Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Postawić trawkę nad i... 09:32, 17 mar 2013


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
Do góry
...pozdrowienia wiosenne dla odwiedzających...udało mi się wgrać kilka zdjęć...tzn córka pozwoliła....
...tulipki przywołujące wiosnę....



Kolorowe rabaty 09:31, 17 mar 2013


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Do góry
Martek, dajesz rade??? Szybkiej wiosny Ci zycze - nie tylko za oknem

Działka prawie w Borach Tucholskich 09:30, 17 mar 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
Zbyszku wszystkiego najlepszego w Dniu Imienin.

Działka prawie w Borach Tucholskich 09:29, 17 mar 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Zbysiu - wszystkiego najlepszego.. niech Ci się ogród zdrowo chowa, a Tobie zdrówka do biegania po górach nigdy nie zabraknie
Nasz przydomowy ogródek 09:28, 17 mar 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
Zbyszku wszystkiego najlepszego w Dniu Imienin.

Ogród Sylwii od początku cz.II 09:28, 17 mar 2013


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Do góry
Syla, gratki na setunie druga w historii

Szybkiego nadejscia wiosny

Nasz przydomowy ogródek 09:24, 17 mar 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Zbyszek...... życzę szybkich widoków jak poniżej i dużo zdrówka
Ogród Sylwii od początku cz.II 09:19, 17 mar 2013


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Do góry
Gratulacje!

Zielono mi - czyli zielone płuca czarnego Śląska 09:05, 17 mar 2013


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Do góry

Najpierw przypomnienie: przygotowanie do wykonania wianka:



I dzieło niemalże skończone





Napisałam "niemalże skończone", ponieważ brakuje na stałe czegoś różowego, na próbę przyczepiłam przekwitające tulipany z dnia kobiet.





Kolorowe rabaty 08:54, 17 mar 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Marto! Miłej niedzieli!

Ogród Sylwii od początku cz.II 08:52, 17 mar 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Sulwuś, gratulacje w nowym wątku.



Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 08:51, 17 mar 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Niech Tobie zakwitnie pięknie Twoja magnolia!


Mój jesienny ogród 08:50, 17 mar 2013


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14259
Do góry
Wital Klmberku Dzięki za zdjęcia są cudne Przeglądam i wybieram .To że zostajesz to chyba nie jest zła wiadomośc Zarobisz trochę polatasz po świecie -----jak masz zdrowie bo to najważniejsze Zyczę Ci go bardzo Pozdrawiam jeszcze zimowo a kwiatuszka masz zeszłorocznego
Ogródek Hanusi - kolejny sezon 08:43, 17 mar 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Haniu, miłej niedzieli, trzymam kciuki za powodzenie
i kwiatek dla ciebie
Nasz przydomowy ogródek 08:40, 17 mar 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Zbysiu, faktycznie zimna wiosna, ale ma swój urok

a ja tu przede wszystkim składam najlepsze zyczenia w dniu twojego swieta
wszystkiego dobrego i szybkiej wiosny

Nasz przydomowy ogródek 08:39, 17 mar 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Zawsze Zbigniew z piękną wiosną chadzał,
moje oczy i duszę zielonością osładzał,
A tego roku, coś inaczej, śnieg, mróz,
zimny wiatr zawiewa.
Wg przysłowia: Bywa, że i na Zbigniewa pogoda się gniewa!
Ale tu, na forum, mimo złej pogody,
życzymy Zbysiowi ciepło: zdrowia i urody!

Mój jesienny ogród 08:17, 17 mar 2013


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Do góry
Witajcie. Wkońcu dotarłem do Vancouver. Piszę do Was z nad oceanu, nie będę dużo pisał gdyż muszę iść spać, bo rano lęcę robić zdjęcia. Ale tu pięknie i jak zielono. Kwitną rododendrony forsycje tulipany korony cesarskie itd.
Pokażę kilka zdjęć z telefonu, bo do aparatu zapomniałem kabelka. Może Was rozgrzeje tymi zdjęciami.


Dzisiaj był odpływ i woda opadła o 2 m







Na drzewach pąki już pękają ale kwiatów dużo kwitnie.

Stoje pod swoim pokojem i mam taki widok z okna, mieszkam w Downtown.
Pozdrawiam, trzymajcie się ciepło w te mrozy.
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 08:13, 17 mar 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Pola napisał(a)
Irenko, wpadłam na ławeczce przysiadłam , wiosnę podejrzałam i się pozachwycałam.
Chyba u wszyskich oznaki swędzących rąk są, gdzie nie wejdę to każdy wiosnę wywołuje. Buziaki zostawiam.....


Po zimie tak Polu jest
dziś sieję i 1 dalie w donicę muszę dać, bo ruszyła
i tę skrzyneczkę wybiele, potestuję te środki, zanim ruszę na wielkie wyzwania

Ogrodowe zacisze 08:13, 17 mar 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Maria667 napisał(a)
Jeszcze chciałam pokazać taką, chyba mało znaną bylinkę.
To knautia.



cudowna roslina, muszę poczytac o niej i poszukac, bo juz wiem, że ją chcę
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 08:09, 17 mar 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Marzena2007 napisał(a)
Wiosna na nowej ławeczce zaczęta

5 minut, ale jest
nawet stoi w docelowym miejscu, fajnie tam usiąść i podlewać rośliny
no i jak zmęczę się cięciem kulek, akurat jest pod ręką; teraz może nie wyglada za ciekawie, ale jak wszystko ruszy, będzie ok
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies