Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród niby nowoczesny ale... 19:57, 13 lis 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20088
Do góry
siakowa napisał(a)
witam, tyle mam lat a chyba nigdy nie widziałam przebarwionych modrzewi, kurcze piękne

Pozdrawiam nieustannie zachwycona


Ja jak je kupowalam i sadziłam to nie wiedziałam, że igly gubią...i wpadlam prawie w panikę Potem rozejrzalam się po innych ogrodach i zauważyłam, że nie tylko moje "usychały"... Dziś bym ich nie posadzilam...bo duuuużo igiel w kamykach mam. Na szczęście jest odkurzacz ogrodowy
Ale i tak czuję, że za kilka lat je wywalę...





Ogrodowe przygody 19:56, 13 lis 2014


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Do góry
Wyjazd do Wawy udał się, ale za nic nie chciałabym tam mieszkać
Dzieci zachwycone zaliczyłyśmy moc atrakcji.

Ewuniu jak zdecyduję się i kupię to cudo to zobaczymy
Ogród niby nowoczesny ale... 19:54, 13 lis 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20088
Do góry
beta napisał(a)


to ja lepsza jestem...mój przywiózł któregoś pięknego dnia do domu jarzębinę a ja z kwitkiem Go odprawiłam...głoopia byłam...ale błąd naprawię i jarzębina/jarząb będzie


Ale jarzębina rośnie inaczej...więc szukaj jarząba





Siedlisko na Podlasiu 19:53, 13 lis 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
grazyna_olszewska napisał(a)
Mam nadzieje że za roku juz będzie dużo większa kępa pędzelków

Piękna trawka
Siedlisko na Podlasiu 19:52, 13 lis 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
grazyna_olszewska napisał(a)


Tak sarenki dobre są w robieniu bonzai


To jest sosna po obróbce przez sarny
Teraz eM smaruje drzewka na zimę taką maścią by nie obgryzały zwierzęta

a nie potrują się ta maścią? bonzai ładnie wyszedłpozdrówka
Pszczelarnia 19:50, 13 lis 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
I archiwalny widoczek zostawiam:
Pszczelarnia 19:47, 13 lis 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
Dla Filipa z Ogrodu z platanem moja mała grusza drobnoowocowa Chanticleer.
Pień z kwiatkami u podnóża:



I ona:


Dokupię jeszcze 2.
Lecę w kulki... 19:47, 13 lis 2014


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Do góry
Wiem, że za późno...ale zapraszam jeszcze na kawę z jesienią...



Ogród niby nowoczesny ale... 19:45, 13 lis 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20088
Do góry
ana_art napisał(a)
i pomyśleć, że mój M mnie molestował o jarząba... o ja goopia, a ja nie chciałam...


A widzisz....fotki z wtorku... jeden jarząb łysy drugi jeszcze cieszy się liścmi
dziś już nawet ten z liści jest prawie łysy.


Lecę w kulki... 19:42, 13 lis 2014


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Do góry
A w ogrodzie...początkiem jesieni...

...bukszpan w berecie

Mój ''taras '' przy stuletnim domu....


I mała zmiana...
Ci którzy znają mój ogród zorientują się natychmiast...

Ławka natomiast stoi bez zmian...

Moja bajka 19:40, 13 lis 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10548
Do góry
Katkak napisał(a)

U mnie kwiatostany horci już ścięte, teraz stoją w wazonie i zdobią przedpokój.
Lecę w kulki... 19:35, 13 lis 2014


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Do góry
Mimo, że pewna sytuacja przyciąga mnie do...gruntu
Jestem pełna energii bo przy takiej aurze nie może być inaczej...
Zdjęcia pełne ciepła i energii...załączam


Prawdziwa biżuteria jesienna...

Lecę w kulki... 19:29, 13 lis 2014


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Do góry
Lato minęło...
A jesień cudna....dla mnie mogłaby trwać.....


Kwiatowy ogródek Monteverde 19:28, 13 lis 2014


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Do góry
monteverde napisał(a)

w październiku tak wyglądała

a tu inny kolor

i jeszcze inna

Fajne te jarzmianki,dlaczego jeszcze ich nie mam,sama nie wiem

O kulkowaniu róż musze jeszcze doczytać kiedy to się ma robić

Lecę w kulki... 19:24, 13 lis 2014


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Do góry
A u mnie po tak długiej przerwie bez zmian...
Dalej w doniczkach kulki...

Matyldowo 19:24, 13 lis 2014


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Do góry
Matyldowo napisał(a)
Pinus nigra 'Goldfinger' sosna czarna , igły długie,wzniesione do góry i bardzo ostre


No, Matyldo mamy problem, bo to na pewno nie jest GoldFingers. Przede wszystkim nie ma długich, charakterystycznych złotych paluszków - igieł.
Zerknij jeszcze tu https://www.ogrodowisko.pl/watek/1011-choroby-i-szkodniki-sosen , bo na zdjęciach widzę, że masz kilka problemów.
Lecę w kulki... 19:19, 13 lis 2014


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Do góry
Witam Was serdecznie....po przerwie
Nie było sensu się odzywać...by powiedzieć...dzień dobry i do widzenia
Dziękuję za pamięć...Wasze odwiedziny i ciepłe słowa

Co do szmaty....
Kończę wojnę i wywieszam...białą flagę


...i to trzy
Wspomnienie lata co by była jakaś kontynuacja...

I tym akcentem kończę wątek szmaty...
Posłużę się słowami tego co go zaczął...
bo mądrze powiedział Sebek...
Niech każdy wybiera to, co dla niego najlepsze.
A gdy patrzę w moim mieście na piękne katalpy i klony, które rosną między asfaltem a chodnikiem z bruku...to zastanawiam się, jak to możliwe, że dają radę i do tego tak pięknie wyglądają ?!
Piaskownia na zakręcie 19:16, 13 lis 2014


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Do góry
Eden Rose


Działka prawie w Borach Tucholskich 19:09, 13 lis 2014


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
Ewa przesadzasz ale miło bo wystarczy być w odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie i mieć w miarę sprawny aparat,
wyobrażam sobie jak by to mogło wyglądać przy dobrej lustrzance a nie zwykłym kompakcie (sony hx20v)prawie zwykłym

a może dużo lepiej by nie wyszło bo mgła była okrutna -co widać
Owocowo-warzywno-ozdobny bałagan - czyli o tym jak wcisnąć kolejną roślinkę do mojego ogródka 19:08, 13 lis 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
Trochę jestem rozczarowana. Jak poklikałam na google maps i street view, okazuje się że to osiedle hotelowe, z polami golfowymi i willami zamieszkałymi i do wynajęcia, na zadrzewionym terenie, z mariną. Ale bez lokalnych mieszkańców, nieprawdziwe, ogrodzone płotem i ze strażnikami sprawdzającymi kto wchodzi i wychodzi:/

Mapa:


Nasz basen


Cóż, żeby nie poczuć się jak w przechowalni dla turystów trzeba będzie stamtąd się ruszać Ale codzienne jedzenie w lokalnych knajpkach raczej odpada ech
A chciałam uniknąć tłumów Cancun i Playa del Carmen... i trafiłam do ogrodzonej przechowalni. I już zapłacone
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies