Phiiiiiii, slaba ta ekipa... I to maja byc prawdziwi faceci??? To jakies chinskie podrobki Prawdziwy facet zamiast kaloryferka na brzuchu to ma bojler, ot co
Ale ten pierwszy moglby mi okna pomyc w drodze wyjatkowego wyjatku
Napisałam już w wątku "oddam" i jeszcze tu u siebie informuję, że:
Wysiałam werbenę i zostało mi trochę nasion, czy jest jeszcze ktoś chętny? proszę o wiadomość na pw
pozdrawiam
na moich doniczkach jest tylko pasta ... ja nie stosowałam bejcy (pomyślałam o niej widząc Twoje szarości) i sama pasta moim zdaniem świetnie rozbiela terakotę ... rozbiela ale i trochę jej koloru pozostaje w domyśle ... to daje ciekawy efekt ...
poniżej terakotowa bez zabiegów i obok tylko wybielona bez bejcy na tle szarego tynku
Wczoraj obchodzik robiłam i patrzyłam co tam nowego. Wiele nowego nie ma - jedynie bardziej się rozwijają pąki- u mnie dość ciepło jest ja na to co zapowiadali - +6 stopni, na razie nie pada, nie wieje szczególnie, jest nieźle, ale jeszcze nie "rozpakowałam" roślin, bo jak tak
Wyszły dodatkowe 4 tulipki - maluśko ale wyszły, zatem mam nadzieję, na następne też.
Kilka marnych zdjątek wszystko to już było, no ale... na to co będzie to dopiero poczekać trzeba
Aniu-pływaczko na kawkę zapraszam i niedzielnie pozdrawiam
czekałam z tą kawką aż kolejna setunia stuknie, ale obiad chcą jeść domownicy - ja nie wiem co to za zwyczaje