Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Mieszczuch na wsi, czyli jak rodzi się i spełnia marzenie... 12:06, 08 mar 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Do góry
Szczęścia życzę Tobie, sobie
i kobietom na całym globie!
Ogrodowe zacisze 12:03, 08 mar 2013


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Do góry
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet
Kubusiowo 12:02, 08 mar 2013


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Do góry
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet
"Baśniowy" Ogród 12:01, 08 mar 2013


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Do góry
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet
Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 12:01, 08 mar 2013


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Do góry
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet
Jeszcze hobby czy już uzależnienie..? 12:01, 08 mar 2013


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Do góry
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet
Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 12:01, 08 mar 2013


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Do góry
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet
Boćkowe perypetie ogrodkowe 12:01, 08 mar 2013


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Do góry
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet
Roztoczańskie klimaty 12:00, 08 mar 2013


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Do góry
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet
Ogród w skali mikro :) 12:00, 08 mar 2013


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Do góry
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet
Gdzieś na końcu świata... 12:00, 08 mar 2013


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Do góry
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet
Ogrodnik Mimo Woli cd 12:00, 08 mar 2013


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Do góry
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet
Kiedyś tu..... cz II - Madżenie ogrodnika 12:00, 08 mar 2013


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Do góry
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet
Ogród na Cedrowej 12:00, 08 mar 2013


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Do góry
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet
Rododendronowy ogród II. 11:57, 08 mar 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
Tak jest dziś u mnie a właściwie jest coraz bardziej biało bo śnieg pada coraz mocniej.





U mnie czysto, u mnie biało,
mnóstwo śniegu napadało.
Mróz podobno ma byc duży
zamarznie woda w kałuży
i ta którą ptaszki piły
też zamarznie nie ma siły.
Ptaki które budek po lesie szukały
teraz do stołówki znowu przyleciały,
najeśc znów się muszą bo ta biała zima
odejśc jeszcze nie chce i dobrze sie trzyma.
Krokusy już pączki miały,
teraz będą zamarzały.
Czemu ja mam pecha , niech mi to ktoś powie,
mogłam miec krokusy przed Anią w Rzeszowie.
Choc żadnego roku na to szans nie miałam
to je właśnie wczoraj w pąkach już dojrzałam
i moje marzenie ranniki od Hani
też miały zakwitnąc razem z krokusami,
miałam się dzis chwalic ich pięknym kolorem,
zamiast tego u mnie bielusieńkie pole.
Może ktoś powróży , może ktoś policzy,
udowodni że sie mylą wszyscy synoptycy,
przyśle znów słoneczko i krokusom powie
by zakwitły wcześniej niżeli w Rzeszowie.


A dziś na Dzień Kobiet takie mam życzenia
by się nam spełniały najskrytsze marzenia.
Ania i róże i cała reszta :) 11:52, 08 mar 2013


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Do góry
Mary Rose też miałam


Ogródek wyłożony kamieniem, jak zmienić? 11:36, 08 mar 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Mam prośbę, nie stawiaj koszy na śmieci pod samymi drzwiami Postaw tam dwie duże donice z kwiatami.

Fotka dla Ciebie, z przywrotnikiem ostroklapowym i dzwonkami. Ładne zestawienie

ogrodoweimpresjejolki 11:33, 08 mar 2013


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Do góry
Dzień dobry Dla mnie na razie nie najgorszy

Joaśki ogród z wyobraźni - początki 11:11, 08 mar 2013


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Do góry
i jeszcze najlepszego z okazji Dnia Kobiet :*
Ogrodowy bałagan 11:05, 08 mar 2013


Dołączył: 03 lip 2012
Posty: 106
Do góry
Edi00 napisał(a)
Z okazji tego szczególnego dnia życzę Ci spełnienia wszyskich marzeń zarówno tych malutkich jak i troszkę większych




PS. Oby nam wystarczyło siły i cierpliwości potrzebnej do stworzenia naszych wymarzonych ogrodów



Dziękuje,ja również życzę wszystkim Kobitką na tym Forum, Wszystkiego Najlepszego z Okazji Dnia Kobiet

:*
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies