Zielono mi - czyli zielone płuca czarnego Śląska
17:51, 25 lut 2013
Wracając do tematu Gardenii, to może z kolei ja pokażę, co mnie najbardziej się spodobało.
Najpiękniejsza oczywiście była sama Maja Popielarska
, którą jako pierwsza wyczaiłam w tłumie
Śliczne ciurkadełko
Może się skuszę, tylko nie wiem, gdzie mogłabym, postawić, może gdzieś przy tarasie jeszcze jeden akcent wodny?
Tę śliczną latarenkę ze szkła z metalową oryginalną oprawą, która stoi na ziemi udało mi się kupić w ostatniej chwili.
Bardzo interesująca osłona na kwiaty. Fajna inspiracja do wykorzystania
Najpiękniejsza oczywiście była sama Maja Popielarska
Śliczne ciurkadełko
Tę śliczną latarenkę ze szkła z metalową oryginalną oprawą, która stoi na ziemi udało mi się kupić w ostatniej chwili.
Bardzo interesująca osłona na kwiaty. Fajna inspiracja do wykorzystania
Kasiu trochę wiosny Ci wysyłam.Pozdrawiam