Kwiatki i rabatki u Elizy
08:31, 08 mar 2013
Dzisiaj "Dzień Kobiet", wszystkim koleżankom forumowym życzę udanego świętowania, aby panowie obsypywali nas kwiatami, prezentami, czekoladkami, całuskami, uśmiechami... nie tylko dzisiaj, ale cały rok.