Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek 19:59, 25 lut 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Do góry
Ewa4 napisał(a)
Martuś dzis kwiatek dla Ciebie.

Ewuś,ale trafiłaś,u mnie w tym roku w ogrodku będzie na różowo,zasiałam dzisiaj rózowe werbeny i różowe gazanie i od Ciebie dostałam różowego kwiatka w różowej doniczce
Ogród z perspektywą na przyszłość 19:55, 25 lut 2013


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Do góry
Monika, ja również dziękuję za wszystko. Nie mogliśmy się na Ciebie napatrzeć. Śliczna jesteś
Jako organizatorka sprawdziłaś się znakomicie Świetne miejsce nam zaproponowałaś. Ta skrócona karta z wybornymi sałatkami to też był strzał w dziesiątkę. Szkoda, że tak szybko nam czas przeleciał.

Jak będziesz jechała w kwietniu do Holandii to daj znać, bo my z Anią S i mężami wybieramy się do Keukenhof i Amsterdamu na kilka dni, to może się znów spotkamy?

Wklejam wspólną fotkęPozdrawiam serdecznie





Wszystko o czym ... Marzysz 19:42, 25 lut 2013


Dołączył: 03 lut 2013
Posty: 130
Do góry
Witam, fajnie tu u Ciebie. Proszę tulipanek dla Ciebie i dla wzystkich co Ciebie odwiedzają. Ale wiosną poleciało. Niestety nie jestem w posiadaniu zdjęcia własnego autorstwa z bocianem - bo też bym wysłała
Zielono mi - czyli zielone płuca czarnego Śląska 19:37, 25 lut 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Do góry
Enya73 napisał(a)


Kondzio, moje zakupy bardzo skromne, ale cieszą oko W takich miejscach całkowicie można stracić głowę i zawartość portfela, ale na szczęście M studził moje zapędy









podoba mi się to serduszko najbardziej
Ogród - wspaniałe miejsce na relaks 19:36, 25 lut 2013


Dołączył: 03 lut 2013
Posty: 130
Do góry
Witam, dziękuję za odwiedziny. Ogródek masz odjechany. Fajnie tak popatrzeć na coś ładnego. No cóż, ja się cieszę bo boćki już lecą .. czyli niebawem wiosna i... grabie w górę
Kwiatuszek dla Ciebie.
Zielono mi - czyli zielone płuca czarnego Śląska 19:36, 25 lut 2013


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Do góry
Kondzio napisał(a)
a co kupiłaś


Kondzio, moje zakupy bardzo skromne, ale cieszą oko W takich miejscach całkowicie można stracić głowę i zawartość portfela, ale na szczęście M studził moje zapędy









Zielona przystań 19:34, 25 lut 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Do góry
Aga szukałam nazwy tych iglaków i nie mogę znależć pewnie przypadkowo mi w ręce wpadnie ale podejrzewam że to coś z żywotnika zachodniego będzie bo ma sporo odmian a na pocieszenie kwiatki zostawiam pozdrawiam
Liliowo i kolorowo:) 19:34, 25 lut 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Do góry
grazyna napisał(a)



Białą ? Oooo, nie spotkałam Też taka duża i piękna będzie ?


Biała takie piękno drzewko urośnie ma nawet takie same listki a masz obielę? mam ją drugi rok i jak w pierwszym roku przetrwała ta okropna zimę to znaczy, że odporna, ślicznie na wiosnę kwitnie na biało. Na zdjęciu to Obiela właśnie
Ogród w Holandii 19:31, 25 lut 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Do góry
O gratuluje 500 stron

W cieniu - zacieniona 19:30, 25 lut 2013


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Marta7 napisał(a)
Zdolniacha jesteś-nie dość że piękne kwiaty,świetne zdjęcia,pomysłowe ramki,to jeszcze ten zmysłowy,rozbrajający taniec


Ogród w Holandii 19:27, 25 lut 2013


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Do góry
EPODLAS napisał(a)
Agato, posyłam do Holandii serdeczne pozdrowienia i gratulację z 500 stronki



Bozenko wielkie dzięki
Zielono mi - czyli zielone płuca czarnego Śląska 19:17, 25 lut 2013


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Do góry
I na koniec trochę wiosny

A na razie trzeba nacieszyć oczy kwitnącymi magnoliami











Zielono mi - czyli zielone płuca czarnego Śląska 19:05, 25 lut 2013


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Do góry
To dopiero oświetlenie ogrodowe

Zielono mi - czyli zielone płuca czarnego Śląska 19:03, 25 lut 2013


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Do góry
I donice, które mnie szczególnie zainteresowały





Zielono mi - czyli zielone płuca czarnego Śląska 18:56, 25 lut 2013


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Do góry
I rośliny, które wpisuję na listę chciejstw

Żurawki, tiarelle, trawki - jak ja już tęsknię za tymi kolorowymi listkami







No i chyba jednak skuszę się na kulki



Na rozchodniki mam genialny pomysł, ale pochwalę się dopiero, jak to co chcę zrobić, będzie gotowe





Piękna "skarpeta" z turzyc



Stoisko, które otrzymało złoty medal . Takie cudownie świeże i wiosenne.

Mój kawałek raju II 18:51, 25 lut 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Do góry
monteverde napisał(a)

nie wiem czy kielichowiec ale rącznik na pewno nagryzają korzeń i zdychają
Teraz poczytałam w Wikipedia że, Indianie Czirokezi uznawali go za roślinę leczniczą. Naparu z kory używali do leczenia chorób oczu i przy pokrzywce, korzeni jako środka wymiotnego przy dolegliwościach układu moczowego.
Nasion tej rośliny używali Czirokezi do trucia wilków.
Kory używano jako namiastki cynamonu. Także jak można otruć wilka, to nornica jak nagryzie korzeń to też może zdycha jak u rącznika


Dzięki Jesteś Wielka !
Lecę w kulki... 18:50, 25 lut 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Do góry



Fajna ta kuleczka .... teraz żałuje, że zrezygnowałam z tego kiermaszu ...ale nogi mnie już tak bolały ... czekam na c.d.

Rododendronowy ogród II. 18:38, 25 lut 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
hanka_andrus napisał(a)
Jak to , nie ma przebiśniegów? Są!



Piękne sa ale nie tegoroczne. Ja te od Ciebie wsadziłam do doniczki żeby mi nie zginęły a ranniki w dwóch miejscach i zobaczymy gdzie im się spodoba , no i jeszcze krokusy a potem piwonie, będzie co oglądac i jest na co czekac. Buziaczki Haniu za to wszystko i za zdjęcia też.
Zielono mi - czyli zielone płuca czarnego Śląska 18:35, 25 lut 2013


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Do góry
I stoisko Belldecor, które mnie absolutnie powaliło.



Byłam bliska od zakupu takiej balii, ale pan nie chciał mi sprzedać jednej tylko aż 3, więc zrezygnowałam. Ale wyczaję je w necie





Nigdy nie mów nigdy 18:34, 25 lut 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
Szukam tych wymiarów i znalazłam zdjęcie róży świeżo kupionej w tej szkółce. Takie mają


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies