Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 00:24, 13 mar 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
irena_milek napisał(a)


tu są odmiany złote i zielone, cisy



Mnie się te cisy nie podobają, a w ogóle to za wcześnie na kupowanie. Mogą wcale nie ruszyć
Ania i róże i cała reszta :) 00:09, 13 mar 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
nieszka napisał(a)
W tym miejscu chcesz rabatę? A zmieszczą się tam drzewka?

kielisznik by pasował?
Lek na całe zło czyli mój ogród 23:55, 12 mar 2013


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1841
Do góry
I jeszcze jeden

Lek na całe zło czyli mój ogród 23:52, 12 mar 2013


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1841
Do góry
Pozdrawiam wszystkich odwiedzających. U mnie ostatnio kiepsko z czasem. Muszę pochwalić się prezentem od mamy. Spotkała na bazarze ciemierniki i kupiła mi trzy których nie mam. Duże sadzonki, ale bez nazw na doniczkach. Nie ucieszyłabym się tak żadnym ciuchem, jak tymi kwiatuchami.









Spotkanie ogrodowo-szkółkowe Rzeszów - kwiecień 2013 23:46, 12 mar 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Do góry
Bardzo fajnie ,mamy wątek nawet
Mój kawałek raju II 23:45, 12 mar 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Kochani bardzo dziękuję za odwiedziny i gratulacje ale to tylko dzięki Wam wątek "pędzi" dzisiaj jestem bardzo zmęczona weszłam dopiero po 23. 00, ale musiałam coby chociaż troszeczkę poczytać i pooglądać Wasze stronki, magia Ogrodowiska i bez niego nie można wytrzymać ani jednego dnia, dziękuję, że jesteście
A miało być tak pięknie.... 23:44, 12 mar 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Do góry
JoannA napisał(a)
T są zakupione sadzonki

Konkretnie ukorzenione sadzoneczki ,szkoda że juz nie ma .
Dzięki Joasiu jeszcze raz za info
Ogrodnik Mimo Woli cd 23:34, 12 mar 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
asc napisał(a)
Zanim nie ucieknę do pracy wrzucę moje horti

NN.. bo to co pisało na kartce..to nie jest.. wiec Piękna NN

Aniu a to nie jest Phantom?
Blokersi w ogrodzie 23:02, 12 mar 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Co sie dzieje? Wyjechałaś,zdryfowałaś? Pozdrowienia zostawiam.
Ogródek Agam 23:00, 12 mar 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
agam napisał(a)
Rozrysowałam kiedyś plan mojej działki. Kształt rabat niezbyt fajny. Coraz bardziej skłaniam się do prostych linii.
Co o tym myślicie?




Trawnik śliczny, ale linie trawnika za bardzo pofalowane, trzeba je uspokoić.
Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej 22:58, 12 mar 2013


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Do góry
agniecha973 napisał(a)
Teraz pokażę moją ferajnę na stołówce. Jak ktoś chce może spróbować policzyć. Co to będzie jak to się wszystko rozmnoży












Fajne, szpaki, grubodzioby, kwiczoły, wróble w jednym stadku.
Nigdy nie mów nigdy 22:55, 12 mar 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry
Kasia zobaczyłam roże, którą wstawiłaś u AniDs czy ona ma taki środek?

Ogród na skraju sadu 22:50, 12 mar 2013


Dołączył: 05 mar 2011
Posty: 2377
Do góry
Kondzio napisał(a)
trzeba sobie zajęcie szukać tak jak ja zawsze coś cobie znajduje jak nie sprzątanie to zmiana tapicerki hi hi hi


Masz racje można zacząć robić króliczki.
Przyjazny ogród 22:50, 12 mar 2013


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Do góry
I na dobranoc - ślimak z wikliny w bolestraszyckim arboretum
Przyjazny ogród 22:47, 12 mar 2013


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Do góry
Mahonia

Owocowo-warzywno-ozdobny bałagan - czyli o tym jak wcisnąć kolejną roślinkę do mojego ogródka 22:44, 12 mar 2013


Dołączył: 26 paź 2011
Posty: 2463
Do góry
Karola ,jakieś 10 dni temu obciełam limki ,patyczki wsadziłam do ziemi 18 szt , a dzisiaj połowa ma juz listki ale jajo .
Może choć kilka się ukorzeni , ale byłby numer
Szkolenia fajna rzecz ,znam z autopsji
pozdrowienia i powodzenia
Pomysł na ogród 22:39, 12 mar 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry
Jedynie pokrój stożka z choinek ma Conica.... Nie będziesz w stanie mieć ładnego stożka z innych. Świerk serbski będzie duży.... Berberysy w kulach wyglądają ładnie ale zdecydowanie lepiej cisy i bukszpany.

Nie wiem czy Szefowej chodziło o to ale rosliny takie...

Przyjazny ogród 22:39, 12 mar 2013


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Do góry
Bogdziu, odpowiedziałem w Twoim temacie.
Śnieżyce wiosenne


Lecę w kulki... 22:36, 12 mar 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
anna_studio napisał(a)
Wita serdecznie...już się poprawiam....bo towarzystwo niecierpliwe i fochy w pogotowiu...
Ale moi drodzy ...czy ja Wam tymi fotkami humor poprawię...wątpię...
Przypomnę może...jak było....końcówka września 2012....

nawet zaczęłam zastanawiać się nad nową stylistyką... bardziej extrawagancką...



Skończyło się jednak na klasyce....




Trudno oderwać się od korzeni...

Marzenka...pamiętaj coś obiecała....ani łezki...ani...ani...

P.S. A jakie mam dizajnerskie podstawki...


Zimowa wersja całkiem całkiem odrośnie
Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek 22:25, 12 mar 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Do góry
Dziewczyny juz jestem,odespałam te szalone dyżury
Dzięki za mocne wsparcie z waszej strony
Bardzo chciałam zagościć wieczorkiem w waszych wątkach ale znowu wynikł problem-pisałyśmy z córą(matura) wypracowanie z j.polskiego od godz 18 do teraz.Ciekawa jestem co dostaniemy

Kwiatuszek dla kochanych koleżanek -dzisiejszy (tylko taki u mnie kwitnie)

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies