy kolorek
Ogródek Anity 16:58, 14 lis 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Anita1978 napisał(a)
Jesiennie



WOW!!! cudnie! i jakie idealne kostrzewy
Kwitnące skarpy 16:52, 14 lis 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
pawel_snopek napisał(a)



Po mistrzowsku pokazane trawy, ale i inne perełki wypatrzyłam pozdrawiam, aura o tej porze potrafi do wielu rzeczy zniechęcić, nie daj się
Ogród hortensjowo brzoskwiniowy 16:48, 14 lis 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Kasik napisał(a)
Zaczyna się znów szaleństwo ozdób świątecznych. Obiecałam sobie, że już nic nie kupię






Ale cudne!
tak, tak, poukładani mają pod górkę
Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu 16:44, 14 lis 2014


Dołączył: 13 sty 2014
Posty: 2987
Do góry
Witam

To dodam jeszcze coś z lata dla gości
Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu 16:27, 14 lis 2014


Dołączył: 13 sty 2014
Posty: 2987
Do góry
Kończę sezon ale foty jakieś dodam z wspomnień lata


Działka prawie w Borach Tucholskich 16:02, 14 lis 2014


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
U Mirelli popatrzyłem na Czarny Staw więc jeszcze jedno spojrzenie z innej strony



Mięguszowiecka Przełęcz pod Chłopkiem -dla zainteresowanych
.."Pomijając Orlą Perć, szlak na Mięguszowiecką Przełęcz pod Chłopkiem uchodzi za najtrudniejszy w polskich Tatrach, aczkolwiek jest zdecydowanie krótszy i mniej męczący choćby od trasy na Rysy. Wiele wspinaczkowych fragmentów, nieliczne zabezpieczenia (tylko klamry, brak łańcuchów) i niezwykle duża ekspozycja najlepiej charakteryzują tę wymagającą tatrzańską perć, którą zdecydowanie należy odradzić turystom z jakimkolwiek lękiem wysokości...."


tu już widok typowy -z podejścia na Rysy


Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem 15:50, 14 lis 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18830
Do góry
Tak mnie natchnło wlasnie ze Jesienno-zimne klimaty szybko miną to jest dopiero przygnębiający widok

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem 15:48, 14 lis 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18830
Do góry
bdan napisał(a)
Proszę o pomoc w wyborze drzew, u mnie na stronie 186
pózniej wpadnę
Kompost, kompostowanie i kompostowniki 15:46, 14 lis 2014


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Do góry
Tu niestety palic nie wolno w ogrodkach.Popiol mam z kominka.

Czyli co tylko na smieci?
Co się stało kwiatom ... 15:38, 14 lis 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Do góry
Zbyszek, Mięguszowiecka Przełęcz pod Chłopkiem i Rysy są w marzeniach, może w przyszłym sezonie (planować nie lubię)
Agnieszka, miło że się podoba, u mnie sucho i ciepło.
I jeszcze jeden klasyczny widoczek
i znikam .......
Miłych chwil dla zaglądających


Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 15:32, 14 lis 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
I między grabami



Już są wsadzone, ale nie mam jak wyjść bo sama z małym jestem....poza tym już ciemno się robi

Jutro ciąg dalszy
Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 15:30, 14 lis 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
I choina

Między sliwami



Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 15:29, 14 lis 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
Kółko już bez cisów

zabrakło dziś choiny na to kółko i padł pomysł żeby dać grab.....kolorystycznie byłoby nawet fajnie (jakby przeżył hahahahah), ale zimą byłoby pusto.......sama nie wiem......co byście dali???

grab czy choina kanadyjska?

Ogród na Kurpiach 15:28, 14 lis 2014


Dołączył: 13 lis 2014
Posty: 78
Do góry
popcarol napisał(a)
witaj! piękna okolica i kawał działki do zagospodarowania! Na słup puść jakieś pnącze, szybko zasłoni, kokornak wielkolistny to dobry pomysł, a jeśli ma być zimozielony, to może po prostu bluszcz.

Przed tujkami wyznacz rabatę i najpierw posadź docelową obsadę - byliny, krzewy? Dopiero pomiędzy tulipany, na sam koniec - plamami po kilkadziesiąt sztuk tej samej odmiany Teraz już za późno, więc to plan na za rok. W ciągu sezonu może obsadzisz, a we wrześniu tulipany

Będę zaglądać, pozdrawiam!!


Zapraszam, zapraszam.
Działki jest dużo więcej, ale pokażę ją Wam przy innej okazji. Tak, tak tulipany dopiero za rok, ale nie bardzo wiem co jeszcze mogłabym tam dosadzić. Cała zima przede mną żeby coś wymyślić. Za tujami też mam trochę miejsca i ten kawałek też muszę obsadzić, szczególnie, że właśnie ten fragment będę widziała z okna po remoncie kuchni. Zaraz Wam pokażę.

Widok z okna będę miała właśnie na te dwie duże tuje i na przyszłe rabaty przed i za nimi więc coś muszę tam pięknego wymyślić. Mam nadzieję, że podsuniecie mi jakiś pomysł.
A nie mówiłam, że dużo pracy tu u mnie?
Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 15:27, 14 lis 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
Żurawki na zakole pod domem, tam gdzie wcisnę 200 fioletowych krokusów



Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 15:23, 14 lis 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
Dużo nie obfociłam, bo zdjęcia robiłam zawsze chorym okiem.
Prawym nie umiem hahahahahaha

Panowie na dziś już kończą.
Wsadzony jest żywopłot z choiny kanadyjskiej i grabowy.
Wymieniona jedna wiśnia umbra....reszta jak pogoda pozwoli jutro

Graby

Owocowo-warzywno-ozdobny bałagan - czyli o tym jak wcisnąć kolejną roślinkę do mojego ogródka 15:19, 14 lis 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
Jupi! Fajrant!
Autko znalezione, VW Golf, 37 USD/dzień. Czeka na nas po wylądowaniu na lotnisku, pakujemy tobołki i jedziemy do mieszkania, padamy na twarz Budzimy się ichniejszym bladym świtem, wyspani, bo u nas dochodzi południe I ruszamy do Coba. Otwarte od 8mej rano i na tę godzinę planuję tam być Wspinamy się tu:



Jak obejrzymy cały kompleks i się zmęczymy (co jest raczej prawdopodobne dość szybko) wsiadamy w autko i wracamy do Tulum, -trasa niecałe 50 km i tam zwiedzamy. Kompleks jest zaraz nad morzem, więc po zwiedzaniu siedzimy w wodzie, o tu:



w międzyczasie jemy obiadek Jak nam się znudzi (hihi) jedziemy na zakupy po zaopatrzenie lodówki i obładowani wracamy do domku Potem parę dni lenistwa na plaży, przystosowujemy się do 7mio godzinnej różnicy czasu i kolejne wycieczki planuję już na miejscu. Jest wifi w domu, bierzemy laptopik, autko zamawia się z przywiezieniem pod adres Wypas.

Miłego weekendu!
Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 15:18, 14 lis 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
lojalna_ napisał(a)
Admete buziaczki i zdrówka



Buziaki odsyłam a za zdrówko nie dziękuję


W Twoim pieknym ogrodzie jeszcze piekniej jak to mozliwe ?




Oj pięknie mam nadzieję że się zrobi na wiosnę
Żeby tylko wszystko sie przyjęło


O oko dbaj, nie łaz po podworku nie przezieb ..... Fotki z balkonu albo zza okna rób




Długo nie chodziłam i tylko z opatrunkiem na oko .
Zrobiło się dziś bardzo zimno i zaczęło wiać, do tego mżyło caly dzień



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies