Poznajemy ptaki
17:15, 16 mar 2013
Saxon, dziękuję, Tych ptaków nigdy u mnie nie było. Przylatują kosy, sójki, sikorki i wróble. Dzisiaj zawitały bardzo głodne szpaki, które przepędziły całe towarzystwo i same ucztowały.Miałam dla nich tylko płatki owsiane, ale i tak im smakowały.Wszystko przykryte grubą warstwą śniegu więc zmuszone są korzystać z tego co dostaną.