Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Biały domek pod lasem 15:24, 17 mar 2013


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 1004
Do góry
Sliczna dziś pogoda, słońce, niewielki mróz i słaby wiatr, ale śnieg się słabo klei na bałwana



Kolorowe rabaty 15:19, 17 mar 2013


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Do góry
Taki sobie widoczek wiosenny bez nadmiaru słońca



Kolorowe rabaty 15:12, 17 mar 2013


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Do góry
Martek napisał(a)

Akurat Zeta lato zobacz u Kasi WB))))))))))))))))))))

U mnie to dopiero tulipany przekwitają



Nie załamuj mnie zanim u mnie tulipany wyjdą spod tej czapy śniegu będzie lipiec
Kolorowe rabaty 15:11, 17 mar 2013


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Do góry
Zeta napisał(a)
Tira śniegu wysłałam bo u Ciebie lato w pełni...ochłodzę Cię troszkę

Akurat Zeta lato zobacz u Kasi WB))))))))))))))))))))

U mnie to dopiero tulipany przekwitają

Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB 15:04, 17 mar 2013


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry



Nasz przydomowy ogródek 15:02, 17 mar 2013


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
I ja dołączam się do kolejki życzeń
Wszystkiego najlepszego i spełniania się ogrodowych planów

Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB 15:01, 17 mar 2013


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry



Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB 14:58, 17 mar 2013


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry
bukszpany do połowy zasypane i zrudziały, w szkółce cisów widać tylko czubki





między roślinami na rabatach

Rododendronowy ogród II. 14:58, 17 mar 2013


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
witaj Bogdziu.....
mam pytanie i prośbę odnośnie rododendronów....
w ubiegłym roku kupiłam tylko jeden na próbę rhododendron cunningham's white...
przezimował i żyje w moim wietrznym świecie.....
ma mnóstwo pączków......
i baaaaaaaaaardzo mnie to cieszy

zatem chciałabym dokupić jeszcze w kolorze mocno różowym lub czerwonym kilka sztuk
co mogłabyś poradzić.....

i czy na stronie południowej one dadzą radę.....
czy bardziej do cienia......

plissssss



Zakładanie trawnika z siewu - trawnik z siewu 14:58, 17 mar 2013


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
Do góry
Kochani,

Oglądam trochę te siatki na krety i... istny obłęd! Jest bardzo dużo typów (oczka mniejsze/większe; biała/czarna/zielona, plastikowa/metalowa/jakby jutowa, ze stabilizatorem UV?, etc.), a ceny też szalenie się wahają. Przykłady siatek:




Czy macie jakieś osobiste doświadczenia, w tych kwestiach, bo mi wydaje się, że:
- kolor nieistotny, gdyż pokrycie 10 cm zapewnia bezpieczeństwo estetyczne- nic nie wyjdzie samo z siebie
- materiał najistotniejszy, tzn.: powinna być mocna (aby kret nie przerwał), plastikowa (aby można wycinać rabatki, jeśli powstaną w głowie , odporna na zniszczenia (aby nie sparciała po 2-3 latach)
- oczka mają mniejsze znaczenie, nie musi być bardzo gęsta (ale oczka na tyle małe, aby nie przechodziła moneta, bo krecik malutki chyba zresztą zbyt gęsta utrudnia ukorzenianie trawce?

Co to jest ten stabilizator UV i czy ma on znaczenie pod ziemią? Jakie siatki najlepsze do kładzenia, ale aby spełniały swą funkcję?
Jakie siatki możecie polecić? Jakie są Wasze prywatne doświadczenia?

Z góry dziękuję,
Agata
Marzy mi się Siedlisko.... 14:56, 17 mar 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10750
Do góry
AniaK napisał(a)
Na dobry początek dnia, dużo słońca


i moja córcia prosiła żeby też jej słoneczko wstawić dla wszystkich


Śliczne oba słoneczka, ale ładniejsze to od córci, bo z serca. Dziękujemy pięknie!
Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB 14:51, 17 mar 2013


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry





Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB 14:49, 17 mar 2013


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry
Byliśmy dzisiaj na działce... Wiosny nie widać



Roztoczańskie klimaty 14:44, 17 mar 2013


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Do góry
Malusia warstwa śniegu na dachu

Roztoczańskie klimaty 14:43, 17 mar 2013


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Do góry
I jeszcze kilka tuneli



Działka prawie w Borach Tucholskich 14:40, 17 mar 2013


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Do góry
I ode mnie serdeczne życzenia wszystkiego NAJ !
Roztoczańskie klimaty 14:39, 17 mar 2013


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Do góry
No dobra a to taras po odśnieżeniu
Jest różnica hahaha

I zaspy

Ulubiona górka Tequili nawet może na taras z niej wskoczyć

Ogród z platanem. 14:28, 17 mar 2013


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Do góry
Dziękuję Słoneczko dzisiaj take:
Nigdy nie mów nigdy 14:06, 17 mar 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
a na trawniku przed zamkiem...



i w drodze do domu



zdjęcie też z oddali robione, śnieg się topi w zawrotnym tempie
Działka prawie w Borach Tucholskich 14:05, 17 mar 2013


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
100 lat Zbyszku dla CIEBIE.....


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies