Pozdrawiam wszystkich odwiedzających. U mnie ostatnio kiepsko z czasem. Muszę pochwalić się prezentem od mamy. Spotkała na bazarze ciemierniki i kupiła mi trzy których nie mam. Duże sadzonki, ale bez nazw na doniczkach. Nie ucieszyłabym się tak żadnym ciuchem, jak tymi kwiatuchami.
Kochani bardzo dziękuję za odwiedziny i gratulacje ale to tylko dzięki Wam wątek "pędzi" dzisiaj jestem bardzo zmęczona weszłam dopiero po 23. 00, ale musiałam coby chociaż troszeczkę poczytać i pooglądać Wasze stronki, magia Ogrodowiska i bez niego nie można wytrzymać ani jednego dnia, dziękuję, że jesteście
Karola ,jakieś 10 dni temu obciełam limki ,patyczki wsadziłam do ziemi 18 szt , a dzisiaj połowa ma juz listki ale jajo .
Może choć kilka się ukorzeni , ale byłby numer
Szkolenia fajna rzecz ,znam z autopsji
pozdrowienia i powodzenia
Jedynie pokrój stożka z choinek ma Conica.... Nie będziesz w stanie mieć ładnego stożka z innych. Świerk serbski będzie duży.... Berberysy w kulach wyglądają ładnie ale zdecydowanie lepiej cisy i bukszpany.
Nie wiem czy Szefowej chodziło o to ale rosliny takie...
Dziewczyny juz jestem,odespałam te szalone dyżury
Dzięki za mocne wsparcie z waszej strony
Bardzo chciałam zagościć wieczorkiem w waszych wątkach ale znowu wynikł problem-pisałyśmy z córą(matura) wypracowanie z j.polskiego od godz 18 do teraz.Ciekawa jestem co dostaniemy
Kwiatuszek dla kochanych koleżanek -dzisiejszy (tylko taki u mnie kwitnie)