Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród - wspaniałe miejsce na relaks 13:59, 17 mar 2013


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12608
Do góry
Gardenarium napisał(a)
A teraz Ci wrzucam najlepszą "bajerę" Moje ulubione miejsce w tym ogrodzie





Dzeń dobry. Piękne trawy. Proszę powiedz jak się nazywa ten fioletowo kwitnący w formie kłosów obok kostrzewy?
Ogród z widokiem na jezioro 13:53, 17 mar 2013


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12608
Do góry
Dziekuje wszystkim za ciepłe przyjęcie na forum. Wysyłam pierwsze zdjęcia. Następne będą później. Muszę posprzątać w komputerze.

2 kwietnia 2011 r. - dokładnie dzień moich 50 urodzin.


połowa maja - rzepak bierze się za kwitnienie

a to poranny widik z miejsca oddalonego jakieś 200-300m
Pozytywnie zakręcona ,początkująca ogrodniczka prosi o rady 13:48, 17 mar 2013

Dołączył: 11 mar 2013
Posty: 12
Do góry
A na tym zdjęciu chciałam założyć jeszcze jedna rabatę, ona będzie najbardziej widoczna jak ktoś wchodzi. Rośnie magnolia biała i jakieś iglaki niestety nazw nie znam., jak rónież róże i lawenda. Jest nasłoneczniona w zasadzie cały czas. Czy różanecznik mogłabym przesadzić tam właśnie pod magnolię? Mam taki wiekszy ale chyba dotychczasowe miejsce mu nie pasuje. Przepraszam za natłok pytań, ale w głowie właśnie mam taki mętlki, nie zliczę nocy co nie spałam żeby cos wymyslić.Zrobiłam zdjęcie tego różanecznika
Pozytywnie zakręcona ,początkująca ogrodniczka prosi o rady 13:41, 17 mar 2013

Dołączył: 11 mar 2013
Posty: 12
Do góry
Pozytywnie zakręcona ,początkująca ogrodniczka prosi o rady 13:40, 17 mar 2013

Dołączył: 11 mar 2013
Posty: 12
Do góry

mój oczar ,który właśnie kwitnie
a pod spodem rabata w projekcie ale chyba posadziłam za blisko iglaki- jak sądzicie?[img size=640x480]https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/31/315713/original.JPG[/img
chciałam taki mały murek zrobić z płaskich kamieni ale co posadzić na dole to zabijcie mnie nie wiem. Tak żeby ładnie wygladało......] I co wysypać kamyczkami- tylko jaka ma buć warstwa, pod warunkiem że zniszczę te chwasty pod nimi
Południowa rabata przed domem 13:37, 17 mar 2013

Dołączył: 05 mar 2013
Posty: 2
Do góry
Witam,
od pewnego czasu pragną na nowo urządzić moją rabatę . Niestety nie mam pomysłu. Muszą na niej znaleźć się róże. Proszę o poradę w sprawie dokończenia ogródka. Przedstawiam dotychczasowy wygląd, który nie jest zadawalający ;( oraz moje pomysły co do roślin.









Rabata ma długość 5 m a szeroka jest na 2, 70 m. Bardziej przekonana jestem do projektu z brzozą, jednak nie jestem pewna,ponieważ obawiam się, że rabata jest nieco z szeroka , a ja nie mam pomysłu jak wypełnić pustą przestrzeń. Proszę o poradę.
Pozdrawiam
Aneta
Mój ogródek pod Gdańskiem 13:37, 17 mar 2013


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Do góry
Zamówiłam sobie m.inn. takie powojniczki. :Clematis Innocent Blush PBR,
Clematis Yuki-no-yoso’oi.
Justa,
Clematis Roko-Kolla
I jeszcze kilka innych ale na tych zależy mi najbardziej
Nasz przydomowy ogródek 13:33, 17 mar 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Do góry
Witam, odwiedziłam zaledwie parę pierwszych stron - i już nie robię sobie nadziei zbyt wielkich że ogarnę tutaj na O. wszystko co chciałabym o ile będę żyła krócej niż 300 lat ale wpadam z życzeniam z okazji święta Zbigniewa Wszystkiego dobrego
Co z tym ogródeczkiem począć 13:31, 17 mar 2013


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Do góry
ana_art napisał(a)
dołaczam Ewciu do klubu koszyczkowego w ubieglym roku mało zawalu nie dostałam jak siostra mamy chciała sobie urwać 'zielonego' do koszyczka :



Aniu zostałaś oficjalnie przyjęta do naszego klubu

Ja tego rodzaju zawał też już przeszłam po tym jak moja bratowa przyjechała narwać sobie gałązek tuji na stroiki i tak perfidnie ja cięła wycinając takie dziury ,szalu dostawałam
Co z tym ogródeczkiem począć 13:23, 17 mar 2013


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Do góry
Magda70 napisał(a)
A Ty strony liczysz?? No masz...trafiło mi się!
A foch to po tym co u mnie wypisywałyście


PPPSZSZSZEEEEEPPPPRRRAASZSZSZAAAMMMM NOOOOO
Działka prawie w Borach Tucholskich 13:23, 17 mar 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Miałam Zbyszkowi czerwonego Hipka wstawić, w dowód miłości.....do jego ogrodu! Ale mnie Zbynio ubiegł!
Tak więc , innego kwiecia poszukam, a tymczasem 100 LAT!
Pasje pielęgnuj, tak ja swoje rabatki. I żeby zdrowia starczyło na połażenie po górach.



Kondziowy Ogród :) 13:15, 17 mar 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Do góry
Kondziu - baziam niedzielnie
Ogrodoterapia czyli uspokojenie wśród tylu spraw :) 13:14, 17 mar 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Do góry
Tylko proszę się nie śmiać, bo ja naprawdę się nie znam, a może coś doradzice, choć wiem że na odległość i na obrazku to trudno raczej.
Taki był - on już dość stary jest


wczoraj przystąpiłam do początkowej "obróbki" czyli wycięłam część suchego i drobnych gałązek, dużo w środku tych "suszek" było, poza tym wszystko jest na tym samym poziomie, skończył mi się czas i inwencja twórcza więc przerwałam, żeby całkiem nie zepsuć i teraz chodzę dookoła oglądam i myślę czy ja potrafię coś z tym zrobić.



w każdym razie popróbuję. Możecie coś doradzić?
Ogród - wspaniałe miejsce na relaks 13:13, 17 mar 2013


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12608
Do góry
Gardenarium napisał(a)







witam, a jak się nazywaja te fioletowo kwitnące kwiaty obok kostrzewy, na czwarty zdjęciu
Igiełkowy ogródeczek 13:06, 17 mar 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Do góry
Dzięki Gosiu - czekam cierpliwie Baziam
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 13:01, 17 mar 2013


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Do góry
irena_milek napisał(a)


Po zimie tak Polu jest
dziś sieję i 1 dalie w donicę muszę dać, bo ruszyła
i tę skrzyneczkę wybiele, potestuję te środki, zanim ruszę na wielkie wyzwania


Ja też cosik wysieję, alu mnie to warzywka, małe pomidorki koktajlowe już będę pikować
Paprocie ogrodowe 12:52, 17 mar 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Do góry
ZbigniewG napisał(a)

Ania prawdopodobnie bo taką mam na stanie razem z Silver Falls i z jakąś dziwną mieszanką której nie mogę ogarnąć bo na etykiecie była nazwą Metalicum Red Beauty
a uczeni w paprociach twierdzą że Metalicum to inaczej Pictum a Red Beauty to Red Beauty
a i tak niektóre po posadzeniu wypuściły zielonkawe liście więc jest jak jest

chyba Silver Falls


Najważniejsze że jest pięknie - o czym niezbicie świadczą Twoje zdjęcia
Ogród w skali mikro :) 12:37, 17 mar 2013


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Do góry
gierczusia napisał(a)
Ja dziś odnotowałam u siebie pierwsze grabienie.. Tzn . Ja odnotowałam a eM grabił ... Przy takim mikro trawniku wystarczą grabie ... ... Kupa tego siańska było...





Podlosc ludzka nie zna granic Ja tez chce wyprowadzic grabie na spacer buuuuuuuu

Milej niedzieli
Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 12:35, 17 mar 2013


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Do góry
Sebek napisał(a)


Danusiu - za mniej więcej 70 dni będziesz znowu taaaka uśmiechnięta









Po za tym.....każdy dzień....zbliża nas do wiosny


Sebek ty to potrafisz ...
Ogród w skali mikro :) 12:35, 17 mar 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Do góry
Pogoda jest tak idiotyczna , ze nie możemy się nadziwić.. Wieczorem było -8 teraz można wyjść w spodniach i sweterku i jeszcze się poopalać ... Mam nadzieję ,źe się Bociuś wczoraj na mudżina nie strzaskał ..... A na oczku normalnie lodowisko ...


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies